Навчальна робота

Консультації для учнів

   Консультації в групі ЕГ-110 провів викладач зарубіжної літератури Полухін В.Ф. В групі ЕГ-119 провели консультації для частини учнів групи викладачі: Мелешкова Е.Г. з украхнської мови, з біології Антонюк С.В.иВ групі ЕМ-128 викладач Закутіна З.В. допомагає учням готуватися до поетапної атестації.

   Дистанційно навчатися важко... Багато виникає питань у учнів, щодо вивчення деяких тем різних предметів. Відповідно графіку проведення консультацій, учні мають можливість спілкуватися з викладачами, слухати пояснення щодо незрозумілих питань.

Детальніше...

 Вітаємо з початком екзаменаційної сесії

учнів груп ІІІ ступеню навчання: ПМ-219, ЕЕ-229!

   Теоретичні навчання у І семестрі закінчились у групах ІІ ступеню навчання.

   17 листопада, в День студента, розпочалась сесія.

   На сесії необхідно підтвердити знання, які учні отримали у цьому семестрі.

   Бажаю успіхів під час екзаменів усім учням груп ПМ-219, ЕЕ-229, а викладачам – терпіння, витримки та творчих успіхів і натхнення.

Детальніше...

Консультації з учнями

   Консультації під час змішаного дистанційного навчання допомагають учням оволодіти необхідними знаннями. Консультації з учнями групп ЕМ-120, ЕЕ-229 із предметів професійного напрямку та предметів загальосвітніх дисциплін...

Детальніше...

 Бадьорість педагогів …

   5 листопада завідувач спортивним залом Супоросов Сергій Федорович запросив викладачів у спортивний зал для підняття позитивного настрою.

   Викладачі під час обідньої перерви мали можливість займатися на спортивних тренажерах, грати в настільний теніс та шахи.

   Дєдіков І.В., Закутіна З.В., Недодара Н.В., Бондаренко А.О., Доценко А.О. залишилися задоволені спортивною паузою під час дистанційного навчання.

Детальніше...

 Конкурс буктрейлерів

    У цьогорічному конкурсі буктрейлерів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області «Книга, яка надихає»  у номінації «Буктрейлер до твору української літератури» прийнали участь учні групи МК -179 Дар’я Сєрова та Віталій Клименко.

   І обрали вони для цього книги нашої сучасної авторки Марії Сердюк. Чому саме її твори? А тому, що герої книжок М. Сердюк у  серії «Видатні особистості» показують, що успіху в житті може досягти кожен, хто його прагне.

Детальніше...

Конкурс буктрейлерів 

 "Книжки - кораблі думки, що мандрують хвилями часу" 

Френсіс Бекон 

   Кожен з нас замислювався: як цікаво розказати про книгу, яку прочитав? Як її прорекламувати? Просто переказати це вже не цікаво для нашої молоді. А ось зняти буктрейлер за книгою – це щось нове.

   Вже другий рік поспіль проводиться конкурс буктрейлерів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області «Книга, яка надихає».

Детальніше...

Позачергове засідання ПЦК предметів загальноосвітніх дисциплін

   02.11.2020 в нашому Центрі проведено позачергове засідання ПЦК предметів загальноосвітніх дисциплін. На засіданні було розглянуто роботу викладачів Саламаха І.В., Доценко А.О., Король А.С. та Нестеренко І.В. на загальній платформі для проведення дистанційного навчання GoogleClass. Всі викладачі показали власні наробки та поділилися досвідом. Раніше своїм досвідом вже ділилися викладачі Шоя В.К., Антонюк С.В., Бондаренко А.О., Мелешкова Є.Г.

Детальніше...