Навчальна робота

 Вітрила Лесиної долі

   25 лютого 2021 року українці відзначатимуть 150-річчя з дня народження видатної письменниці, казкарки, перекладачки, фольклористки Лесі Українки. На виконання УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №32/2021 від 29 січня 2021 року "Про відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки" та з метою утвердження української мови та літератури у ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» провели низку заходів, присвячених цій даті.

Детальніше...

 Розпочалася реєстрація на ЗНО-2021

   01 лютого стартувала реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Основний період реєстрації триватиме до 28 лютого. Для того, щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру.​

Детальніше...

    Спорт - це здоров’я!

   Фізична культура, фізичне виховання, спорт допомагають учням бути здоровими, впевненими в собі, мати сильний імунітет до захворювань. З вересня цього навчального року в Центрі працює молодий викладач Оголь Дмитро Всеволодович, який серйозно займається спортом, впровадження здорового способу життя, а в зимовий період закалюванням.

Детальніше...

 Високий рівень навчання у 16 учнів Центру

   Закінчився 1 семестр 2020/2021 навчального року.  16 учнів Центру мають високий рівень знань з усіх предметів:

Детальніше...

 VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада “На Урок» (Осінь 2020)

   Учні нашого Центру прийняли участь у VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада “На Урок» (Осінь 2020) з біології.

   Олімпіада проводилася з 05.10.2020 по 22.11.2020.

Детальніше...

Консультації для учнів

   Консультації в групі ЕГ-110 провів викладач зарубіжної літератури Полухін В.Ф. В групі ЕГ-119 провели консультації для частини учнів групи викладачі: Мелешкова Е.Г. з украхнської мови, з біології Антонюк С.В.иВ групі ЕМ-128 викладач Закутіна З.В. допомагає учням готуватися до поетапної атестації.

   Дистанційно навчатися важко... Багато виникає питань у учнів, щодо вивчення деяких тем різних предметів. Відповідно графіку проведення консультацій, учні мають можливість спілкуватися з викладачами, слухати пояснення щодо незрозумілих питань.

Детальніше...

 Вітаємо з початком екзаменаційної сесії

учнів груп ІІІ ступеню навчання: ПМ-219, ЕЕ-229!

   Теоретичні навчання у І семестрі закінчились у групах ІІ ступеню навчання.

   17 листопада, в День студента, розпочалась сесія.

   На сесії необхідно підтвердити знання, які учні отримали у цьому семестрі.

   Бажаю успіхів під час екзаменів усім учням груп ПМ-219, ЕЕ-229, а викладачам – терпіння, витримки та творчих успіхів і натхнення.

Детальніше...