Запорізький ПЦПТО

І знову новинки

  Бібліотека Центру отримала чергову партію нових підручників для 10 (11) класів. На цей раз це підручники з мистецтва, інформатики та технології. Всього 6 назв, а загальна кількість майже 700 примірників (вірніше, 693).
   Книги вже опрацьовані (проштамповані, занесені до інвентарної книги) і очікують своїх користувачів.

Детальніше...

Виховна година «Видатні вчені, які творили історію зварювання»

   На базі бібліотеки відбулася виховна година групи ЕГТ 119 за темою «Видатні вчені, які творили історію зварювання».
   Годину відкрила майстер виробничого навчання З. Ф. Загрія, яка у вступному слові розповіла про історію розвитку зварювання. А потім учні групи, у ретельно підготовлених презентаціях та відео, розповідали про подальший шлях розвитку зварювання:

Детальніше...

 Екологічна година

   Екологічна година, присвячена воді, відбулася в бібліотеці. До уваги присутніх була розповідь про властивості води, її роль у житті людини, яка супроводжувалась демонстрацією відеоряду.
   Цікавість учнів викликав дослід з гідролізу води.
   Виставка під назвою «Вода, вода…» пропонувала 2 розділи: «Цікаві факти про воду» та «Скажи мені, що ти п’єш».

Детальніше...

 Нові стелажі та підручники

   А у нас знову гарні новини!
   На новенькі стелажі, які придбані за кошти депутата Запорізької міської ради Володимира Федоровича Полухіна, нашого шановного директора, стануть нові підручники.
   Сьогодні бібліотека отримала 617 примірників (5 найменувань) підручників для учнів 11 класу.

Детальніше...

 Конкурс буктрейлерів

   22 жовтня 2019 року на базі Державного навчального закладу «Запорізький правобережний професійний ліцей» відбувся конкурс буктрейлерів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області «Книга, яка мене схвилювала».

Детальніше...

 Український День вчителя (День працівників освіти чи День освітянина)

   «Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. Нагадаємо, що Всесвітній день вчителя святкують 5 жовтня.
   В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня.

Детальніше...

Всеукраїнський день бібліотек

   Всеукраїнський день бібліотек в нашій країні традиційно відзначається 30 вересня. Це свято з’явилось завдяки Указу Президента України від 14 травня 1998 року. Сьогодні в Україні налічується близько 40 тисяч бібліотек. На традиційній щотижневій лінійці для учнів Центру працівник бібліотеки М. Федосенко розповіла присутнім про історію розвитку бібліотек як дійсних сховищ скарбів, починаючи зі стародавнього Світу; про сьогодення бібліотек світу та України. Розповідь супроводжувалась відеорядом. Бібліотека- це цілий світ, відкритий кожному, хто любить книгу. Запрошуємо Вас до бібліотеки!

Детальніше...