Навчальна робота

 Вітаємо наших учнів з успішною здачею ДПА у формі ЗНО

   Щирі вітання та побажання подальших успіхів учням, які отримали достатні бали з української мови та історії України на ЗНО (ДПА):

   Аксьонова Анна, Бобков Антон, Внукова Тетяна, Геразим Денис, Голодович Давид, Голубка Надія, Горошко Олександр, Девятко Євгеній, Кабанова Діана, Ключ Микола, Коба Іван, Коровник Максим, Мєдніков Ілля, Монастирний Євген, Полинніков Владислав, Скворцов Данііл, Турчин Ілля, Шишунов Владислав.

   Бажаємо здійснення всіх задумів!!!!!

Заступник директора з навчальної роботи,

Недодара Нінель Володимирівна

 

Тиждень охорони праці

   Охорона праці - це заходи і засоби, які спрямовані на збереження життя і здоров’я людини під час виробництва.

   В Центрі пройшов тиждень охорони праці. Протягом усього навчального року були проведені різноманітні заходи: контрольні роботи, конкурс рефератів, конкурс малюнків, плакатів, олімніада з предмету "Охорона праці".

Детальніше...

 ІІІ науково-практична конференція «Україна очима молоді»

   16 квітня 2019 року на базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» проведено ІІІ науково-практичну конференцію «Україна очима молоді».
   У цій конференції прийняла участь учениця групи Мк-178 Батяєва Вікторія, яка виступала з доповіддю «Художні особливості збірки Любка Дереша «Миротворець». Вікторія впевнено та ґрунтовно виклала всі тези свого дослідження, і цим викликала неабиякий інтерес до себе та теми дослідження.

Детальніше...

 

Робота предметних гуртків

   Науково-практична конференція «Хортицькі читання» традиційно проводилась у стенах Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій.
   Цього року учениця П курсу Цинкуш Маргарита виступила на конференції з темою «Елементи фінансової реструктуризації та екологізації національної економіки».
   До виступу на конференцію Цинкуш Маргариту з питань елементів фінансової реструктуризації готувала викладач Сиволап Тетяна Георгіївна.

Детальніше...

Фестиваль  відкритих  засідань  предметних  гуртків

Відкрите засідання гуртка "Вічний двигун"

   11 квітня 2019 року відбулося відкрите засідання гуртка "Вічний двигун". Керівник гуртка, викладач вищої категорії Король А.С. На засіданні розглядалися питання на тему: "Електромагнітна індукція. Роботи Фарадея, а також 10 геніальних ідей Миколи Тесли, пов’язаних з законом Фарадея".

Детальніше...

Фестиваль  відкритих  засідань  предметних  гуртків

Математика - це мова плюс роздуми

   22 березня 2019 р. відбулося відкрите засідання гуртка математики "Піфагорець". Керівник гуртка Шоя Вікторія Костянтинівна повідомила тему засідання "День народження числа Пі". Члени гуртка учні групи КК-1147 Алимов В’ячеслав, Репіна Анастасія, Доля Надія, Донченко Єлізавета підготували цікаві доповіді та презентації про історію виникнення числа Пі, його застосування в сучасній математиці та інформацію про те, чому саме 14 березня або 22 липня відзначається день народження числа Пі. Числу Пі навіть присвячена пісня, уривок з якої члени гуртка з цікавістю прослухали.

Детальніше...

Фестиваль  відкритих  засідань  предметних  гуртків

Засідання «Європейського клубу «Модель ООН»

   17 березня відбулось засідання «Європейського клубу «Модель ООН». Учні ІІ курсу Алимов Вячеслав, Репіна Анастасія та Цинкуш Маргарита прийняли участь у засіданні Генеральної Асамблеї. Команда ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» представляла країну Грузія. Учні підготували та виступили з доповіддю. До участі в засіданні Генеральної Асамблеї ООН команді Центру допомагали готуватися викладачі Саламаха Ігор Валерійович та Федорченко Ірина Валентинівна.
   Під час проведення заходу команда прийняла участь в роботі комітету з прав людини, комітету з економічних та фінансових питань, комісії з навколишнього середовища, де обговорювали участь молоді в вирішенні актуальних питань сучасного світу.

Детальніше...