Навчальна робота

 

Фізика навколо нас…

   Засідання предметного гуртка «Вічний двигун» підготували та провели викладачі: спеціаліст 1 категорії Нестеренко Інна Василівна та кандидат фізико-математичних наук, доцент, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Король Анатолій Сергійович.
   Був розглянутий проект «Лаво лампа». Метою проведення досліду було спонукати учнів зрозуміти принцип дії лампи та можливість зробити вдома цікавий предмет декору. Проведений та показаний оптичний ефект «роллінг маттер». Учні переглянули відеоролик з висоти пташиного польоту «Погляд на літак».
   Здивував всіх гідростатичний парадокс «Бочка Паскаля». Присутні були зацікавлені тому, як звичайна пляшка води розриває 50-літрову бочку.
   Викладачі разом з учнями провели інтерактивну вікторину у формі гри «Хто хоче стати міліонером». Перемогла дружба та посмішка перемоги.
   І присутнім учням, і присутнім педагогам було цікаво і весело на засіданні гуртка, а головне – усі отримали нові знання з фізики, яких раніше не мали. Наприкінці заходу учні отримали солодкі «компліменти» та радість від участі у грі.
   Фізика навколо нас…

Детальніше...

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

   З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури 8 листопада з 11.00 до 12.15 години, напередодні Дня української писемності та мови, Українським радіо проводився ХІХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, присвячений 95-річчу Українського радіо.

   Учні Центру разом з педагогами, директором Полухіним В.Ф. прийняли участь в написанні радіодиктанту національної єдності.

Детальніше...

Засідання предметного гуртка з української мови та літератури

   Державна мова – українська відповідно до ст. № 10 Конституції України. Кабінек української мови і літератури - один з кращіх кабінетів центру. Постійно в кабінеті збираються учні після уроків. Це і підготовка до ЗНО, і підготовка до свят української пісні, тижня мови, літературно-мовних конкурсів. 6 листопала відбулося засідання предметного гуртка «Українознавець», в якому прийняли участь представники чотирьох навчальних груп І курсу. Вони змагались між собою з комбінаторики, мовознавства, фразеологізму, лексикології. Перемогла команда учнів групи МК-179.
  Мета Нестеренко Натілі Миколаївни, спеціаліста вищої категорії, старшого викладача, полягала в обєднанні учнів різних груп та спонуканні бажання перемогти за рахунок своїх знань.
   Було цікаво та весело. Кожна команда отримала сертифікат про участь у засіданні предметного гуртка.
   «Єдиній і рідній мові – бути!»

Детальніше...

Засідання предметного гуртка з хімії

   Хімія – предмет не простий…
  І для зацікавлення предметом «Хімія» молодий викладач, спеціаліст II категорії Мокляк Тетяна Василівна підготувала на засідання гуртка віртуальну подорож. Віртуальні екскурсії в країну «Хімія» проводила і викладач, і учасники гуртка…
   Пізнаваймо світ хімії разом з мультимедійною дошкою, яку Тетяна Василівна постійно використовує під час уроків, і під час позакласних заходів.
   Подорожуймо разом в Великий світ науки…

Детальніше...

Засідання предметного гуртка з біології

   Біологія – не просто цікавий предмет; а ще знання біології необхідні в повсякденному житті.
   Засідання предметного гуртка з біології пройшло у вигляді гри-шоу «Хто зверху». Дві команди: команда дівчат і команда хлопців змагались в індивідуальних відповідях з біології.
  Перемогла збірна команда хлопців – представників навчальних груп «Машиніст крана металургійного виробництва».
  На гурток прийшли не тільки учасники, а й учні, які люблять біологію, і цікавляться цією наукою.
  Завідуюча кабінетом біології, спеціаліст вищої категорії, старший викладач Антонюк Світлана Віталіївна під час гри змусила учнів усміхатись та отримувати задоволення від гри.

Детальніше...

Засідання предметного гуртка з математики

   Кабінет математики та інформатики – один з кращих кабінетів Центру. Двері кабінету завжди відкрити і для учнів, і для педагогічних працівників.
   Завідуюча кабінетом Шоя Вікторія Костянтинівна, спеціаліст вищої категорії, викладач - методист підготувала та провела засідання предметного гуртка «Піфагорець» на тему «Застосування графіків функцій в житті людини…».
   На засіданні гуртка і учні, і колеги ознайомилися, в яких галузях науки використовується графік функції. Це і медицина, і геологія, і географія, і сейсмологія, і економіка…
   Щоб запам’ятати правила побудови функції викладач використувала прислів’я, цитати, вірші, вислови.
   Усі присутні були згодні з висловом: «Математика - цариця наук». 

Детальніше...

Фестиваль відкритих предметних гуртків

222

   Багато цікавого учні пізнають під час проведення уроків. Та зацікавленість до вивчення предметів, у тому числі і загальноосвітніми предметами, приходить тоді, коли учні після уроків залишаються на додаткові заняття, коли приймають участь в роботі предметних гуртків. Саме тоді учні починають вірити в свої сили розуміння різноманітних явищ, функцій, закономірностей, які вивчають на уроках і залишаються в пам’яті.
   З метою зацікавленості учнів, захоплення різноманітними науками ми розпочинаємо щорічні відкриті засідання предметних гуртків.
  Оголошення про проведення предметних гуртків є у кожному кабінеті.
   Фестиваль відкритих предметних гуртків розпочато…
   Від «А» до «Я»…

Детальніше...