Запорізький ПЦПТО

Мандруємо Європою


День примирення та  День Перемоги в Україні 

   Війна… Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині України.

   Пам’ять. Це не просто частина історії. Пам’ять – це наша совість, біль, наша гордість. Пам’яті наших дідів, батьків і старших братів, пам’яті вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам’яті тих, хто поліг смертю хоробрих, пам’яті всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна присвячується.

Детальніше...

 Порожня зона, край мовчання…

   26 квітня 2021 року минають  35-і роковини Чорнобильської катастрофи.

   Події того дня стали однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вони зруйнували життя тисячам людей і утворили багатокілометрову зону відчуження, назавжди закарбувалися в пам’яті не одного народу.

Детальніше...

Земля – наш спільний дім

   22 квітня  відзначається Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).

   Матінка-Земля. Цей вислів ми не рідко чуємо в нашому повсякденному житті і використовуємо його в нашому спілкуванні.

Детальніше...

 Година Землі

   Можна багато розмірковувати про екологію та екологічні проблеми, шукати «винуватців» і дискутувати на тему, що стан навколишньої природи можливо був би зовсім іншим, якщо б ...

Детальніше...

Героїв  Небесної сотні ніколи не забудемо

   Пам’ятний день 20 лютого встановлений указом Президента у 2015 році. Цього дня вшановуємо тих громадян, які віддали своє життя під час подій Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року) або ж на початках російської агресії проти України у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини.

Детальніше...