Запорізький ПЦПТО

 Інформаційна година для здобувачів освіти групи ЕМ 122

   Про а година для пам’ятні календарні дати йшла мова на інформаційній годині здобувачів освіти групи ЕМ 122. І першою  такою датою  ми згадували сумні та трагічні події 26 квітня 1986 року - день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Говорили з учнями про аварію на Чорнобильській АЕС, про її ліквідаторів, про її наслідки та перспективи відбудови і, звичайно, не могли не зачепити в розмові й сьогодення Чорнобильської зони. Більш інформації учні отримали з інформаційного перегляду літератури до цієї дати.

Детальніше...

 Інформаційні години

   У рамках програми тижня електротехнічних дисциплін в бібліотеці закладу освіти  31 січня та 2 лютого були проведені  інформаційні години, на яких бібліотекар познайомила здобувачів освіти з літературою електротехнічного напрямку, з новинками періодичних видань, з книжковими виставками «Вони народилися в лютому» та «Книги-ювіляри 2023 року», з переліком пам’ятних дат місяця та літературою до них. Щодо останнього, то деякі пам’ятні дати та події місяця викликали жваву дискусію присутніх.

Детальніше...

  Вернісаж «Новорічні свята українців»

   А у нас – черговий вернісаж. Бібліотека запрошує відвідати вернісаж, який носить назву «Новорічні свята українців». Тут ви зможете познайомитися не лише з циклом новорічних свят, які традиційно відзначають в Україні, розпочинаючи з Святого Миколая і закінчуючи Водохреща, а й дізнатися як святкують новорічні свята у країнах Європи, що готують на святкові столи, як зустрічають Різдво та Новий рік. І ще багато чого цікавого пропонує вернісаж: це й інформаційні матеріали, і твори художньої літератури за тематикою.

Детальніше...

 Вшанування пам’яті жертв Голодомору

   Щороку в четверту суботу листопада вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022-му пам’ятна дата припадає на 26 листопада.

   Цього року ми вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни Росії проти України. Через дев’ять десятиліть після Голодомору-геноциду проти українців знову застосовують геноцидні практики.

Детальніше...

 Осінній вернісаж

   За вікном осінь…  А в бібліотеці - Осінній вернісаж.    

   Осінь — поетична пора, оспівана у віршованих рядках, лірична й романтична, барвиста і ніжна. Вірші про осінь зачаровують своєю красою, адже саме цю золоту пору року чи не найчастіше оспівують творчі люди: художники, поети, композитори.

Детальніше...

 День захисника України

   14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України.

   Цього дня українці святкують День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

Детальніше...

 Виховна година «Державні свята України»

   Виховна година була проведена з учнями групи ЕГТ-112.

   Присутні вислухали інформацію бібліотекаря про  свята України, про їх види та детально познайомились з переліком державних свят України. Дійство супроводжувалось презентацією за темою зустрічі.

Детальніше...