Новини

Участь у засіданні робочої групи зі стратегічного планування розвитку системи професійної освіти Запорізької області

   Разом з основним підприємством-замовником кадрів, соціальним партнером ПАТ "Запоріжсталь", директор ДНЗ "Запорізький ПЦПТО" В.Полухін взяв участь у засіданні робочої групи зі стратегічного планування розвитку системи професійної освіти Запорізької області на 2021-2027 роки.

   Оновленню, реформуванню, модернізації системи професійної освіти бути! Вона - перспективний шлях для навчання, кар’єрного розвитку молоді, дорослих, який цінується суспільством.

Детальніше...

 

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти Запорізької області з професії "Електрогазозварник"
   17 вересня 2020 року на нашій базі пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти Запорізької області з професії "Електрогазозварник". У конкурсі брали участь 13 представників-переможців І етапу конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Електрогазозварник».
Детальніше...

Директорська зустріч з першокурсниками

   02 вересня в Запорізькому політехнічному центрі відбулася директорська зустріч з першокурсниками. Мета зустрічі - це знайомство здобувачів освіти з керівниками закладу освіти, технічними працівниками, медичним працівником. Традиційно, перший тиждень вересня, директор Полухін В.Ф. щоденно зустрічається з учнями, завтра також о 8:15 директорська зустріч, тема: Права та обов'язки здобувачів освіти.
   Далі буде.

Детальніше...

День Знань в Центрі

   1 Вересня 2020 року в Запорізькому політехнічному центрі відбулося особливе для учнів, педагогів, батьків свято - День Знань! Яскраво, емоційно, хвилююче розпочався організаційний захід - зустріч з роботодавцями, майстер-класи з професій. Голосно лунала музика та теплі привітання в адрес першокурсників. Директор Центру Полухін Володимир Федорович привітав зі святом усіх присутніх, наголосив, що знання, здобуті в Центрі, завжди залишатся з кожним, хто вибрав наш заклад освіти, побажав зустріти добрих та надійних друзів.

Детальніше...

Шановні першокурсники!

   Колектив Запорізького політехнічного центру професійно - технічної освіти щиро вітає Вас з початком нового навчального року!
   01 Вересня о 8:00 в Центрі відбудеться організаційний захід- зустріч з майбутніми роботодавцями, майстер - класи з професій, ознайомлення з закладом освіти і найголовніше довгоочікувані уроки.
   Вас радо зустрінуть майстри виробничого навчання, класні керівники, викладачі, члени учнівського колективу, адміністрація Центру.
   Нагадуємо, що кожен здобувач освіти має маску та дотримується дистанції і все буде добре!
   До зустрічі!

Адміністрація Центру

1ver2

Шановні учні 2,3,4 курсів та груп ІІІ ступня навчання!

   Вітаємо Вас з початком нового навчального року!
   Запрошуємо на перший урок , який розпочнеться о 9:00. Дуже чекаємо на Вас!
   Просимо мати маску та дотримуватися дистанції, Вас дуже чекають Ваші майстри, викладачі, класні керівники. Ми знову разом!

Адміністрація Центру

1ver

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності  «WorldSkills Ukraine»

   Всеукраїнський конкурс професійної майстерності  «WorldSkills Ukraine» у 2020 році відбудеться на початку жовтня  в Запоріжжі на базі державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти». Конкурс «WorldSkills» підвищує престиж робітничих професій і розвиток професійної освіти шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів у всьому світі шляхом проведення конкурсів професійної майстерності у кожній країні.  Ми радо зустрінимо найкращих представників закладів професійної освіти. До зустрічі!

Детальніше...