Новини

Засідання педагогічної ради

   Відповідно до річного плану роботи Державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» 10 грудня 2018 року відбулося засідання педагогічної ради, на якому розглядалися питання апробації ДСПТО з професій: «Машиніст крана металургійного виробництва» та «Електрогазозварник».
   В обговорені даного питання від підприємства замовника-кадрів брав участь провідний спеціаліст відділу підготовки кадрів ПАТ «Запоріжсталь» Івченко Олексій Андрійович, від Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області – методист Костюк Андрій Валентинович.

Детальніше...

 Державна кваліфікаційна атестація в групі МКТ-177

   07.12.2018 р. в ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» відбулася Державна кваліфікаційна атестація за професією «Машиніст крана металургійного виробництва» на 4 розряд. Група МКТ-177 навчалася за новими стандартами професійної (професійно-технічної) освіти, розробленими на компетентісній основі. Голова комісії Коритько Максим Олександрович, провідний фахівець з нагляду за підіймальними спорудами (експерт технічний з промислової безпеки) ПАТ «Запоріжсталь», члени комісії: заступник директора з НВР Ліуш А.М., старший майстер Юхименко Н.І., майстер в/н, викладач Вальчук В.О.

Детальніше...

Круглий стіл з представниками Європейського фонду освіти

   05 грудня 2018 року ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відвідали представники Європейського фонду освіти: головний спеціаліст з систем кваліфікацій Ар’єн Дей, міжнародний експерт з питань змісту та якості освіти Відмантас Тутліс; державний експерт директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Галина Пономарьова, начальник відділу Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Віктор Паржницький, Тетяна Озерова, директор Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Світлана Ципріанова, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Олександр Паржницький, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, представники підприємств-замовників кадрів.

Детальніше...

Участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності “WorldSkills Ukraine”

   27 листопада у Києві на арт-заводі "Платформа" відкрився український етап міжнародного конкурсу World skills Ukraine 2018, покликаний популяризувати серед молоді на робітничі професії. Організацію та проведення конкурсу у 2018 році здійснюють: Міністерство освіти і науки України, Федерація роботодавців України, за підтримки Федерації металургів України, об’єднання підприємств «Укрметалургпром».

Детальніше...

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності “WorldSkills Ukraine”

   З 27 по 29 листопада в Києві, на території Арт-заводу "Платформа" пройде всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills 2018.

Детальніше...

Заходи, присвячені пам’яті жертв голодомору

   В нашому закладі освіти відбулися заходи, присвячені пам’яті жертв голодомору: 22 листопада відбувся єдиний день інформування про події 1932 - 1933 років в Україні, 24 листопада 2018 року о 16-00 учні та педагогічні працівники взяли участь в акції «Запали свічку», відвідали пам’ятний знак жертв голодоморів та взяли участь в покладанні квітів. В бібліотеці центру відбулася виставка книжок на тему «Жертв голодомору пам’ятаємо» та засідання круглого столу «Спогади очевидців голодомору». Учні центру підготували плакати, присвячені 85 річниці голодомору. 26 листопада відбувся відкритий виховний захід на тему «Голодомор 1932- 1933 років пам’ятаємо», під час заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, відбувся перегляд відеоматеріалів «Голодомор 1932- 1933 років - геноцид українського народу».

Детальніше...

Поетапна кваліфікаційна атестація в групі КК-147

   23 листопада 2018 року було проведено поетапну атестацію в групі КК-147 на отримання професії «Кухар» 3-го розряду.
   Голова комісії, директор кафе «Тан-Дем» Басова Раїса Миколаївна відзначила, що учні були добре підготовані. Відповіді були на достатньому та високому рівні. Пробні кваліфікаційні роботи були проведені на підприємствах, де учні проходили виробничу практику.

Детальніше...