Виховні заходи

Турнір з настільного тенісу

   В лютому в Центрі відбувся турнір з настільного тенісу серед учнів І – ІV курсів. Настільний теніс - захоплююча спортивна гра. Вона дає значне фізичне навантаження на організм. Правила гри у настільний теніс досить прості, тому ця гра доступна для усіх бажаючих. Кожний гравець отримує навантаження відповідно до своєї фізичної підготовленості. Заняття настільним тенісом поліпшують фізичну підготовленість учнів, сприяють їх гармонійному розвитку, виховують такі якості характеру, як здібність, рішучість, наполегливість. Вітаємо переможців та призерів турніру!

Детальніше...

«Афганістан: подвиг, біль, пам’ять…»

Ти- вічний біль, Афганістан,
Ти – наш неспокій.
І не злічить глибоких ран
В борні жорстокій.
І не злічить сліз матерів,
дружин, дітей…

   15 лютого в Центрі відбулася відкрита виховна година присвячена дню виводу військ з Афганістану. Ця війна залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів, батьків, матерів. Під час заходу викладач Бондаренко А.О. ознайомила учнів з масштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, учні переглянули документальні відео фрагменти про афганську війну, вшанували пам’ять тих, хто загинув в Афганських ущелинах, схиливши голову у скорботній хвилині мовчання. Захід супроводжували вірші про афганську війну, які декламували учні та пісні про великий подвиг. Члени учнівське - козацького самоврядування Центру разом з заступником директора з виховної роботи Живицею М.А. вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів до пам’ятника воїнам, загиблим в Афганістані та локальних війнах за кордоном. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих та дуже бажаємо мирного неба.

Детальніше...

День Святого Валентина в Центрі

   Кожен рік 14 лютого ми святкуємо в Центрі День Святого Валентина - День всіх Закоханих. І цей рік не став винятком. Учні дарували один одному та педагогічним працівникам «Валентинки», отримували несподівані сюрпризи. Учні групи КК 148 разом з майстром в/н Джамаловою О.В. розповіли про прекрасне свято з надзвичайно сумною і романтичною історією, прочитали вірші про кохання, а наш Данила Соловйов чудовими піснями про кохання прикрасив свято. Ми всі отримали задоволення. Бажаємо кохання та здійснення мрій!

Детальніше...

Запобігання та протидія проявам булінгу

   В ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» (далі Центр) з метою створення безпечного середовища запроваджується комплексний підхід у сфері запобігання та протидії проявам булінгу (цькуванню). У комплексному підході визначається два ключових напрями: управлінський і просвітницький. Відповідно до управлінського напряму в Центрі розроблені Правила поведінки здобувачів освіти, підготовлено план дій та заходів з протидії булінгу, проведена перевірка приміщень, території закладу, організовано контрольно-пропускний режим, створена комісія з розгляду випадків булінгу та інше. На батьківських зборах піднімалося питання протидії булінгу, під час директорської зустрічі учні були ознайомлені з Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу».

Детальніше...

Батьківські збори в ЗОШ 75

   13 лютого заступник директора з ВР Живиця М.А. та практичний психолог Кловська О.М. відвідали батьківські збори в ЗОШ 75. Батьків та учнів запросили до Центру та розповіли про сучасну матеріально-технічну базу Центру, професії, які можна отримати, модернізацію системи. Батьківська громадськість просила передати велику подяку директору Центру Полухіну В.Ф. за постійну підтримку учнів закладу освіти та оновлення матеріально-технічної бази. Професійна освіта - це запорука успішного життя, вона є неот'ємною складовою системи освіти України.

Детальніше...

Інформаційний захід з профілактики кору

   11 лютого в актовому залі Центру заступник директора з виховної роботи Живиця М.А. провів інформаційний захід з профілактики одного з найбільш заразних захворювань. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання – вакцінація. Головна причина спалахів на кір – це низьке охоплення щепленнями.

Детальніше...

Тренінг з питань вибору професії для випускників 9-х та 11-х класів

   08 лютого в Центрі разом з Метінвест було проведено тренінг з питань вибору професії для випускників 9-х та 11-х класів ЗОШ 33. Учні та педагогічні працівники Центру провели для школярів майстер-класи з професій. Вони відвідали полігон електротехнічних професій, інноваційний центр зварювання, відпрацювали прийоми зварювання на зварювальному тренажері, ознайомилися з новітнім обладнанням. Усі бажаючі мали змогу керувати краном та в лабораторії кухарів разом з учнями першого курсу зайнялися карвінгом - фігурним різьбленням по овочах та фруктах. Правильний вибір професії - це запорука нашого майбутнього.

Детальніше...