Новини

Продовжуємо знайомити випускників шкіл з Запорізьким політехнічним центром 

   24.02.2021 року наш заклад освіти відвідали випускники 9 класу 47 гімназії. Наша мета - це надати можливість кожному випускнику прийняти правильне рішення щодо вибору професії, для цього ми організували майстер - класи з професій: Електрогазозварник, електромонтер, машиніст крана металургійного виробництва, кухар, кондитер. Ми організуємо ці майстер - класи для того, щоб кожен міг оцінити свої можливості і здібності. Для того, щоб розібратися у багатьох професіях з ними треба ознайомитися. Вибір професії - це ваш вибір. А наша мета, щоб ви вчилися і в подальшому працювали з задоволенням. 

Детальніше...

Зустрічаємо в Центрі випускників 9 класу загальноосвітньої школи 33

   19 лютого ми радо зустріли випускників 33 школи, для них наші учні разом з педагогічними працівниками підготували майстер-класи з професій, ознайомили з матеріально-технічною базою центру, підготували зустріч з членами учнівського самоврядування, у нас спільна мрія - здобути сучасну професію, зайняти важливе місце в розбудові нашої держави. Наш Центр готує справжніх фахівців своєї справи, які завжди затребувані на ринку праці.Вибирайте наш заклад освіти і ми разом здійснимо наші мрії!

Детальніше...

Вітрила Лесиної долі

   25 лютого 2021 року українці відзначатимуть 150-річчя з дня народження видатної письменниці, казкарки, перекладачки, фольклористки Лесі Українки. На виконання УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №32/2021 від 29 січня 2021 року "Про відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки" та з метою утвердження української мови та літератури у ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» провели низку заходів, присвячених цій даті.

Детальніше...

Вітаємо!

   Вітаємо переможця відкритого чемпіонату з ММА - змішані єдиноборства, в місті Дніпро, учня групи КК 148 Єрмарченко Владислава, який здобув перше місце! Хто здоровий, той сміється, все в житті йому вдається. Здоров'я - найбільша цінність у житті, можливість йти до мети та здійснити її!

Детальніше...

Знайомство з професіями

   Продовжуємо знайомити випускників шкіл з сучасними робітничими професіями, новітніми навчально-практичними центрами. 18.02.2021 року ми радо зустріли випускників 9 класу 75 загальноосвітньої школи, це вже третій клас з цієї школи, для якого підготували майстер-класи, квести учні та педагогічні працівники Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти. 

Детальніше...

Свято закоханих в Центрі

   14.02.2021 припадає в цьому році на неділю, тому ми порадилися між собою та вирішили, що кохання багато не буває і починаємо святкувати 12 лютого. Музика, відео ряд, чудова арка та чарівні хлопці та дівчата - це все про кохання. У чудовому настрою члени учнівського самоврядування Центру привітали своїх педагогів, технічний персонал з днем закоханих, кожному вручили купідончика, завдяки якому наші мрії збудуться і в кожного обов'язково буде справжнє  кохання. 

Детальніше...

Візит учнів школи № 75 до Центру

  12 лютого учні 75 школи разом з директором школи відвідали Запорізький політехнічний центр з метою ознайомитися з матеріально-техгічною  базою Центру та вибрати сучасну професію, яка потрібна на ринку праці. Директор Центру Полухін В.Ф. особисто привітав випускників шкіл.

Детальніше...