Новини

Спортивний захід "Козацькі розваги"

   Життя триває, традицій Центру не змінюємо! В рамках Олімпійського тижня провели з учнями 1 курсу, з додержанням вимог воєнного стану, спортивний захід "Козацькі розваги". Його мета: згуртування учнів, виховання здорового способу життя, національної свідомості. Але важливо, що вони повніше розкрили свої здібності у неформальній обстановці. Команди змагались. А перемогли: дружба, посмішки, бажання бути гідними спадкоємцями нашого волелюбного українського козацтва! Велика подяка директорці гімназії 33 Булат Л.Л. за допомогу у створенні безпечних умов при проведенні заходу!

Детальніше...

Виховна година «Державні свята України»

   Виховна година була проведена з учнями групи ЕГТ-112.

   Присутні вислухали інформацію бібліотекаря про  свята України, про їх види та детально познайомились з переліком державних свят України. Дійство супроводжувалось презентацією за темою зустрічі.

Детальніше...

Шановні здобувачі освіти!

   Ці підручники вже чекають на вас в бібліотеці.

Детальніше...

Перший дистанційний урок 2022/2023 н.р. на тему "Боротьба українського народу за незалежність. Героїчний захист України" 

Детальніше...

День знань у Центрі

   Традицій не змінити. Життя триває! З додержанням вимог воєнного стану провели у нас Свято, яке близьке кожному. День знань! Привітали більше 200 першокурсників, прийняли їх у нашу дружну родину. Давайте разом з Вами побажаєм їм підкорити нові вершини, зустріти надійних друзів, досягти омріяної мети, стати професіоналами. Переконаний, Вони захистять і відбудують нашу Країну. Щасти їм!

Детальніше...

Облаштування укриття другим евакуаційним виходом

   Відповідно до висновків комісії з перевірки приміщення укриття ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» до нового 2022/2023 н. р.  адміністрацією закладу освіти були прийнято рішення у найкоротший термін облаштувати підвальне приміщення навчального корпусу (будівля А-1,2,3) другим евакуаційним виходом.

Детальніше...

Графік вступних випробувань

   Графік проведення вступних випробувань на освітньо-кваліфікаційний рівень "Кваліфікований робітник" та освітньо-професійний ступінь "Фаховий молодший бакалавр".

Детальніше...