Переможець конкурсу

Учень центру Синяков Владислав став переможцем ( четверте місце) Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії « Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

 

 З 25 по 28 квітня 2017 року на базі Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».
   За період існування конкурсу змінювалися форми його проведення, учасникам пропонувалися конкурсні випробування різної складності та змісту, та незмінною була його мета – виявити кращого у професії електромонтера, підвищити майстерність. А головне – піднести престиж робітничої професії та популяризувати її серед молоді. 
   Цьогоріч на теренах Івано-Франківщини у Отинійському професійному ліцеї енергетичних технологій свої професійні вміння представляли учні професійно-технічних навчальних закладів, представники від 24 областей України та міста Києва.
   Знайомство з учасниками конкурсу відбулося в невимушеній атмосфері: чудові юнаки та дівчата з Карпат і Придністров'я, Полісся і Поділля, Слобожанщини і Причорномор'я, Київського і Донецького регіонів зібралися за одним дружнім столом. Такі різні, але такі неповторні і талановиті.

   26 квітня 2017 р. в Отинійському ПЛЕТ відбулося урочисте відкриття фінального етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування".
   Отинійський професійний ліцей радо прийняв гостей, хлібом-сіллю зустрів учасників конкурсу - представників 24 областей України, м.Києва та їх наставників.
   На урочистостях були присутні духовенство, представники влади, профільного міністерства, департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської державної адміністрації, педагоги, представники ділових кіл, преси.
   З теплими і щирими словами підтримки звернулися до конкурсантів поважні гості:
   отець Василь та отець Іван,
   Богданович О.І. - секретар організаційного комітету, методист вищої категорії відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ Інституту модернізації змісту освіти;
   Кімакович В.Є. - директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА;
   Фестрига І. Б. - головний інженер філії ПАТ "Прикарпаттяобленерго" Коломийський РЕМ, голова журі;
   Глушков Л. О. - голова Коломийської райдержадміністрації;
   Левицький О. М. - депутат Івано-Франківської обласної ради, заступник голови м. Івано-Франківськ.
   Після урочистого відкриття учасники конкурсу продемонстрували свій рівень професійних знань на теоретичному турі, виконуючи на комп'ютерах тестові та розрахункові завдання різної складності.
   Цього ж дня конкурсанти та їхні наставники відвідали туристичний комплекс "Буковель", познайомилися з чудовими краєвидами Прикарпаття.
   Враження від побаченого НЕПЕРЕВЕРШЕНІ!
   27 квітня 2017 р. в Отинійському ПЛЕТ відбувся практичний тур фінального етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування".
   Конкурсанти з різних куточків України мали можливість показати свої практичні вміння та підтвердити рівень теоретичних знань. Учасники змагань працювали в сучасних електромонтажних майстернях.
   Після виконання завдань практичного туру учні вирушили на екскурсію до м. Івано-Франківська. Конкурсанти та викладачі, майстри виробничого навчання познайомилися з культурною спадщиною Прикарпатського краю, традиціями та звичаями.
   Цього ж дня юні учасники змагань мали змогу відвідати майстер-клас з писанкарства, який підготувала викладач художньої культури ліцею Іванків О. Л. Учасники ознайомились з різними видами писанок, з традиціями писанкарства на Прикарпатті. Конкурсанти залюбки опановували техніку розпису писанки – крашанки за допомогою воску та писачка.
   28 квітня 2017 р. відбулося урочисте закриття і підведено підсумки фінального етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування".
   Незамітно пролетів нелегкий час випробовувань: хвилювань і тривог, сумнівів і пошуків, творчості та відкриттів.
   Конкурс фахової майстерності по праву вважається в Україні перспективним. Усі учасники, призери, а тим паче переможці здобули новий статус: учня найкращого за професією електромонтера.
   За рішенням журі в шестірку призових місць ввійшов учень нашого навчального закладу гр.ЕМ-124 Сіняков Владислав Олегович, який зайняв 4 місце і став лауреатом Президентської стипендії.
   Щиро вітаємо переможця і сподіваємося, що участь у конкурсі стала для нього і інших конкурсантів незабутнім уроком, дала ще більший імпульс до навчання, подарувала радість спілкування з новими друзями і допомогла виявити кращі риси через професійне суперництво.

Голова ПЦК електротехнічних дисциплін

Закутіна З.В.

    VPhYr3hkalc    e r6IGWMl1c

    Bxahi4LeSrI    vXOJzLwMuBY

1eU1rhUSKqg      11

      22

        LnBO3okgXZ4

11QtdNakHhY  fFVunJLPv5o