Запорізький ПЦПТО

Всеукраїнська науково-практична конференція

  23 травня 2018 року на базі ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» пройшла друга частина Всеукраїнської науково-практичної конференції «Зварювання-2018».

Детальніше...

 Засідання круглого столу із представниками Європейського фонду освіти

Zaporizhstal 2 800x534

   26 лютого 2018 року на базі ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» відбулося засідання круглого столу з питань впровадження дуальної форми навчання у професійних освітніх закладах. У засіданні прийняли участь представник Європейського фонду освіти (ЄФО) Дідьє Желібер, фахівець ЄФО з питань залучення приватного сектору до професійної освіти, Інна Дергунова, асистент проекту ЄФО з розвитку навчання на робочому місці, директор Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Озерова Т.Я., начальник управління Департаменту освіти і науки ЗОДА Хіврич В.В., провідний спеціаліст Департаменту освіти і науки ЗОДА Ципріанова С.Г., директор НМЦ ПТО у Запорізькій області Паржницький О.В., представники промислових підприємств ТОВ «ЗТМК», ПАТ «Запоріжсталь».

 

Детальніше...

Екскурсія в м. Дружківка на хокейний матч

   Учні ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» разом з педагогічними працівниками 25 лютого відвідали хокейний матч на льодово-спортивному комплексі «Альтаір» між командами «Донбас-Кременчуг» за підтримки фонду Бориса Колесникова. 

 

Детальніше...

 Наш навчальний заклад  відвідав  Генеральний директор  ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Віктор Михайлович Бусько.  Він зустрівся з учнями!!!

 20 лютого в ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відвідав Генеральний директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Віктор Бусько. Він зустрівся з учнями політехнічного центру, відмітив, що в центрі працюють висококваліфіковані педагогічні працівники, наголосив на тому, що наш регіон має потребу в кваліфікованих робітничих кадрах.

Детальніше...

 Співпраця з Запорізьким ливарно-механічним заводом

 1