Новини

Привітання з Днем медичного працівника

   Сьогодні, разом з мером Запоріжжя, Володимиром Буряком, директор Центру Володимир Полухін привітав представників  сфери охорони здоров’я з наступаючим Днем медичного працівника.

Детальніше...

Співпраця між державним навчальним закладом «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» та Запорізьким національним технічним університетом

   В рамках співпраці між державним навчальним закладом «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» та Запорізьким національним технічним університетом укладено угоду про проходження практики студентами 3 курсу кафедри Обладнання і технології зварювального виробництва на базі навчально-практичного центру інноваційних технологій зварювання у строк з 27 травня по 14 червня 2019 року. 

Детальніше...

 Обмін досвідом щодо створення навчально-практичних центрів галузевого спрямування

   За підтримки Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України 5 червня 2019 року на базі Вищого професійного училища №7 м. Кременчука Полтавської області відбувся семінар на тему: «Розвиток навчально-практичних центрів галузевого спрямування як важливого фактору забезпечення якості професійної освіти».

Детальніше...

 Засідання педагогічної ради

    3 червня 2019 року у державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбулося чергове засідання педагогічної ради.
   У порядок денний були включені питання:

Детальніше...

Свято Останнього дзвоника в політехнічному Центрі

   31 травня 2019 року в Центрі відбулося свято Останнього дзвоника. Випускники 2019 року з букетами квітів, різнокольоровими кульками прийшли на свято, якого немає в жодному календарі, але, як наголосив заступник директора з виховної роботи Живиця М.А., поєднує в собі і біль розставання і радість зустрічі з майбутнім.

Детальніше...

День Цивільної оборони в Центрі

   Вся діяльність Цивільної оборони, починаючи з жовтня 1992 p., здійснюється на основі вимог та принципів «Концепції цивільної оборони України». Концепцією визначено, що: цивільна оборона України — це система спеціально утворюваних державою органів управління, сил і засобів для організації та здійснення заходів щодо забезпечення безпеки населення в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру.

Детальніше...

Наші учні - переможці!

   Колектив учнів групи ЕГ-117 ДНЗ "Запорізький ПЦПТО" здобув перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя країна - Україно!" (в номінації "Натюрморт") та в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри "Паросток" (за творчий підхід до виконання завдань конкурсу). Керівники - Козлова Л.Б., Антонюк С.В.

Детальніше...