Новини

 День вишиванки

   Сьогодні, у третій четвер травня, українці вже традиційно святкують День вишиванки. Цей День не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до нас та до нашої культури люди.

   В ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» педагогічні працівники підтримали «День вишиванки» і прийшли на роботу в сорочках з українською вишивкою. 

   Нехай Вишиванка стає символом, який об’єднує українців по всьому світу!

Детальніше...

 Готуємо кадри для розвитку і розбудови Запорізького регіону 

   З додержанням вимог воєнного стану, сьогодні директор Центру, Полухін В.Ф. зустрівся в майстернях, на консультаціях з педагогічними працівниками, учнями випускних груп. Тема одна - підготовка до Державної кваліфікаційної атестації. Бачимо, що знання, уміння нашої молоді допоможуть перемогти не тільки на фронті освіти, а і швидко відбудувати виробництво у рідному краї. ГОЛОВНЕ - в цьому переконані наші учні і впевнені ми. Майбутнє нашої Країни за професіоналами, яких готують в нашому Центрі!
Детальніше...

 Шановні учні!

   Ви отримали  смс-повідомлення від Centr_ZNО,  де зазначено прізвище  потенційного учасника національного мультипредметного тесту, а також логін та пароль – дані для входу на Інформаційну сторінку.

   Просимо вас зберегти цю інформацію, адже вона вона знадобиться для входу на Інформаційну сторінку: 

Детальніше...

Урочисте вручення дипломів фахового молодшого бакалавра учням навчальної групи ТХ-240

   25 квітня 2022 року відбулося урочисте вручення учням групи ТХ-240 дипломів фахового молодшого бакалавра.

   Випускники завершили повний курс навчання 28 лютого 2022 року, але через запровадження воєнного стану не було можливості закладом освіти своєчасно виготовити та роздати здобувачам документи про фахову передвищу освіту.

Детальніше...

Обласний семінар для працівників закладів професійної (професійно-практичної) освіти

   21 квітня 2022 року в режимі відеоконференції ZOOM пройшов обласний семінар для працівників закладів професійної (професійно-практичної) освіти зварювального профілю.

   З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор Полухін Володимир Федорович, який розповів про перспективи розвитку закладу освіти і досягнення педагогічного колективу.

   В рамках семінару обговорили актуальні питання пов’язані із діяльністю навчально-практичного центру інноваційних технологій зварювання.

Детальніше...

4 поради вченого-хіміка. Як вижити в разі ядерного удару 

  1. Будьте готові. Майте заздалегідь приготований запас їжі, бутильованої води на кілька днів, аптечку, ліхтарик, радіо на батарейках, власне самі батарейки.

Детальніше...

Що робити, якщо Ви знайшли снаряд, шо не розірвався?