Запорізький ПЦПТО

 День пам’яті Героїв Крут

   Ця історія досі викликає неоднозначні оцінки. І це відбувається як з боку суспільно - політичної свідомості обох держав, учасниць згаданої події, так і з боку суто історичного підходу вельми шанованих дослідників.

Детальніше...

Людська пам'ять: трагедія Голокосту

   Із закінчення Другої світової війни минуло вже понад 75 років, проте Голокост, його причини і наслідки активно обговорюються досі. Це світова трагедія, яку не загоїть час.

Детальніше...

Інформаційні матеріали до Дня Соборності України

   22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

Детальніше...

Як святкують Новий Рік в різних країнах світу 

   Новий Рік одне із найочікуваніших свят у році. І кожна країна має свої традиції святкування та навіть дата святкування може бути різна.

Детальніше...

Зимові свята українців 

5 запитань про Різдво

   9 з 15 православних церков у світі святкують Різдво 25 грудня

   Цього року Православна Церква України дозволила своїм парафіям святкувати Різдво 25 грудня, якщо бажання виявлять настоятель і громада. Це сміливий експеримент, який, втім, усуває питання та невдоволення тих громад, котрі давно спонукають Церкву перейти на новий календар.

Детальніше...

 День вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

   14 грудня — День пам'яті в Україні – пам’яті про мужність самовідданих ліквідаторів на Чорнобильській атомній електростанції.

Детальніше...