Запорізький ПЦПТО

Визволення України  та Запоріжжя від нацистів  у роки ІІ світової війни 

   28 жовтня Україна відзначатиме чергову, 77-ту річницю вигнання нацистських окупантів із України.  

Історична довідка

         Друга Світова війна розпочалася для України 1 вересня 1939 року із бомбардувань Львова силами Люфтваффе. 11 вересня частини вермахту увійшли до Галичини, але за таємними домовленостями між Гітлером та Сталіним німецькі війська за 2 тижні відступили на захід.

Детальніше...

 Шановні викладачі, майстри та здобувачі освіти!

 На вас чекають нові підручники.

   До бібліотеки надійшли  підручники, зміст яких відповідає вимогам навчальних програм і переліку професійних компетентностей стандартів професійної (професійно-технічної) освіти. 

   Це:

   Навчальний посібник «Види з’єднань» (автори: Ігор Гуменюк, Ольга Гуменюк, Віктор Паржницький), у якому розглянуто способи з’єднання деталей виробів. Описано трипільні деталі, матеріали, інструменти, пристосування та обладнання, які застосовують під час виконання складальних і ремонтних робіт наведено дані про вироби та їхні складові частини. Розглянуто складання рознімних і не рознімних, рухомих і нерухомих з’єднань, трубопроводів, підшипникових з’єднань тощо.

Детальніше...

Насильство в сім’ї, як соціальна проблема

( до Міжнародного Дня проти насильства )

   2 жовтня відзначається Міжнародний день ненасильства. Це офіційне всесвітнє свято.

   Насильство в сім’ї є актуальною проблемою сьогодення. На жаль, необхідно констатувати, що сім’я як осередок суспільства, без підтримки держави та її інституцій, не завжди спроможна виконувати свої головні функції, зокрема щодо забезпечення належного добробуту та виховання дітей.

Детальніше...

 Цей день в історії України:

22 вересня – День партизанської слави

   22 вересня 2001 року, в день 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни, у нашій країні вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента України № 1020/2001 від 30.10.2001.

Детальніше...

Державні свята України

   На допомогу в проведенні інформаційних годин пропонуємо презентацію «Державні свята України». Текст супроводу можна отримати в бібліотеці. 

 Подарунок до нового навчального року

   Чудовий подарунок до початку нового навчального року отримали здобувачі освіти нашого закладу: до бібліотеки надійшли нові книги. Та ще й які! Вперше за останні роки оновлюється фонд підручників з підприємництва. Це навчальний посібник Галини Карпюк  «Основи підприємництва». 

   Автор - заслужений вчитель України, методист Українського центру оцінювання якості освіти, а сам посібник адресований здобувачам професійної (професійно-технічної) освіти.

Детальніше...