Новини

Акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

   1 грудня 2020 року у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в ДНЗ "Запорізький ПЦПТО" пройшла акція, мета якої привернути увагу молоді до вирішення проблем епідемії, роз'яснення ризику, необхідність ретельного ставлення до свого життя. Бережіть себе!

Детальніше...

Сучасному навчально-практичному центру бути!

   Наш заклад освіти МОН України визнано переможцем Всеукраїнського конкурсу серед ПТНЗ на отримання гранту (коштів) для створення сучасного навчально-практичного центру з професій «Машиніст крана металургійного виробництва», «Слюсар-ремонтник».

Детальніше...

Пам'ятаємо!

   28 листопада щорічно відзначається пам'ятний день в Україні - вшанування пам'яті жертв голодоморів. В цей день педагогічні працівники разом з учнями Запорізького політехнічного центру взяли участь у покладанні квітів до пам'ятного знаку жертв голодоморів та долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання та акції "Запали свічку". Кожен з нас запалив свічку в пам'ять загиблих та на знак віри в майбутнє. Більш ніколи!

Детальніше...

555

 День боротьби за ліквідацію насильства відносно жінок

   До Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства відносно жінок бібліотека пропонує добірку інформаційних матеріалів.

Детальніше...

 Засідання педагогічної ради

   24 листопада 2020 року у кінолекційній залі відбулося засідання педагогічної ради.

   Під час засідання були розглянуті наступні питання:

Детальніше...

 

Поетапна кваліфікаційна атестація в групі КК-148

   Згідно навчальних планів і програм 23 листопада 2020 року в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбулась проміжна атестація професії «Кухар. Кондитер». Атестацію проходили учні групи КК-148 на отримання кваліфікації «Кухар 4-го розряду».

Детальніше...