Навчальна робота

 Олімпіада з предмету "Охорона праці"

   Охорона праці – це система заходів та засобів, які спрямовані на збереження здоров’я та життя працівників під час виробничого процесу.
   Учні 1 курсу закінчили вивчати предмет «Охорона праці».
   З метою закріплення знань з охорони праці в Центрі пройшли олімпіади в групах. Після перевірки виконаних завдань пройде училищна олімпіада, де приймуть участь переможці групових олімпіад – учні груп КК-149, МК-176, ЕМ-129, ЕГ-119.
   Бажаю перемоги!

Детальніше...

Декупаж до Нового року

   21 листопада майстер виробничого навчання, викладач предметів професійного напрямку, завідуюча кабінетом "Організація харчування" Лукомська Катерина Дмитрівна провела засідання предметного гуртка "Гурман".

   Вона показала майстер-клас з підготовки декупажа оформлення святкових подарунків. Скоро Новий рік...

   Усі присутні із захопленням переглянули презентацію та своїми руками декорували святкові пляшки з шампанським до Нового року. Катерина Дмитрівна спонукала усіх до впевненості, що кожен зможе зробити своїми руками подарунок, якщо захоче.

   Бажаємо творчих успіхів та натхнення!

Детальніше...

 

Фізика навколо нас…

   Засідання предметного гуртка «Вічний двигун» підготували та провели викладачі: спеціаліст 1 категорії Нестеренко Інна Василівна та кандидат фізико-математичних наук, доцент, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Король Анатолій Сергійович.
   Був розглянутий проект «Лаво лампа». Метою проведення досліду було спонукати учнів зрозуміти принцип дії лампи та можливість зробити вдома цікавий предмет декору. Проведений та показаний оптичний ефект «роллінг маттер». Учні переглянули відеоролик з висоти пташиного польоту «Погляд на літак».
   Здивував всіх гідростатичний парадокс «Бочка Паскаля». Присутні були зацікавлені тому, як звичайна пляшка води розриває 50-літрову бочку.
   Викладачі разом з учнями провели інтерактивну вікторину у формі гри «Хто хоче стати міліонером». Перемогла дружба та посмішка перемоги.
   І присутнім учням, і присутнім педагогам було цікаво і весело на засіданні гуртка, а головне – усі отримали нові знання з фізики, яких раніше не мали. Наприкінці заходу учні отримали солодкі «компліменти» та радість від участі у грі.
   Фізика навколо нас…

Детальніше...

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

   З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури 8 листопада з 11.00 до 12.15 години, напередодні Дня української писемності та мови, Українським радіо проводився ХІХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, присвячений 95-річчу Українського радіо.

   Учні Центру разом з педагогами, директором Полухіним В.Ф. прийняли участь в написанні радіодиктанту національної єдності.

Детальніше...

Засідання предметного гуртка з української мови та літератури

   Державна мова – українська відповідно до ст. № 10 Конституції України. Кабінек української мови і літератури - один з кращіх кабінетів центру. Постійно в кабінеті збираються учні після уроків. Це і підготовка до ЗНО, і підготовка до свят української пісні, тижня мови, літературно-мовних конкурсів. 6 листопала відбулося засідання предметного гуртка «Українознавець», в якому прийняли участь представники чотирьох навчальних груп І курсу. Вони змагались між собою з комбінаторики, мовознавства, фразеологізму, лексикології. Перемогла команда учнів групи МК-179.
  Мета Нестеренко Натілі Миколаївни, спеціаліста вищої категорії, старшого викладача, полягала в обєднанні учнів різних груп та спонуканні бажання перемогти за рахунок своїх знань.
   Було цікаво та весело. Кожна команда отримала сертифікат про участь у засіданні предметного гуртка.
   «Єдиній і рідній мові – бути!»

Детальніше...

Засідання предметного гуртка з хімії

   Хімія – предмет не простий…
  І для зацікавлення предметом «Хімія» молодий викладач, спеціаліст II категорії Мокляк Тетяна Василівна підготувала на засідання гуртка віртуальну подорож. Віртуальні екскурсії в країну «Хімія» проводила і викладач, і учасники гуртка…
   Пізнаваймо світ хімії разом з мультимедійною дошкою, яку Тетяна Василівна постійно використовує під час уроків, і під час позакласних заходів.
   Подорожуймо разом в Великий світ науки…

Детальніше...

Засідання предметного гуртка з біології

   Біологія – не просто цікавий предмет; а ще знання біології необхідні в повсякденному житті.
   Засідання предметного гуртка з біології пройшло у вигляді гри-шоу «Хто зверху». Дві команди: команда дівчат і команда хлопців змагались в індивідуальних відповідях з біології.
  Перемогла збірна команда хлопців – представників навчальних груп «Машиніст крана металургійного виробництва».
  На гурток прийшли не тільки учасники, а й учні, які люблять біологію, і цікавляться цією наукою.
  Завідуюча кабінетом біології, спеціаліст вищої категорії, старший викладач Антонюк Світлана Віталіївна під час гри змусила учнів усміхатись та отримувати задоволення від гри.

Детальніше...