Заходи

 

 

«А пам’ять серце береже»

15 лютого 2018 року в ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» було проведено відкриту виховну годину  присвячену Дню пам’яті воїнів – афганців.

 

Детальніше...

 

Святкуємо разом  День закоханих

У багатьох країнах світу сьогодні святкують День усіх закоханих – День святого Валентина. Історія походження цього свята оповита численними легендами та міфами. В одній із них ідеться про те, начебто був такий собі простий римський священик Валентин, якого під час гонінь на християн схопили, піддали жорстоким тортурам, а потім стратили. Начебто він не тільки проповідував християнство, але й таємно вінчав за християнським звичаєм молодят. 

 

Детальніше...

 

Профілактичний захід «Куріння- скорочує життя»

12 лютого для учнів політехнічного центру було проведено інформаційно - профілактичний захід «Куріння- скорочує життя».

 

Детальніше...

Зустріч випускників центру - учнів групи 224 з представниками військкомату

В рамках реалізації Концепції національно - патріотичного виховання учнівської молоді, відповідно до Меморандуму між  політехнічним центром  та обласним військкоматом,  з метою формування у молоді готовності до захисту України, розвитку бажання здобувати військові професії та проходити військову службу,  8 лютого в ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно - технічної освіти відбулася зустріч випускників центру - учнів групи 224 з представниками військкомату по Заводському району  з питань ознайомлення  з умовами військової служби,  побутом військовослужбовців.

 

Детальніше...

 

Інформаційно – просвітницький захід  присвячений В’ячеславу Чорновілу

7 лютого в ДНЗ « Запорізький політехнічний центр професійно - технічної освіти» відбувся інформаційно – просвітницький захід  присвячений  видатному провіднику українського національно - демократичного визвольного руху 80 - 90 років В’ячеславу Чорновілу.

Детальніше...

Ми проти наркотиків!

Єдина краса – це здоров’я!

(Г. Гейне)

6 лютого 2018 року учнівсько - козацьке самоврядування Запорізького політехнічного центру  разом з отаманом козацького куріня- заступником директора з ВР Живицею М.А. продовжили участь в акції «Запоріжжя - проти наркотиків» - замалювали  провокаційні написи на будівлях та гаражах в Заводському районі.

Детальніше...

 

Засідання Батьківського всеобучу в політехнічному центрі

Запорукою успішної виховної діяльності з учнями є співпраця педагогічних працівників з батьками, оскільки саме сім’я значно впливає на процес розвитку особистості підлітків.

 

Детальніше...