Наш навчальний заклад відвідав Генеральний директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Віктор Михайлович Бусько. Він зустрівся з учнями!!!

 Наш навчальний заклад  відвідав  Генеральний директор  ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Віктор Михайлович Бусько.  Він зустрівся з учнями!!!

 20 лютого в ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відвідав Генеральний директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Віктор Бусько. Він зустрівся з учнями політехнічного центру, відмітив, що в центрі працюють висококваліфіковані педагогічні працівники, наголосив на тому, що наш регіон має потребу в кваліфікованих робітничих кадрах.

     Віктор Бусько звернувся до учнів зі словами «Бажаємо бачити випускників вашого навчального закладу на нашому підприємстві». Директор політехнічного центру Полухін Володимир Федорович сказав, що багато років поспіль наш навчальний заклад співпрацює з підприємством «Запоріжвогнетрив», готує майбутніх висококваліфікованих робітників, а підприємство надає місця для проходження виробничої практики, оплачує її, тільки цього року 20 випускників центру було працевлаштовано на підприємство. Володимир Федорович наголосив, що кожен колектив впевнено стоїть на ногах, коли поряд є такі надійні друзі та помічники, як колектив підприємства «Запоріжвогнетрив», які допомагають зміцнювати матеріально-технічну базу центру, а наразі облаштували майданчик перед центральним входом тротуарною плиткою. «Ми надзвичайно цінуємо Вашу турботу, сподіваємося, що добрі стосунки триватимуть між нами» - підкреслив В.Ф. Полухін.

   Учнівське самоврядування центру підготувало Подяку Генеральному директору «Запоріжвогнетрив» Віктору Бусько. Члени учнівського самоврядування центру вручили Подяку зі словами: «Ваша підтримка - це свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти і розуміння важливості розвитку професійно-технічної освіти. Дякуємо!»

Учнівське самоврядування

Busko zastavka 1

IMG 2625 result

   IMG 2632 result

 

  

 

 

 

 

 

  

IMG 2618 result

IMG 2661 result   IMG 2673 result

 

 

 

  

 

 

 

 

IMG 2695 result