Запорізький ПЦПТО

 Книжкова виставка "Свято тих, хто навчає"

   3 жовтня  відзначається Український День вчителя  (День працівників освіти чи День освітянина). До цієї дати в бібліотеці підготовлена книжкова виставка "Свято тих, хто навчає".  На ній представлені інформаційні матеріали про саме свято, його історію; видання класиків педагогічної думки (Г. Сковорода,  В. Сухомлинського, А. Макаренка та інших), цитати про виховання видатних педагогів.

Детальніше...

 Бабин Яр

   БАБИН ЯР – одне з найвідоміших пам’ятних місць, пов’язаних із людською трагедією. У роки Другої світової війни 1939–1945 – місце нацистського геноциду. На території  Бабиного Яру – у ті роки це була мережа глибоких ярів на північно-західній околиці довжиною 2,5 км, оточених, з одного боку, пустирем і урочищем, а з другого – кладовищем (нині – на території Сирецького житлового масиву) – починаючи з 29 вересня 1941 і до жовтня 1943 гітлерівські окупаційні власті знищили понад 100 тис. осіб.

Детальніше...

Бібліотека запрошує переглянути книжкові виставки

   Традиційну виставку «Вони народилися у вересні»  із циклу «Ювіляри місяця». Тут ви можете познайомитися з біографіями, творчим шляхом та самими творами видатних ювілярів місяця. Серед них: М. Коцюбинський, О. Довженко, Д. Павличко, М. Грушевський, Ф. Мерк’юрі та інші.

Детальніше...

Презентація книжкової виставки «Українська вишивка»

   Традиційно у третій четвер травня українці святкують День вишиванки.  Він не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до нас та до нашої культури люди.

   Акція бере початок з ініціативи студентської молоді факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького університету імені Юрія Федьковича. У 2006 році вони запропонували один день року присвятити українській вишитій сорочці. Можна сказати, що свято існувало й відзначалося у вузькому колі, але у 2014 році воно вийшло не тільки за межі гуртка свідомого українського студентства, але й за межі самої України.

Детальніше...

До дня пам’яті та примирення

   До дня пам’яті та примирення в Україні та Дня перемоги бібліотека пропонує перегляд  книг  різних років видання та інформаційних  матеріалів.

Детальніше...

 Танцювально-музичний квітень в бібліотеці 

   Квітень  не лише весняний місяць, але й місяць, який багатий на події в танцювальному житті всього світу. Саме в цьому місяці відзначається Всесвітній День рок-н-ролу,  Міжнародний день танцю та  Міжнародний день джазу.

   Тому вже стало доброю традицією влаштовувати книжково-ілюстративну виставку  «Танцювально-музичний квітень».

Детальніше...

 Міжнародний день театру

   27 березня - Міжнародний день театру. Він був встановлений у 1961 році IX конгрессом Міжнародного інституту театру (МІТ). До цієї дати в бібліотеці підготовлена та очікує на вас книжково-ілюстративна виставка. На ній представлені книги з історії театру (світового, окремих країн),  література про видатних театральних діячів, а також періодичні видання, в яких йде мова про сучасний український театр. Запрошуємо переглянути виставку.

Детальніше...