Запорізький ПЦПТО

 Вітрила Лесиної долі

   25 лютого 2021 року українці відзначатимуть 150-річчя з дня народження видатної письменниці, казкарки, перекладачки, фольклористки Лесі Українки. На виконання УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №32/2021 від 29 січня 2021 року "Про відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки" та з метою утвердження української мови та літератури у ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» провели низку заходів, присвячених цій даті.

Детальніше...

Інсталяція «З любов’ю»

   14 лютого День всіх закоханих. До цієї дати в бібліотеці  влаштована інсталяція «З любов’ю». Також можна почитати вірші про кохання як відомих авторів, так і власні. Запрошуємо приєднатися!

Детальніше...

   Вшанування творчості В.Висоцького

   Сьогодні,  25 січня, день народження Володимира Висоцького, видатного актора, співака і поета, класика жанру авторської пісні, автора низки прозаїчних творів, заслуженого артиста РРФСР (1986, посмертно) і лауреата Державної премії СРСР (1987, посмертно).

Детальніше...

Знайомтесь: ювіляри місяця

   З початку поточного навчального року  вже стало традицією щомісяця влаштовувати книжного-ілюстративні виставки під загальною назвою «Вони народилися в …» (…вересні, жовтні, листопаді і т. д.).

   Зараз діє виставки «Вони народилися в січні», на якій розміщений перелік відомих ювілярів місяця, ілюстративний матеріал, коротка інформація про їх життя та діяльність, представлені  твори ювілярів. Цікавим інформативним доповненням   є публікації журналу «Личности», зі сторінок якого постають постаті наших ювілярів.

Детальніше...

Запрошуємо на вернісаж!

   Книжково-ілюстративний вернісаж під назвою «Новорічні свята українців»   запрошує до  бібліотеки. Ви зможете скористатися інформацією про традиційні зимові свята українців: Святого Миколая, Різдво, Старий новий рік та інші; дізнатися про звичаї святкування нового року не лише в Україні, але і в інших країнах світу; познайомитися з літературою святково новорічної тематики. Ось лише деякі з них: «Ніч перед Різдвом» Миколи Гоголя, «Щедрий вечір» Михайла Стельмаха, «Ялинка» Михайла Коцюбинського, «Планета новорічних ялинок» Джанні Родарі, збірка сучасних авторів «19 різдвяних історій» та інші.

Детальніше...

День боротьби за ліквідацію насильства відносно жінок

   До Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства відносно жінок бібліотека пропонує добірку інформаційних матеріалів.

Детальніше...

  День  Української  писемності  й  мови

   День  Української  писемності  й  мови встановлено на честь українського літописця Нестора. Відзначається він 9 листопада.

   До цієї дати в бібліотеці підготовлена тематична викладка літератури, на якій представлені книги та навчальна літератури з рідної мови, вислови відомих діячів про мову.

Детальніше...