Новини

Виховний захід "В єдності - наша сила"

   17 січня в групі ЕМ-127 був проведений виховний захід "В єдності - наша сила" до Дня Соборності України, який підготувала і провела класний керівник Олена Нетреба разом з учнями Лисаковим В., Доценко О., Грабік В. Перелистуючи сторінки історії Акту Злуки, слухаючи пісні про нашу рідну неньку Україну, учні відчули почуття гордості та поваги до державних символів та атрибутики, закохувались в чудові слова пісень, які славлять нашу рідну Україну.

Детальніше...

 Засідання педагогічної ради

   Відповідно до Річного плану роботи Державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» 13 січня 2020 року відбулося засідання педагогічної ради.

Детальніше...

Підвищення ІКТ-компетентності педагога!

   Інформатизація освіти з кожним роком пришвидшує темпи свого розвитку. Більшість учнів, які приходять у наш заклад освіти отримувати професію, мають досить розвинені навички роботи з сучасними інформаційними технологіями.
   Тому сьогодні особливо гостро відчувається необхідність у підвищенні рівня технологічних навичок педагогів, а отже, існує об’єктивна необхідність створення та ефективної роботи системи підготовки педагога до використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в професійній діяльності.

Детальніше...

Новорічні свята у Запорізькому політехнічному центрі професійно-технічної освіти

   27 грудня завершується перший семестр, розпочинаються зимові канікули, в цей день у всіх нас був передсвятковий настрій, відчуття казки. Новорічні свята – здійснення мрій, зимові канікули, сніг, красуня – ялинка, кульки, гірлянди, подарунки, святковий настрій і звичайно чарівництво – все це очікували наші учні та педагогічні працівники і ми їх не розчарували. Вони разом з керівником гуртка Бондаренко Альоною підготували феєричну казку «Дід Мороз та сірий вовк» у сучасному виконанні, підготували костюми, декорації, прикрасили актову залу.

Детальніше...

Державна кваліфікаційна атестація в групі КК-146

   27 грудня 2019 року відбулася Державна кваліфікаційна атестація. Атестацію проходили учні групи КК-146 на отримання кваліфікації «Кондитер 3-го розряду».
   Голова комісії, завідувач виробництвом ресторану «Sunrise» Жидкова А.М., члени комісії: директор ДНЗ "Запорізький ПЦПТО" Володимир Полухін, заступник директора з НВР Андрій Ліуш, старший майстер Наталя Юхименко, майстер виробничого навчання Олена Ніколаєва, викладач професійних дисциплін Ірина Букреєва.

Детальніше...

 В Центрі встановили сонячні батареї

   Вивчати спецтехнологію з теми "Обслуговування сонячних та вітрових електростанцій потужністю до 50 кВт" як екологічно чистого продукту без шкідливих викидів та випромінювань. Така мета була поставлена здобувачами освіти та педагогами Центру та виконана .

   Реалізувати задум та встановити сонячні панелі вдалося завдяки Грантовому сертифікату.

Детальніше...

Святкування дня Святого Миколая в Центрі

   Щорічно православний світ вшановує пам’ять Святого Миколая 19 грудня. Це дуже бажаний і очікуваний день. Дітям цього дня прийнято дарувати солодкі подарунки, в цей день кожен повинен задуматися про благородні цінності, про які покликано нагадати свято. В нашому закладі освіти в цей день теж святкували день Святого Миколая.

Детальніше...