Новини

Українське патріотичне козацтво

   20 листопада 2019 року в прес-клубі обласної організації НСЖУ пройшла презентація третього випуску загальнодержавного видання альманаху «Українське патріотичне козацтво» і обласний круглий стіл з питань протистояння інформаційній війні проти України та вирішення питань на шляху євроінтеграції. На цьому заході були присутні і представники нашого закладу освіти - заступник директора з виховної роботи Живиця М.А. та учні, члени козацького куріння.

Детальніше...

Профорієнтаційна робота

   Вибір професії - це один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення, як для самої людини, так і для суспільства. Від вибору професії залежить задоволення людини своєю долею, її майбутнє. В листопаді, з метою ознайомлення випускників шкіл з робітничими професіями, педагогічні працівники разом з представниками ПРАТ «Запоріжвогнетрив» відвідали школи Запорізької області.

Детальніше...

Зона відпочинку в нашому Центрі стала ще красивішою

   Наші учні просто обожнюють перерву, адже це час, який можна провести з друзями, поспілкуватися з однолітками, просто перепочити або погратися з гаджетом. Під час перерви перший поверх аж кипить – всі роблять щось для себе, але мета одна - пізнати одне одного, оформлення стін стало одним з векторів концепції НУШ, адже був час коли у коридорах ніде було присісти, але зараз: з ініціативи нашого директора Володимира Полухіна перший поверх в Центрі створено як зону відпочинку для учнів та педагогічних працівників під час перерви та після занять.

Детальніше...

Участь у роботі обласного форуму лідерів

   14 листопада на базі ДНЗ «Запорізький професійний ліцей автотранспорту» відбувся ХІІІ форум лідерів учнівського самоврядування. Від організаторів форуму присутніх привітав заступник директора департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Захарчук В.М., директор НМЦ ПТО в Запорізькій області Паржницький О.В. Наш заклад освіти на форумі представив президент учнівського самоврядування Лисаков Віталій.

Детальніше...

Вітаємо з перемогою!

   Вітаємо з перемогою учня групи ЕМ 127 Семинтину Ігора!
  Перший бій і така бажана перша перемога на Чемпіонаті Запорізької області з боксу серед молоді 2002 - 2003 року народження у ваговій категорії + 91 кг. Так тримати, Ігоре, бажаємо перемоги і надалі!

Детальніше...

ІІІ (обласний) етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

   7 грудня 2019 року в ДНЗ "Запорізький ПЦПТО" пройшов ІІІ (обласний) етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Детальніше...

Державна кваліфікаційна атестація в групі МКТ-178

   06 грудня 2019 року відбулася Державна кваліфікаційна атестація в групі МКТ-178, професія "Машиніст крана металургійного виробництва", на 4 розряд. Голова комісії Максим Коритько, провідний фахівець з нагляду за підіймальними спорудами ПАТ "Запоріжсталь", члени комісії: директор ДНЗ "Запорізький ПЦПТО" Володимир Полухін, заступник директора з НВР Андрій Ліуш, старший майстер Наталя Юхименко, майстер в/н, викладач Валентина Вальчук.

Детальніше...