Новини

ГОТУЄМО У ЦЕНТРІ ПРОФЕСІЙНЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

  У рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти провели ДЕНЬ відкритих дверей для більше 100 учнів шкіл і їх батьків. Знайомство з керівниками, майстер-класи, екскурсії в сучасні лабораторії, обладнані новітньою технікою... Старшокурсники розповіли про свої мрії, плани, задуми реалізувати їх через отриману у нас робочу професію. Море позитивних емоцій, гарний настрій додали заходу яскравості, позитиву. Молодь побачила, що у нашому чудовому закладі можна отримати професії, які зможуть зробити її життя самодостатнім, цікавим, забезпеченим і, головне - витребованим в рідній Україні!!!

Детальніше...

 Тиждень професійної освіти

   Відповідно до листа директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України від 27.04.23 №5/390-23 «Про проведення Тижня професійної освіти», НМЦ професійно-технічної освіти у Запорізькій області, з додержанням вимог воєнного стану, з 22 травня по 26 травня 2023 року пройшов тиждень професійної освіти в ДНЗ «Запорізький ПЦПТО». В рамках програми  тижня професійної освіти були проведені наступні заходи:

Детальніше...

Конкурс фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» 

   Відповідно до листа  директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України від 27.04.23 №5/390-23 «Про проведення Тижня професійної освіти», НМЦ професійно-технічної освіти у Запорізькій області, в рамках програми проведення тижня професійної освіти в ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» з додержанням вимог воєнного стану, 26 травня 2023 року пройшов конкурс фахової майстерності з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування" між здобувачами освіти  першого курсу гр.ЕМ-122.

Детальніше...

Відкрите засідання предметного гуртка "Електромонтер"

   Завідуюча кабінетом Закутіна Зоя Вікторівна провела відкрите засідання предметного гуртка. Учні групи ЕМ122, викладачі Король А.С., Нікітіна І.І., Антонюк С.В., методист Недодара Н.В. ознайомилися з цікавими фактами виникнення радіо... В світі "море" цікавих фактів розвитку цивілізації... Кожен має можливість розкрити світ талан та творчий потенціал... Знання надають впевненості умінням...

Детальніше...

 Визначаємо переможців!

   Відповідно до Плану роботи Державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» на 2022/2023 н.р., заходів проведення «Тижня професійної освіти», наказу від 22.05.2023№ 45 Н-УДЗ «Про проведення конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти групи МК-170 з професії «Машиніст крана металургійного виробництва».

Детальніше...

 Обласний профорієнтаційний захід «Вибір професії – дорога майбутнього»

   24 травня 2023 року на базі КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР пройшов обласний профорієнтаційний захід – «Вибір професії – дорога майбутнього».

   Захід відбувся в рамках «Всеукраїнського тижня професійної освіти». Організаторами заходу виступили: Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області, Запорізька обласна федерація роботодавців.

Детальніше...

 Конкурс фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

   Закінчився практичний тур   конкурса фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» в гр.ЕМ-122.

   Підведені результати теоретичного та практичного турів.

Детальніше...