Заходи

Святкуємо день Знань!

                                                                           Знов вересень ступив на наш поріг,

                                                                                  Святкує свято вся наша країна,

                                                                                  Своє майбутнє, зміну молоду,

                                                                                  Благословляє нині Україна!

Детальніше...

Ви дорослі, красиві, натхненні,
Кращі з кращих на цілій землі.
Не тримайте синицю у жмені
Хай Вас кличуть удаль журавлі.
Ви до мрій своїх линьте крилато,
Не спиняйтеся , щоб не було,
Хай удачі в Вас буде багато
І людське зігріває тепло!

   Завершився навчальний рік. В ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбулося свято останнього дзвоника, який символізує закінчення навчального закладу для учнів груп:

Детальніше...

Сильніше всього бувають ті,
хто направляє свої сили на добрі справи...

   В усі часи добрі люди допомагали тим, хто більш за все цього потребує. Благодійність — це, звісно, добра справа і нам молоді, слід навчитися ділитися з іншими, з добрим серцем і без жадібності.

Детальніше...

   Щорічно 14 червня в Україні відзначається Всесвітній день донора. Всесвітня організація охорони здоров'я вибрала цей день як прояв вдячності мільйонам людей, які рятують життя і зберігають здоров'я інших людей, коли здають свою кров. Саме цього дня в 1868 році австрійський лікар Карл Ландштейнер відкрив групи крові людини.

Детальніше...

   14 червня 2017 року на базі дитячого оздоровчого центру «Чайка» (острів Хортиця) відбулося засідання клубу лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області на тему «Формування лідерських навичок молоді до активної участі у громадському житті».

Детальніше...

   1 червня 2017 року директор ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» депутат Запорізької міської ради Полухін Володимир Федорович взяв участь у святкуванні Міжнародного дня захисту дітей. Свято відбулося у будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району. У вітальному слові для батьків та дітей Полухін В.Ф. відзначив день захисту дітей - прекрасне свято радості і одвічної надії.

Детальніше...