Запорізький ПЦПТО

  День  Української  писемності  й  мови

   День  Української  писемності  й  мови встановлено на честь українського літописця Нестора. Відзначається він 9 листопада.

   До цієї дати в бібліотеці підготовлена тематична викладка літератури, на якій представлені книги та навчальна літератури з рідної мови, вислови відомих діячів про мову.

Детальніше...

 Конкурс буктрейлерів

    У цьогорічному конкурсі буктрейлерів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області «Книга, яка надихає»  у номінації «Буктрейлер до твору української літератури» прийнали участь учні групи МК -179 Дар’я Сєрова та Віталій Клименко.

   І обрали вони для цього книги нашої сучасної авторки Марії Сердюк. Чому саме її твори? А тому, що герої книжок М. Сердюк у  серії «Видатні особистості» показують, що успіху в житті може досягти кожен, хто його прагне.

Детальніше...

Година історичної пам’яті

   Напередодні 14 жовтня, дня, багатого та свята та історичні події, у приміщенні бібліотеки з учнями групи КК 140 була проведена година історичної пам’яті. Присутні мали нагоду ще раз пригадати, які ж саме свята відзначаються цього дня. Цікавими були розповіді про православне свято Покрови Пресвятої Богородиці, День козацтва, День захисника України та річницю створення Української повстанської армії. Не забули згадати й про день визволення Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників.
   Розповіді учнів супроводжувались переглядом відео за темою години історичної пам’яті.

Детальніше...

 Коли День учителя став святом

   Людина може за життя ніколи не зустріти журналіста, повара чи бухгалтера. Але кожна людина зустрічається з учителем Ця професія особлива, адже педагоги присвячують життя роботі з дітьми. А вдячні учні дарують учителям вірші, пісні та квіти. Особливо коли професійне свято — День працівників освіти. Який він - портрет сучасного керівника

Детальніше...

Видатні жінки світу

   «Видатні жінки світу» - такою була тема лінійки, яку провела бібліотекар М. Федосенко для учнів Центру напередодні Міжнародного жіночого дня. Присутні переглянули відео, присвячене видатним українкам та відомим жінкам світу, що мають українське корінням. Більше уваги було приділено розповіді про трьох представниць цього славного сузір’я: Марію Приймаченко, Квітку Цісик та Ліну Костенко. Розповідь супроводжувалась переглядом відео ряду, прослуховуванням пісні у виконанні Квітки Цісик. А закінчилась зустріч «кусочком щастя»: знайомством з життям та творчістю «постачальника щастя №1» художницею Євгенією Гапчинською.

Детальніше...

Міжнародний день книгодарування

   14 лютого це не лише День закоханих, а й Міжнародний день книгодарування! В Центрі оголошено місячник "Подаруй бібліотеці книку", який пройде з 14 лютого по 14 березня. Першою взяла участь в акції методист Недодара Н.В., яка подарувала бібліотеці книгу "Психологія".

Детальніше...

 Пам'яті жертв Голокосту

   Із закінчення Другої світової війни минуло вже майже 75 років, проте Голокост, його причини і наслідки активно обговорюються досі. Це світова трагедія, яку не загоїть час.
   Генеральна асамблея ООН 1 листопада 2005 року у своїй резолюції встановила 27 січня Міжнародним днем пам'яті жертв Голокосту. Дата була обрана не випадково – саме цього дня було звільнено концентраційний табір «Аушвіц», він же «Освенцим».

Детальніше...