Заходи

Відвідування дитячого санаторія для дітей з особливими потребами

Сильніше всього бувають ті,
хто направляє свої сили на добрі справи...

   В усі часи добрі люди допомагали тим, хто більш за все цього потребує. Благодійність — це, звісно, добра справа і нам молоді, слід навчитися ділитися з іншими, з добрим серцем і без жадібності.


   20 червня члени учнівського самоврядування разом з заступником директора з ВР Живицею М.А. та викладачами Запорізького політехнічного центру відвідали обласний дитячий санаторій для дітей з особовими потребами. Коли ми приїхали, діти бігли нам на зустріч, і стало зрозуміло, що нас чекали з нетерпінням і радістю.
   Учениці групи КК-144 – Барсукова Діана і Толмачова Карина - провели майстер-клас із виготовлення паперових іграшок. Допомагали їм Голубка Надія та Аксьонова Ганна (КК-146). Діти спочатку просто спостерігали із зацікавленістю, поки нарешті не захотіли самі спробувати попрацювати з папером. Що тільки вони не майстрували: квіти, літачки, хлопавки, навіть один хлопчик зробив «жабку».
   Кожному з маленьких мешканців санаторію ми привезли подарунки. Кожен хлопчик і дівчинка отримали іграшку. Скільки радості, щастя було в їх очах!! Спокійно неможна було дивитися, щемило серце...Але на цьому не закінчилися подарунки. Солодкі пироги , які своїми руками спекли учениці центру - це був приємний та смачний сюрприз. Ця зустріч торкнула наші серця і на душу кожної дитини ліг маленький промінчик світла. 

 

   Сподіваємося, що ми подарували дітям радість і гарні емоції! Але найголовніше – це живе спілкування з малечею. З радісним і трохи сумним настроєм ми покидали наших маленьких друзів. Але ми невдовзі зустрінемося знову!

Рада учнівського самоврядування

DSC 0395  DSC 0448

DSC 0457  DSC 0477

 DSC 0465