Навчальна робота

 VI Всеукраїнська олімпіада «На Урок» з біології

   Під час дистанційного навчання викладачі намагаються зацікавити своїми предметами учнів на уроках та консультаціях, викладають відеофільми про цікаву інформацію щодо предмету.
   Спеціаліст «вищої категорії», старший викладач Антонюк Світлана Віталіївна залучила учнів до VI Всеукраїнської олімпіади «На Урок» з біології.

Детальніше...

 Відкритий урок

   03 березня 2020 р. в групі ІІІ курсу з професії «Кухар Кондитер» викладач Букреєва Ірина Василівна провела відкритий урок на тему «Технологія приготування страв із смаженого м’яса дрібними шматками: шашлик, бефстроганов, піджарка. Підбір гарнірів. Вимоги до якості».
   Ірина Василівна розкрила питання щодо асортименту те технології приготування страв із смаженого м’яса. На уроці були використані презентації про види м’яса та блюда, які є улюбленими стравами українців, європейців.

Детальніше...

Міжнародний день книгодарування

   14 лютого це не лише День закоханих, а й Міжнародний день книгодарування! В Центрі оголошено місячник "Подаруй бібліотеці книку", який пройде з 14 лютого по 14 березня. Першою взяла участь в акції методист Недодара Н.В., яка подарувала бібліотеці книгу "Психологія".

Детальніше...

 Змагання з настільного тенісу

   13 лютого збірна команда Центру в обласних кубкових змаганнях з тенісу настільного серед дівчат професійних навчальних закладів освіти стала призером та посіла ІІІ місце в спортивних змаганнях.

Детальніше...

Перевірка готовності до навчання

   Навчальний процес – під постійною увагою адміністрації Центру. 12 лютого директор Центру Полухін Володимир Федорович разом з адміністрацією у складі керівників підрозділів Ліуша А.М., Недодари Н.В., Живиці М.А. перевіріли готовність до уроків, наявність у учнів зошитів.

Детальніше...

Розпочалася реєстрація на ЗНО-2020

   03 лютого стартувала реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Основний період реєстрації триватиме до 24 березня. Для того, щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру.​

   Цього року наші випускники складатимуть ДПА у формі ЗНО з трьох предметів. Першими процедуру реєстрації пройшли учні групи ЕГ-117, які здобувають професію "Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах".

Детальніше...

 Олімпіада з предмету "Охорона праці"

   Охорона праці – це система заходів та засобів, які спрямовані на збереження здоров’я та життя працівників під час виробничого процесу.
   Учні 1 курсу закінчили вивчати предмет «Охорона праці».
   З метою закріплення знань з охорони праці в Центрі пройшли олімпіади в групах. Після перевірки виконаних завдань пройде училищна олімпіада, де приймуть участь переможці групових олімпіад – учні груп КК-149, МК-176, ЕМ-129, ЕГ-119.
   Бажаю перемоги!

Детальніше...