Навчальна робота

Реєстрація на ЗНО 2019

   Реєстрація 05.02.2019 на ЗНО 2019 розпочалась.
   Учні випускої групи з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування" розпочали реєстрацію на ЗНО 2019.

Детальніше...

 Державна підсумкова атестація в групах 235, 245

   Учні групи 235 «Прокатник гарячого металу; Слюсар-ремонтник» та учні групи 245 «Контролер у виробництві чорних металів; Лаборант хімічного аналізу» успішно здали ДПА з двох предметів: «Математика» та «Історія України».
   Письмові завдання були підготовлені викладачами Бондаренко А.О. – спеціалістом ІІ категорії, Саламахою І.В. - спеціалістом вищої категорії, кандидатом історичних наук; розглянуті на засіданнях предметно-циклових комісій природничо-математичного циклу і суспільно-гуманітарного циклу і затверджені на засіданні педагогічної ради.

Детальніше...

Фестиваль відкритих засідань предметних гуртків

   З 01 лютого 2019 в Центрі відкрився «Фестиваль відкритих засідань предметних гуртків»
   Завідуючий кабінетом «Історія України» викладач Саламаха Ігор Валерійович провів з учнями, які зацікавились історією міста Запоріжжя, віртуальну подорож до Запоріжжя минулого сторіччя.
   Здивуванню учнів не було меж. Наше місто індустріальне і цікаве.
 Подорож буде проводжуватись на подальших засіданнях гуртка «Я люблю Запоріжжя».

Детальніше...

Олімпіада з предмету "Охорона праці"

   22 грудня в кінолекційній залі Центру 45 учнів 1-3 курсів та груп ТУ прийняли участь в олімпіаді з предмету "Охорона праці". У кожного учня було особисте завдання - 27 питань. Результати олімпіади оголосить викладач предмету "Охорона праці", заступник директора з навчальної роботи Недодара Нінель Володимирівна 26 грудня на лінійці в актовій залі.

Детальніше...

Ми готові до надзвичайних ситуацій

   В країні оголошено військовий стан. В кожній групі педагоги і учні обговорювали поведінку у надзвичайних ситуаціях. 21 грудня в 10.50 в Центрі пролунали декілька довгих дзвоників. Це було дуже несподівано. Всі зрозуміли, що треба швидко виходити з приміщення.

Детальніше...

Щирі побажання напередодні Свят

   Закінчується І семестр. 19 грудня в Центр заходив Святий Миколай. А 21 грудня до учнів та працівників Центру завітав Санта Клаус. 

   З усіма, хто зустрівся Санта Клаусу по дорозі, він забажав зробити фотографії напам’ять, на щастя. Наші думки матеріалізуються. Зустрічаймо Свята з добрими думками та чекаємо 27 грудня в гості Діда Мороза та Снігуроньку на святковому концерті. 

Детальніше...

Вітаємо!

   Переможиця училищного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, учениця групи КК-146 Надія Голубка прийняла участь в обласному етапі серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Детальніше...