Запорізький ПЦПТО

 Правила безпеки під час війни – інформація для підлітків

   Безпека під час війни є важливим питанням сьогодення. Під час війни дуже важливо не нехтувати своєю безпекою та бути свідомими. Опинившись в умовах бойових дій, підліткам важливо дотримуватися правил безпеки, щоб захистити себе та своїх близьких. 

   Ми зібрали всі необхідні рекомендації для молодих людей. 

Детальніше...

 Поводження з вибухонебезпечними предметами

   Для початку треба розібратися, із якими вибухонебезпечними предметами можуть зіштовхнутися діти. Запропонуйте їм подумати та перелічити потенційні небезпеки: артилерійські снаряди, міни, авіабомби, гранати, патрони тощо. 

   Для максимальної ефективності попереджувальної роботи можна створити фотодобірку найпоширеніших мін і снарядів, що використовуються ворогом, та продемонструвати їх дітям. Так, ми розуміємо, що це не надто приємно, але в майбутньому це буде надзвичайно важливо. Набагато гірше, якщо ваші учні не знатимуть, як виглядають небезпечні предмети, тож будуть поводитися необачно, а ми не можемо цього допустити. 

Детальніше...

  Рекомендації  педагогічним працівникам

   У педагогів, як і у батьків,  виникає необхідність пояснювати дітям, що відбувається і як реагувати на ті та інші події в нашому житті. Особливо гостро питання стоїть сьогодні, коли до закладів освіти прийшли діти із сімей вимушених переселенців. Ситуація складна: діти пережили травматичний досвід, а також діти прийшли в нову школу та в новий колектив. І це також є достатнім стресом. Тому педагоги, як ніхто, можуть допомагати батькам та дітям пройти цей складний період в їхньомужитті.

Детальніше...

 Правила поведінки під час повітряної тривоги

У будівлі:

  • взяти тривожний рюкзак;
  • зайти в укриття (це може бути підвальне приміщення чи паркінг);
  • якщо немає спеціального укриття, потрібно спуститися на нижчі поверхи будівлі та обрати безпечне місце (подалі від вікон).
Детальніше...

Правила поведінки під час обстрілів в умовах воєнного стану в Україні

   У час, коли в країні відбуваються воєнні дії, задля збереження життя громадян – мирного населення, існує необхідність звертати особливу увагу на рекомендації щодо дій під час обстрілів.

Детальніше...

 ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ 

Повітряна тривога

Якщо ви почули гудки сирен, переривчасті гудки підприємств або звуки гучномовця, що тривають протягом декількох хвилин, це означає попереджувальний сигнал «Увага всім». Про алгоритм дій неодноразово повідомляли в Державній службі надзвичайних ситуацій  України, він такий:

Детальніше...

Як допомогти подолати тривогу

111

222