Запорізький ПЦПТО

Презентація книжкової виставки «Українська вишивка»

   Традиційно у третій четвер травня українці святкують День вишиванки.  Він не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до нас та до нашої культури люди.

   Акція бере початок з ініціативи студентської молоді факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького університету імені Юрія Федьковича. У 2006 році вони запропонували один день року присвятити українській вишитій сорочці. Можна сказати, що свято існувало й відзначалося у вузькому колі, але у 2014 році воно вийшло не тільки за межі гуртка свідомого українського студентства, але й за межі самої України.

Детальніше...

До дня пам’яті та примирення

   До дня пам’яті та примирення в Україні та Дня перемоги бібліотека пропонує перегляд  книг  різних років видання та інформаційних  матеріалів.

Детальніше...

 Танцювально-музичний квітень в бібліотеці 

   Квітень  не лише весняний місяць, але й місяць, який багатий на події в танцювальному житті всього світу. Саме в цьому місяці відзначається Всесвітній День рок-н-ролу,  Міжнародний день танцю та  Міжнародний день джазу.

   Тому вже стало доброю традицією влаштовувати книжково-ілюстративну виставку  «Танцювально-музичний квітень».

Детальніше...

 Міжнародний день театру

   27 березня - Міжнародний день театру. Він був встановлений у 1961 році IX конгрессом Міжнародного інституту театру (МІТ). До цієї дати в бібліотеці підготовлена та очікує на вас книжково-ілюстративна виставка. На ній представлені книги з історії театру (світового, окремих країн),  література про видатних театральних діячів, а також періодичні видання, в яких йде мова про сучасний український театр. Запрошуємо переглянути виставку.

Детальніше...

21 березня - Всесвітній день поезії 

   До цієї дати бібліотека підготувала книжково-ілюстративну виставку «Поезія. Весна. Кохання». На виставці представлені не лише книжні друковані поетичні видання відомих поетів, які має бібліотека, а й ілюстровані цитати сучасних авторів, роздруковані із мережі інтернету. Виставка містить біографічний та багатий ілюстративний матеріал. Запрошуємо шанувальників поезії переглянути виставку.

Детальніше...

Вони народилися в …

   На  відвідувачів бібліотеки очікує чергова книжково-ілюстративна виставка із циклу «Вони народилися в …».  На сей раз це ювіляри березня,  серед яких  Архип Тесленко, Леонід Глібов,  Юрій Дольд-Михайлик,  Шолом-Алейхем, Максим Рильський та інші відомі імена діячів літератури різних часів та народів.

   Але найбільш знана та шанована постать березня - Тарас Шевченко.

Детальніше...

 Вітрила Лесиної долі

   25 лютого 2021 року українці відзначатимуть 150-річчя з дня народження видатної письменниці, казкарки, перекладачки, фольклористки Лесі Українки. На виконання УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №32/2021 від 29 січня 2021 року "Про відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки" та з метою утвердження української мови та літератури у ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» провели низку заходів, присвячених цій даті.

Детальніше...