Заходи

Свято останнього дзвоника в політехнічному центрі

Ви дорослі, красиві, натхненні,
Кращі з кращих на цілій землі.
Не тримайте синицю у жмені
Хай Вас кличуть удаль журавлі.
Ви до мрій своїх линьте крилато,
Не спиняйтеся , щоб не було,
Хай удачі в Вас буде багато
І людське зігріває тепло!

   Завершився навчальний рік. В ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбулося свято останнього дзвоника, який символізує закінчення навчального закладу для учнів груп:

ЕГ 114 - Електрогазозварник;
ЕМ 124 - Електромонтер;
ЕГТ 116 - Електрогазозварник;
ОЗТ 106 - Оператор поштового зв’язку;
46Т - Прокатник гарячого металу;
234 - Прокатник гарячого металу, Слюсар- ремонтник;
244 - Лаборант хімічного аналізу, контролер в виробництві чорних металів;
ЗВ 215 - Зварювальне виробництво;
ТХ 246 - Технологія харчування.
   Відкрив урочисте свято директор політехнічного центру, Заслужений працівник освіти України - Полухін Володимир Федорович. Він сказав: «Шановні випускники! Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами України. Бажаю Вам впевненості у своїх силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій».

    На святі були присутні почесні гості:
Рибаченок В.В. - начальник відділу взаємодії з персоналом ПАТ «Запоріжсталь»;
Зіновкін М.В. - директор з персоналу та соціальним питанням ПРАТ «Запоріжвогнетрив»;
Василега Л.В. - заступник директора з управління персоналом і соціальному розвитку ТОВ «ЗТМК»;
Борисенко С.М. - заступник начальника відділу кадрів і підготовки кадрів ТОВ «ЗТМК».
   Рибаченок В.В. - представник ПАТ «Запоріжсталь» подарував політехнічному центру мультимедійне обладнання та побажав випускникам центру світлої дороги у самостійне життя, вистеленої добрими справами.
   Василега Л.В. звернулася до випускників, як до колег, вона повідомила, що ТОВ «ЗТМК» радо зустріне кожного випускника, побажала, щоб вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав сердець кожного, а всі майбутні задуми та справи повнилися світлом, красою і добром. За традицією Людмила Вікторівна вручила найкращим випускникам та майстрам в/н грамоти.
   Зіновкін М.В. відмітив, що для випускників останній дзвоник – це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір. Він запросив випускників на роботу до підприємства та побажав оптимізму та невичерпної енергії.

DSC 0059  DSC 0071

DSC 0111  DSC 0148

DSC 0158  DSC 0178
   Першокурсники підготували для випускників щирі побажання, які вони зняли їх з символічного «Дерева бажань».
   Від імені педагогічних працівників випускників вітали майстри в/н Козлова Л.Б., Нетреба О.П. та викладачі Дуда І.О. та Лебеденко С.О.
   Випускники подякували викладачам, майстрам, адміністрації за найкращі роки навчання в центрі та вручили директору Полухіну Володимиру Федоровичу символічне серце, як символ вдячності та любові. Для випускників, педагогічних працівників, гостів свята лунали українські пісні в виконанні учнів центру, учнів шкіл та в виконанні педагогічних працівників. Кожному педагогічному працівнику та гостям заходу учні подарували троянду. За відмінне навчання, участь в олімпіадах та конкурсах директор нагородив випускників 2017 року грамотами.

 DSC 0218
   І ось хвилююча мить...
   Право надати останній дзвоник було надано випускнику центра, відміннику навчання Стайловському Денису та випускниці дитячого садка Стояновій Олександрі.

 DSC 0318

   Під «золотим дощем» випускники увійшли до навчального закладу. Бажаємо випускникам на відмінно здати державну кваліфікаційну атестацію! Вас чекають на підприємствах міста.

DSC 0351  DSC 0353
   Тож щасливої долі і щастя доволі, дорогі випускники!
   Дякуємо за свято заступнику директора з ВР Живиці М.А., керівнику гуртка Єременко Т.В. та викладачу Кравець О.В.

Рада учнівського самоврядування