Запорізький ПЦПТО

 Виховна година «Державні свята України»

   Виховна година була проведена з учнями групи ЕГТ-112.

   Присутні вислухали інформацію бібліотекаря про  свята України, про їх види та детально познайомились з переліком державних свят України. Дійство супроводжувалось презентацією за темою зустрічі.

Детальніше...

Шановні здобувачі освіти!

   Ці підручники вже чекають на вас в бібліотеці.

Детальніше...

Танцювально-музичний квітень 

   Вже традиційно, навіть у цей важкий час, бібліотека пропонує познайомитися з книжково-ілюстративною виставкою, яку має назву «Танцювально-музичний квітень». Чому саме така назва? Тому що квітень, на диво, містить багато подій, пов’язаних з музикою та танцем.  Так, 12 квітня (за деякими джерелами – 13 квітня) Всесвітній День рок-н-ролу.

Детальніше...

Інформаційна година «Пам’ятні дати січня»

   Інформаційна година «Пам’ятні дати січня» була проведена з учнями групи ЕМ 120.

   Мова йшла про пам’ятні  дати останньої третини місяця: про День Соборності, про відзначення  Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту та Дня пам’яті  Героїв Крут.

Детальніше...

 Історичні події останньої третини січня

   Остання третина січня багата на історичні події як у житті нашої держави, так і на події, які знаходять відгук у всьому світу.

   Так, 22 січня – день Соборності (день Злуки). У цей січневий місяць у запалі революційних змін була створена Українська Народна Республіка, відома як УНР. Більш того на тих територіях, які входили до складу колись потужної Австро-Угорської імперії, була утворена ЗУНР - Західноукраїнська Народна Республіка. Вже до кінця року, в грудні 1918-го у Фастові, з гарячим бажанням втілити українську мрію в реалії, лідерам цих двох держав вдалося підписати своєрідний поєднувальний договір. Цей договір увійшов в нашу сучасну історію як «Акт злуки» і 22-го січня 1919-го року він був публічно оприлюднений в Київській столиці на знаменитій Софійській площі.

Детальніше...

 Різдвяний калейдоскоп 

   Напередодні католицького Різдва для учнів групи  МК 171 разом з  майстром групи І. А. Сичуговою  проведена виховна година «Різдвяний калейдоскоп». Присутні переглянули презентацію та розповіли про особливості святкування Різдва в країнах Європи та в інших країнах світу. 

   А закінчилась зустріч – частуванням кавою та смаколиками.

Детальніше...

 А у нас – традиційний новорічний вернісаж

   Запрошуємо до бібліотеки на традиційний новорічний вернісаж. Для вас підібрані книги та інформаційні матеріали про свята новорічного циклу. Ви зможете познайомитися з зимовими святами українців, з особливостями святкування Різдва в країнах Європи та дізнаєтесь як зустрічають Новий рік в різних країнах світу.  Також представлені твори художньої літератури, як вітчизняних авторів, так і зарубіжних авторів,  в яких також йдеться про новорічні свята.

Детальніше...