Навчальна робота

Якими будуть вступні випробування в 2023 році

   Сьогодні було представлено модель вступу, яка дасть змогу забезпечити організацію і проведення вступної кампанії у 2023 році. Міністерство освіти і науки України та УЦОЯО пропонують її на розгляд Верховної Ради України. 

   Для вступу на бакалаврський (магістерський – для медицини) рівень вищої освіти цьогоріч абітурієнтам потрібно буде пройти національний мультипредметний тест (НМТ). Минулого року вступникам було запропоновано скласти лише обов’язкові предмети. Цьогоріч інструмент оцінювання доопрацьовано.

Детальніше...

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»-2023 

   У межах відзначення Дня охорони праці Державна служба України з питань праці спільно з ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» проводять XII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»-2023. Попри війну, конкурс відбудеться та зробить свій внесок у перемогу України.

Детальніше...

 «Фізика у світі професій»

   Відповідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 14.12.2022 № 1100 нагороджені Дипломами та подяками учасники освітнього процесу.

Детальніше...

Привітання зі Щедрим вечором

   13 січня заступник директора з виховної роботи Михайло Аркадійович Живиця, методист Нінель Володимирівна Недодара разом з колегами викладачами кафедри гуманітарних дисциплін привітали колектив із Щедрим вечором. Тетяна Петрівна Ткаліч, Ольга Ігорівна Дунаєва і Наталія Миколаївна Нестеренко з задоволенням заспівали, защедрували усім колегам, учням та їх батькам. Щастя нам усім, здоров'я, бажання працювати і вчитися, і Перемоги! Мирного тихого вечора і смачної вечері.

Детальніше...

Найактивніші учні І семестру

   Завідувачі кабінетами підготували інформацію про найактивніших учнів І семестра 2022-2023. Бажаємо педагогічному колективу творчого натхнення, а учням добре вчитися для свого  майбутнього...

Детальніше...

Вітаємо з Днем енергетика

   В День  енергетика заступник директора з НВР Ліуш Андрій Миколайович та керівник ПЦК Закутина Зоя Вікторівна привітала учнів та колег зі святом. З учнями групи ЕМ-121 провела бесіду та розповіла про відношення професії електромонтер з ремонту електроустаткування до енергетичної галузі. В такий важкий час для країни професія електромонтер буде необхідна... Запрошуємо на навчання майбутніх випускників шкіл нашого міста та області...

Детальніше...

 Засідання предметного гуртка «Чарівний світ»

   Дистанційне засідання предметного гуртка «Чарівний світ» провела завідуюча кабінетом Світлана Федорівна  Помилуйко та розповіла учням і колегам про значення квітів в житті людини. В кожній аудиторії, в кожному класі, в коридорах є квіти. Квіти – це краса життя, радість та спокій.

Детальніше...