Новини

 Навчання майстрів виробничого навчання на фірмі Fronius

   У грудні 2018 року у Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відкрито «Навчально-практичний центр інноваційних технологій зварювання». Майстерні та лабораторія створеного Центру обладнано сучасними тренажерами, професійним зварювальним обладнанням напівавтоматичного, автоматичного, аргоно-дугового зварювання та апаратом плазмового різання.
   Більшість нового обладнання - це обладнання відомої австрійської фірми «Fronius», яка займається виробництвом сучасного зварювального обладнання. Для роботи із зварювальним обладнання преміум-класу необхідні висококваліфіковані фахівці. Тому фірма Fronius завжди пропонує програми преміум-навчання й підвищення кваліфікації для різних категорій користувачів зварювального обладнання.

Детальніше...

Турнір з настільного тенісу

   В лютому в Центрі відбувся турнір з настільного тенісу серед учнів І – ІV курсів. Настільний теніс - захоплююча спортивна гра. Вона дає значне фізичне навантаження на організм. Правила гри у настільний теніс досить прості, тому ця гра доступна для усіх бажаючих. Кожний гравець отримує навантаження відповідно до своєї фізичної підготовленості. Заняття настільним тенісом поліпшують фізичну підготовленість учнів, сприяють їх гармонійному розвитку, виховують такі якості характеру, як здібність, рішучість, наполегливість. Вітаємо переможців та призерів турніру!

Детальніше...

«Афганістан: подвиг, біль, пам’ять…»

Ти- вічний біль, Афганістан,
Ти – наш неспокій.
І не злічить глибоких ран
В борні жорстокій.
І не злічить сліз матерів,
дружин, дітей…

   15 лютого в Центрі відбулася відкрита виховна година присвячена дню виводу військ з Афганістану. Ця війна залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів, батьків, матерів. Під час заходу викладач Бондаренко А.О. ознайомила учнів з масштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, учні переглянули документальні відео фрагменти про афганську війну, вшанували пам’ять тих, хто загинув в Афганських ущелинах, схиливши голову у скорботній хвилині мовчання. Захід супроводжували вірші про афганську війну, які декламували учні та пісні про великий подвиг. Члени учнівське - козацького самоврядування Центру разом з заступником директора з виховної роботи Живицею М.А. вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів до пам’ятника воїнам, загиблим в Афганістані та локальних війнах за кордоном. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих та дуже бажаємо мирного неба.

Детальніше...

День Святого Валентина в Центрі

   Кожен рік 14 лютого ми святкуємо в Центрі День Святого Валентина - День всіх Закоханих. І цей рік не став винятком. Учні дарували один одному та педагогічним працівникам «Валентинки», отримували несподівані сюрпризи. Учні групи КК 148 разом з майстром в/н Джамаловою О.В. розповіли про прекрасне свято з надзвичайно сумною і романтичною історією, прочитали вірші про кохання, а наш Данила Соловйов чудовими піснями про кохання прикрасив свято. Ми всі отримали задоволення. Бажаємо кохання та здійснення мрій!

Детальніше...

Запобігання та протидія проявам булінгу

   В ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» (далі Центр) з метою створення безпечного середовища запроваджується комплексний підхід у сфері запобігання та протидії проявам булінгу (цькуванню). У комплексному підході визначається два ключових напрями: управлінський і просвітницький. Відповідно до управлінського напряму в Центрі розроблені Правила поведінки здобувачів освіти, підготовлено план дій та заходів з протидії булінгу, проведена перевірка приміщень, території закладу, організовано контрольно-пропускний режим, створена комісія з розгляду випадків булінгу та інше. На батьківських зборах піднімалося питання протидії булінгу, під час директорської зустрічі учні були ознайомлені з Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу».

Детальніше...

Батьківські збори в ЗОШ 75

   13 лютого заступник директора з ВР Живиця М.А. та практичний психолог Кловська О.М. відвідали батьківські збори в ЗОШ 75. Батьків та учнів запросили до Центру та розповіли про сучасну матеріально-технічну базу Центру, професії, які можна отримати, модернізацію системи. Батьківська громадськість просила передати велику подяку директору Центру Полухіну В.Ф. за постійну підтримку учнів закладу освіти та оновлення матеріально-технічної бази. Професійна освіта - це запорука успішного життя, вона є неот'ємною складовою системи освіти України.

Детальніше...

 Зустріч із представниками Європейських банків та Федерації металургів України

   13 лютого 2019 року у Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбулася зустріч педагогічних працівників закладу з представниками Федерації металургів України, представниками німецького державного банку  розвитку КfW  (Kreditanstalt für Wiederaufbau —Кредитна Установа для Відбудови), Європейського інвестиційного банку.  

Детальніше...