Новини

 Тиждень електротехнічних дисциплін

   Відповідно до Плану роботи Центру, з додержанням вимог воєнного стану, в рамках проведення тижня електротехнічних дисциплін, проходить конкурс фахової майстерності з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговуванню електроустаткування". Педпрацівниками підготовлена матеріальна база. Учасники змагались, виконували теоретичні і практичні завдання. Здобувачі освіти групи ЕМ-120 на конкурсі показали свої вміння та навички збирання схеми.  Очикуємо підсумки. Працюємо разом на майбутнє! 
Детальніше...

Стипендія для українських студентів!

   Команда veliki.com.ua оголошує про початок конкурсу для студентів українських вузів! Наша мета, підтримати студентів у непростий час, змотивувати їх до навчання, подарувати приємні емоції від творчого процесу.

Детальніше...

 Інформаційно-просвітницький захід, присвячений Деню Соборності України

   Однією з найважливіших історичних дат є саме 22 січня - проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР - День Соборності України.

   В  рамках тижня  електротехнічних та харчових технологій 25.01.2023 в ДНЗ «Запорізький ПЦПТО»  було проведено інформаційно-просвітницький захід, присвячений цій знаменній події. Виховну годину підготувала і провела  майстер виробничого навчання Нетреба Олена Петрівна  онлайн для здобувачів освіти Центру та колег.

Детальніше...

Участь у роботі Міжнародного Конгресу Українського Козацтва

   24 січня 2023 року відбулася онлайн конференція Міжнародного Конгресу Українського Козацтва за вступ України до ЄС та НАТО. В конгресі взяли участь військові діячі, історики, науковці, учасники освітнього процесу, отамани козацьких куренів. Обговорили ситуацію, яка склалася у нашому регіоні через повномасштабне вторгнення РФ, масове поширення ворожої пропаганди.

Детальніше...

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»-2023 

   У межах відзначення Дня охорони праці Державна служба України з питань праці спільно з ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» проводять XII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»-2023. Попри війну, конкурс відбудеться та зробить свій внесок у перемогу України.

Детальніше...

 «Фізика у світі професій»

   Відповідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 14.12.2022 № 1100 нагороджені Дипломами та подяками учасники освітнього процесу.

Детальніше...

 Засідання педагогічної ради

   16 січня 2023 року в закладі освіти відбулося засідання педагогічної ради, під час якого були розглянуті такі питання: 

Детальніше...