Новини

Оновлення головного входу в Центрі

   В вересні 2019 року учнів та працівників Центру професійно-технічної освіти зустріне оновлений Головний вхід. Зараз ведуться роботи по встановленню нових комфортних та зручних центральних сходів та продовжуються роботи по благоустрою доріжками з тротуарної плитки. З ініціативи директора Центру Володимира Полухіна виконуються роботи по оновленню закладу освіти, його мета створити такий заклад освіти, у якому буде приємно навчатися та працювати.

Детальніше...

Зустріч учнівського активу Центру з директором

   22 липня 2019 року з ініціативи директора Центру Полухіна Володимира Федоровича відбулася зустріч з членами учнівсько-козацького самоврядування Центру. Під час зустрічі директор запропонував учням продумати яким вони бачуть свій Центр, як використати технічні засоби в холі на першому поверсі, щоб усім учням та педагогічним працівникам було цікаво, як прикрасити вхід до Центру, щоб зробити його іншим від усіх. Володимир Федорович звернувся до учнів з проханням надати свої пропозиції з цього питання, він наголосив на підтримці учнівських ініціатив. Разом з заступником директора з ВР Живицею М.А. та майстром виробничого навчання Горщинським В.С. члени учнівського самоврядування домовилися, що підготують відео презентацію сучасних закладів освіти та разом приймуть рішення. "Нам це цікаво" - сказав президент учнівського самоврядування Лисаков Віталій.

Детальніше...

Графік вступних випробувань

   Графіки вступних випробувань на базі базової загальної середньої освіти (9 класів), повної загальної середньої освіти (11 класів) та професійно-технічної освіти.

Детальніше...

Ми зробимо Заводський район найкрасивішим!

   15 липня 2019 року з ініціативи директора Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти Полухіна Володимира Федоровича продовжується робота по благоустрою території Заводського району, оновленню дитячих майданчиків. Разом з заступником директора з виховної роботи Центру Живицею М.А. та майстрами виробничого навчання Горщинським В.С., Бачурським М.І. оновили дитячий майданчик за адресою: вул. Історична, 42. В наших силах зробити наши двори, дитячі майданчики, парки чистими та охайними. І ми це зробимо!

Детальніше...

ПАМ’ЯТКА
для учнів та батьків на літні канікули

УЧЕНЬ! БЕРЕЖИ СЕБЕ!

Детальніше...

Поетапна кваліфікаційна атестація в групі МКТ-178

   27.06.2019 р. в ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» відбулася поетапна кваліфікаційна атестація за професією «Машиніст крана металургійного виробництва» на 3 розряд. Голова комісії Лебідь Дмитро, начальник відділу монтажно-підіймального обладнання ПАТ "Запоріжсталь", члени комісії: директор ДНЗ "Запорізький ПЦПТО" Полухін В.Ф., заступник директора з НВР Ліуш А.М., старший майстер Юхименко Н.І., майстер в/н Вальчук В.О., викладач професійних дисциплін Лебідь Д.П.

Детальніше...

 Державна кваліфікаційна атестація в групі ЕГ-117

   27.06.2019 р. в ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» відбулася державна кваліфікаційна атестація за професією «Електрогазозварник» на 4 розряд. Голова комісії Міщенко Владислава, старший майстер виробничої ділянки цеху № 10 ТОВ «ЗТМК», члени комісії: директор ДНЗ "Запорізький ПЦПТО" Полухін В.Ф., заступник директора з НВР Ліуш А.М., старший майстер Юхименко Н.І., майстер в/н Козлова Л.Б., викладач професійних дисциплін Загрія З.Ф.

Детальніше...