Новини

Вітаємо з Днем захисника України 

   11.10.2019 року в ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно – технічної освіти» відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню захисника України. 14 жовтня Україна відзначає відразу чотири видатні події – це свято Покрови пресвятої Богородиці, День козацтва, День захисника України та день визволення м. Запоріжжя від нацистських загарбників.

Детальніше...

Зорепад-2019

   09 жовтня 2019 року в Запоріжжі стартував фестиваль естрадного мистецтва "Зорепад- 2019". Учениця групи ЛХТ 189 Доновська Анастасія представила на фестивалі наш заклад освіти з піснею "Це край де я родилась і живу" та пройшла в фінал відбіркового туру, який відбудеться 18 жовтня. Оцінювали конкурс відомі музиканти.
Ми вітаємо нашу чарівну, яскраву зіронька Анастасію та вболіваємо за неї!

Детальніше...

Вийшли в фінал

   03 жовтня 2019 року команда юнаків Центру взяла участь в зональних обласних кубкових змаганнях з міні – футболу та вийшла в фінал. Чекаємо на перемогу та вболіваємо за Вас, хлопці, в фінальних обласних змаганнях! Спортивні змагання - це форма емоційного наповнення спілкування, здорового відпочинку і розваги. Вони формують відчуття відповідальності перед друзями, спонукають кожного сумлінно готуватися, виявляти максимум зусиль і наполегливості. Ми в Вас віримо!

Детальніше...

Тиждень національно – патріотичного виховання

   На сучасному етапі українського державотворення надзвичайно актуальною є проблема виховання у молодого покоління патріотичних почуттів, активної громадської позиції. 07 жовтня в Запорізькому політехнічному центрі відбулося відкриття тижня національно – патріотичного виховання. Учнів ознайомили з планом заходів тижня, спрямованих в напрямку виховання свідомого патріота. Викладач історії Саламаха І.В. розповів учням про події другої світової війни, а саме звільнення нашого міста Запоріжжя від нацистських загарбників в жовтні 1943 року. В бібліотеці Центру діє книжкова виставка, присвячена захисникам України різних років. Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може. Тому наш обов’язок користуватися її дарами та виховувати справжніх патріотів – майбутнє України.

Детальніше...

День працівника освіти в політехнічному Центрі

    У народі кажуть: "Якщо твої плани розраховані на рік - сій жито, якщо на десятиліття - саджай дерево, якщо на віки - виховуй дітей". День Вчителя це особливий день - святкове вбрання, аромат квітів, кольорові кульки, святкова музика і всюди панує святковий настрій. 04 жовтня, біля Головного входу до Центру, учні зустрічали педагогічних працівників кульками, солодкими гостинцями та чудовими піснями. З ранку в Центрі панувала атмосфера урочистості, вітання від учнів піднімали настрій, сповнювали серця радістю.

Детальніше...

Привітання з Днем Вчителя

   Учні політехнічного центру привітали педагогічних працівників з Днем Вчителя. У цей день лунають слова привітання, вдячності, щирі обійми тим, хто щодня вчить любити, вірити, захищати, писати, і багато, багато іншого бажаємо щастя, любові, здоров'я та успіхів у всіх справах і починаннях!

Детальніше...

Всеукраїнський день бібліотек

   Всеукраїнський день бібліотек в нашій країні традиційно відзначається 30 вересня. Це свято з’явилось завдяки Указу Президента України від 14 травня 1998 року. Сьогодні в Україні налічується близько 40 тисяч бібліотек. На традиційній щотижневій лінійці для учнів Центру працівник бібліотеки М. Федосенко розповіла присутнім про історію розвитку бібліотек як дійсних сховищ скарбів, починаючи зі стародавнього Світу; про сьогодення бібліотек світу та України. Розповідь супроводжувалась відеорядом. Бібліотека- це цілий світ, відкритий кожному, хто любить книгу. Запрошуємо Вас до бібліотеки!

Детальніше...