Запорізький ПЦПТО

 19 червня виповнюється 95 років від дня народження Василя Бикова

   До дня народження письменника бібліотека підготувала добірку літератури та інформаційні матеріали про його життя і діяльність.
   Василь Биков – білоруський письменник, громадський діяч Народився 19 червня 1924 року в селі Бички Ушачского району Вітебської області в селянській родині. З дитинства захоплювався малюванням.

Детальніше...

Міжнародний день дитячої книги

   Сьогодні, 2 квітня, світове співтовариство відзначає Міжнародний день дитячої книги. 
   Щороку в день народження відомого данського казкаря Ганса Крістіана Андерсена (1805–1875) відзначається Міжнародний день дитячої книги. День був заснований у 1967 році згідно з рішенням Міжнародної ради з дитячої книги (International Board on Books for Young People, IBBY). Мета Дня – привернення уваги до дитячої книжки, популяризація читання серед дітей.

Детальніше...

Шановні друзі!

   Відповідно до плану роботи КЗ «Запорізький інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР з 01 по 30 квітня 2019 року проводиться мережева акція «Читаємо твори письменників рідного краю», присвячена 80-річчю від утворення Запорізької області.
   Акція розрахована на бібліотекарів, вчителів, учнів тощо.
   У рамках акції її учасникам пропонується поділитися творами письменників-земляків та враженнями від них.

Детальніше...

 Година Землі 2019

   30 березня о 20:30 (за місцевим часом) Україна разом з усім світом відзначатиме наймасштабнішу природоохоронну подію, що була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF - Годину Землі.

Детальніше...