Виховні заходи

Директорська зустріч на тему: "Що треба знати про коронавірус та як зберегти здоров'я"

   10 березня в Запорізькому політехнічному центрі відбулася директорська зустріч на тему: "Що треба знати про коронавірус та як зберегти здоров'я". Директор Центру Полухін В.Ф. роз'яснив учням, як важливо берегти здоров'я, ознайомив учнів з правилами гігієни та поведінки, щоб не захворіти. Для учнів показали відео роліки "Правда про коронавірус".

Детальніше...

Шевченківський тиждень

   9 березня Україна святкувала 206 річницю з дня народження Тараса Шевченка. Наш Центр долучився до святкування цієї дати, розпочавши 10 березня Шевченківський тиждень. Викладач української мови та літератури Нестеренко Наталія Миколаївна розпочала цей тиждень урочистою лінійкою, на якій ознайомила учнів з планом проведення заходів, а також розказала про цікаві факти з біографії Кобзаря.
   Творчість великого народного поета внесла в нашу літературу незнане багатство тем і жанрів, прилучила їх до кращих досягнень світової літератури. Т.Г. Шевченко відіграв важливу історичну роль у розвитку української літературної мови.

Детальніше...

Свято весни та жінки - 8 Березня!

   З любов'ю та великим бажанням зробити жіночий день справжнім святом для дівчаток готувалися хлопці груп КК 149 та МК 179. Вони підготували солодкий стіл, лунали вірші для любих дівчат, майстрів в/н та класних керівників, слова вдячності, добрий настрій, ігри, всім було весело та радісно. Зі святом, дівчата!

Детальніше...

Свято 8 Березня в Центрі

   До чудового жіночого свята - 8 Березня старанно підготувалися члени учнівського козацького самоврядування Центру. Святково прикрасили заклад освіти, щоб створити відчуття щирої радості, весняного настрою. 05.03.2020 року для усіх жінок, які навчаються та працюють в Центрі пройшов концерт, зі сцени лунали пісні про кохання, про найдорожче на землі - про маму, учні та педагогічні працівники читали вірші, нас усіх закружляли запальні танці та юмористичні номери.

Детальніше...

Вітаємо!

   Вітаємо Єрмарченко Владислава, учня групи КК 148 за перше місце в відкритому чемпіонаті Запорізької області з бойового самбо серед юніорів у вазі 75 кг. Ми пишаємося тобою та бажаємо нових перемог! Вітаємо тренера Олега Алферова!

Детальніше...

Вітаємо чемпіонів!

   Вітаємо наших чемпіонів
Пархоменко Д., - гр. ПМ 219,
Рибалко Є., Христенко Я.- гр. МК 177.
   За перше місце в обласних змаганнях з настільного тенісу наші спортсмени отримали кубок переможців!

Детальніше...

Лінійка, присвячена Міжнародному дню рідної мови

   Сьогодні, 24.02.2020 року в актовому залі Центру відбулася лінійка, присвячена Міжнародному дню рідної мови, яку підготували викладачі предметно-циклової комісії суспільно-гуманітарного циклу: Нестеренко Н.М. та Доценко А.О. Вони звернули увагу, що в нашому Центрі навчаються діти різних національностей, ми поважаємо мову кожної людини. Викладачі наголосили: "Бережіть свою мову в усій красі для себе та інших поколінь та обов'язково вивчайте!"

Детальніше...