Заходи

 Стан та перспективи розвитку професійно-технічної освіти в Запорізькій області

   У Запорізькій облдержадміністрації 15.11.2017 року відбулося засідання регіональної Ради професійної освіти (стейкхолдерів). Під час якої обговорили стан і перспективи професійно-технічної освіти в Запорізькій області. У заході взяли участь директор Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Кучинський М.С. та заступник директора з наукової роботи інституту професійної освіти Національної академії педагогічних наук України Ганна Романова.

   У ході засідання виступив директор ДНЗ «Запорізький ПЦПТО», депутат Запорізької міської ради Полухін В.Ф. Він підтримав спеціалізацію та розповів про розвиток Запорізького ПЦПТО, про сумісну роботу з питань зміцнення матеріально-технічної бази центру, впровадження дуальної системи в навчальний процес з промисловими підприємствами: ПАТ «Запоріжсталь», ТОВ ЗТМК, ПрАТ «Запоріжкокс», ПРАТ «Запоріжвогнетрив».
   З метою ознайомлення з навчально-виробничою базою політехнічного центру навчальний заклад відвідав директор Департаменту Кучинський М.С. у супроводі директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Озерової Т.Я.
    Керівники Міністерства, Департаменту і навчального закладу обговорили питання щодо створення на базі навчального закладу «Центру інноваційних технологій зварювання». У майбутньому це дасть можливість більш якісно готувати кваліфікованих робітників, які зможуть використовувати новітні технології та інноваційне обладнання.

  DSC 0537

DSC 0543

DSC 0548

DSC 0558

DSC 0579

DSC 0587

DSC 0600

DSC 4038

DSC 4043 1

DSC 4060

DSC 4130

полухин