Навчальна робота

Міжнародний день книгодарування

   14 лютого це не лише День закоханих, а й Міжнародний день книгодарування! В Центрі оголошено місячник "Подаруй бібліотеці книку", який пройде з 14 лютого по 14 березня. Першою взяла участь в акції методист Недодара Н.В., яка подарувала бібліотеці книгу "Психологія".

Детальніше...

 Змагання з настільного тенісу

   13 лютого збірна команда Центру в обласних кубкових змаганнях з тенісу настільного серед дівчат професійних навчальних закладів освіти стала призером та посіла ІІІ місце в спортивних змаганнях.

Детальніше...

Перевірка готовності до навчання

   Навчальний процес – під постійною увагою адміністрації Центру. 12 лютого директор Центру Полухін Володимир Федорович разом з адміністрацією у складі керівників підрозділів Ліуша А.М., Недодари Н.В., Живиці М.А. перевіріли готовність до уроків, наявність у учнів зошитів.

Детальніше...

Розпочалася реєстрація на ЗНО-2020

   03 лютого стартувала реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Основний період реєстрації триватиме до 24 березня. Для того, щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру.​

   Цього року наші випускники складатимуть ДПА у формі ЗНО з трьох предметів. Першими процедуру реєстрації пройшли учні групи ЕГ-117, які здобувають професію "Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах".

Детальніше...

 Олімпіада з предмету "Охорона праці"

   Охорона праці – це система заходів та засобів, які спрямовані на збереження здоров’я та життя працівників під час виробничого процесу.
   Учні 1 курсу закінчили вивчати предмет «Охорона праці».
   З метою закріплення знань з охорони праці в Центрі пройшли олімпіади в групах. Після перевірки виконаних завдань пройде училищна олімпіада, де приймуть участь переможці групових олімпіад – учні груп КК-149, МК-176, ЕМ-129, ЕГ-119.
   Бажаю перемоги!

Детальніше...

Декупаж до Нового року

   21 листопада майстер виробничого навчання, викладач предметів професійного напрямку, завідуюча кабінетом "Організація харчування" Лукомська Катерина Дмитрівна провела засідання предметного гуртка "Гурман".

   Вона показала майстер-клас з підготовки декупажа оформлення святкових подарунків. Скоро Новий рік...

   Усі присутні із захопленням переглянули презентацію та своїми руками декорували святкові пляшки з шампанським до Нового року. Катерина Дмитрівна спонукала усіх до впевненості, що кожен зможе зробити своїми руками подарунок, якщо захоче.

   Бажаємо творчих успіхів та натхнення!

Детальніше...

 

Фізика навколо нас…

   Засідання предметного гуртка «Вічний двигун» підготували та провели викладачі: спеціаліст 1 категорії Нестеренко Інна Василівна та кандидат фізико-математичних наук, доцент, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Король Анатолій Сергійович.
   Був розглянутий проект «Лаво лампа». Метою проведення досліду було спонукати учнів зрозуміти принцип дії лампи та можливість зробити вдома цікавий предмет декору. Проведений та показаний оптичний ефект «роллінг маттер». Учні переглянули відеоролик з висоти пташиного польоту «Погляд на літак».
   Здивував всіх гідростатичний парадокс «Бочка Паскаля». Присутні були зацікавлені тому, як звичайна пляшка води розриває 50-літрову бочку.
   Викладачі разом з учнями провели інтерактивну вікторину у формі гри «Хто хоче стати міліонером». Перемогла дружба та посмішка перемоги.
   І присутнім учням, і присутнім педагогам було цікаво і весело на засіданні гуртка, а головне – усі отримали нові знання з фізики, яких раніше не мали. Наприкінці заходу учні отримали солодкі «компліменти» та радість від участі у грі.
   Фізика навколо нас…

Детальніше...