Засідання працівників ПТНЗ і ВНЗ

   Семінар працівників ПТНЗ і ВНЗ І, ІІ рівнів акредитації щодо проведення ЗНО з української мови та літератури

   5 лютого на базі ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» було проведено практичний семінар для працівників, які відповідальні за підготовку та організацію реєстрації учасників ЗНО – 2018 ПТНЗ і ВНЗ І, ІІ рівнів акредитації.

    Семінар з педагогічними працівниками проводили директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості знань Горбенко-Хвастунова Марина Михайлівна, начальник методичного відділу ДпРЦОЯО Мукомел Наталія Андріївна та головні спеціалісти Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Прийменко Галина Володимирівна і Ципріянова Світлана Георгієвна. Тема семінару: «Алгоритм реєстрації для участі в ЗНО - 2018». 

   Директор Центру Полухін В.Ф. привітав усіх присутніх на семінарі та наголосив на важливості проведення своєчасної реєстрації учнів на зовнішнє незалежне оцінювання.

   Детальна інформація щодо проведення ЗНО - 2018 з української мови та літератури в ПТНЗ і ВНЗ І, ІІ рівня акредитації розташована на сайті https://dneprtest.dp.ua    

1 1

3

2

4

5

   

  

6

7

  

8

   Директор центру Полухін Володимир Федорович ознайомив директора ДпРЦОЯО Горбенко-Хвастунову Марину Михайлівну, начальника методичного відділу ДпРЦОЯО Мукомел Наталію Андріївну та головного спеціаліста Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Ципріянову Світлану Георгієвну з аудиторіями Центру, так як 24 травня на базі Центру також буде проводитись ЗНО з української мови та літератури.

10

9 1