Запорізький ПЦПТО

  Вернісаж «Новорічні свята українців»

   А у нас – черговий вернісаж. Бібліотека запрошує відвідати вернісаж, який носить назву «Новорічні свята українців». Тут ви зможете познайомитися не лише з циклом новорічних свят, які традиційно відзначають в Україні, розпочинаючи з Святого Миколая і закінчуючи Водохреща, а й дізнатися як святкують новорічні свята у країнах Європи, що готують на святкові столи, як зустрічають Різдво та Новий рік. І ще багато чого цікавого пропонує вернісаж: це й інформаційні матеріали, і твори художньої літератури за тематикою.

Детальніше...

 Вшанування пам’яті жертв Голодомору

   Щороку в четверту суботу листопада вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022-му пам’ятна дата припадає на 26 листопада.

   Цього року ми вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни Росії проти України. Через дев’ять десятиліть після Голодомору-геноциду проти українців знову застосовують геноцидні практики.

Детальніше...

 Осінній вернісаж

   За вікном осінь…  А в бібліотеці - Осінній вернісаж.    

   Осінь — поетична пора, оспівана у віршованих рядках, лірична й романтична, барвиста і ніжна. Вірші про осінь зачаровують своєю красою, адже саме цю золоту пору року чи не найчастіше оспівують творчі люди: художники, поети, композитори.

Детальніше...

 День захисника України

   14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України.

   Цього дня українці святкують День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

Детальніше...

 Виховна година «Державні свята України»

   Виховна година була проведена з учнями групи ЕГТ-112.

   Присутні вислухали інформацію бібліотекаря про  свята України, про їх види та детально познайомились з переліком державних свят України. Дійство супроводжувалось презентацією за темою зустрічі.

Детальніше...

Шановні здобувачі освіти!

   Ці підручники вже чекають на вас в бібліотеці.

Детальніше...

Танцювально-музичний квітень 

   Вже традиційно, навіть у цей важкий час, бібліотека пропонує познайомитися з книжково-ілюстративною виставкою, яку має назву «Танцювально-музичний квітень». Чому саме така назва? Тому що квітень, на диво, містить багато подій, пов’язаних з музикою та танцем.  Так, 12 квітня (за деякими джерелами – 13 квітня) Всесвітній День рок-н-ролу.

Детальніше...