Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

   Головне – усім нам робити свою справу з любов’ю, відчувати політ, і тоді обов’язково мрія здійсниться! 

   Учні разом з педагогами прийняли участь в XVIII радіодиктанті національної єдності на Українському радіо.

   Текст диктанту:

 «Крила України»

   Що спадає на думку, коли чуємо слово «мрія»? Щось піднесене: небо, крила, політ… Недарма саме «Мрією» назвали найбільший у світі літак, сконструйований, до речі, у Києві. Щоб злетів цей велетенський і, на перший погляд, непідйомний залізний птах у синю височінь, свій досвід і талант у нього вклали люди різних національностей. Власне, сила наша в тому, що нас багато і ми різні. А здійснених разом, здавалося б, нездійсненних мрій нам не бракує.

  Скажімо, Сергій Параджанов, вірменин за походженням, захопив увесь світ фільмом «Тіні забутих предків», зібравши десятки нагород на численних міжнародних кінофестивалях. Народжена в російському Смоленську Тетяна Яблонська полонила наші душі українськими мотивами, від споглядання яких неначебто очищаєшся й стаєш добрішим. А як не згадати нащадка давнього грузинського роду Iвана Кавалерідзе, якого знають у світі як талановитого українського скульптора, що перетворював мармур на живі фігури?
   Упродовж сторіч земля від Сяну й до самого Дону кожного обдаровує творчими крилами. Головне – усім нам робити свою справу з любов’ю, відчувати політ, і тоді обов’язково мрія здійсниться!
   Очолив написання диктанту директор Центру, Полухін Володимир Федорович, також приймали участь заступник директора з навчальної роботи Недодара Нінель Володимирівна, заступник директора з виховної роботи Живиця Михайло Аркадійович, викладачі Нестеренко Наталія Миколаївна, Сиволап Тетяна Георгієвна, Саламаха Ігор Валентинович, Андреєва Лідія Андріївна, Бондаренко Альона Олександрівна, Літвінова Ольга Костянтинівна.
   Рідна мово моя українська,
   В світі гордо, натхненно звучи!
   Волелюбна моя материнська,
   Мово рідна моя, не мовчи!
 5 8
6