Запорізький ПЦПТО

Героїв  Небесної сотні ніколи не забудемо

   Пам’ятний день 20 лютого встановлений указом Президента у 2015 році. Цього дня вшановуємо тих громадян, які віддали своє життя під час подій Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року) або ж на початках російської агресії проти України у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини.

Детальніше...

Все починається з любові

 (за творчістю В. Симоненка)

   Що таке  любов? Це питання споконвіку хвилює людей.  Кажуть, без любові життя нічого не варте. Та ніхто не може визначити, що то за почуття, яке захоплює людину та робить її щасливою.

Детальніше...

Афганістан - то біль і смуток, чиєсь обірване життя

   Незалежна Україна 15 лютого офіційно відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та День виводу військ з Афганістану. Пам'ятну дату було встановлено Указом Президента України Леоніда Кучми №180/2004 від 11 лютого 2004 року. Її вибрали не випадково. Саме цього дня відзначали річницю завершення виведення радянських військ із Афганістану.

Детальніше...

 День безпечного Інтернету

   9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

   День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. 

Детальніше...

ГЕРОЇ КРУТ 

   29 січня 2021 року в Україні відбувається вшанування пам’яті Героїв Крут.

   Бій під Крутами став символом героїзму молодого покоління в боротьбі за незалежність України. 

Детальніше...

 Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

   Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який відзначається 27-го січня, прийнятий на офіційному рівні Генеральною Асамблеєю ООН 1-го листопада 2005-го року, резолюція A/RES/60/7. Метою запровадження цієї сумно пам’ятної дати є активна просвітницька робота та сприяння у запобіганні можливих майбутніх актів геноциду, а так само зневаги до цінності людського життя.

Детальніше...

 СОБОРНІСТЬ – ЦЕ СИЛЬНА, ЄДИНА ДЕРЖАВА

(До Дня Соборності України) 

   22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані сталася визначна подія в історії нашого народу - урочисте проголошення Акту Злуки: в єдину українську соборну державу об'єдналися Українська Народна Республіка і Західно-Українська Народна Республіка.

Детальніше...