Запорізький ПЦПТО

 Дивіться на нас,  як на рівних

(До Міжнародного дня  людей з обмеженими фізичними можливостями)

   3 грудня  в Україні і в світі відзначається Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.

Детальніше...

 ЖИТИ В СВІТІ, В ЯКОМУ Є ВІЛ

(до Міжнародного дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими)

   Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ (вірус імунодефіциту людини)  і його кінцева стадія - СНІД( синдром набутого імунодефіциту).

Детальніше...

  День пам’яті жертв Голодомору 

   Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років.

   Інформаційна кампанія Українського інституту національної пам'яті до 87-х роковин геноциду українців проходить під гаслом "Збережи пам'ять. Збережи правду". Вона покликана нагадати, що до збереження пам'яті про Голодомор може долучитися кожен, наприклад, записавши спогади ще живих очевидців геноциду або передавши до музею сімейні артефакти, що збереглися з того часу.

Детальніше...

 Акція «16 днів проти насилля» 

   З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти насилля». Початок акції припадає на 25 листопада – Міжнародний день ООН проти насилля до жінок, кінець акції 10 грудня– Міжнародний день Прав людини.

Детальніше...

 Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками 

   Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства відносно жінок в 2000 році й запропонувала урядам, міжнародним організаціям і неурядовим організаціям проводити в цей день заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до цієї проблеми. Відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН - A/RES/54/134.

Детальніше...

 ШЛЯХ ДО ВОЛІ

 (до Дня Гідності і Свободи)

   Боротьба українських громадян за свої права, яка одержала назву "Євромайдан", а згодом Революція Гідності, була наймасштабнішою подією в новітній історії України і логічним продовженням обстоювання прав людини та громадянина.

Детальніше...

 День Гідності та Свободи

   Україна, 2014-й: «Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», - зазначив глава держави, Петро Порошенко.

Детальніше...