Новини

 Співпраця з Запорізьким ливарно-механічним заводом

Детальніше...

 Зустріч із представниками Запорізької торгово-промислової палати

та Запорізького національного технічного університету

   15 лютого 2018 року у ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбулась зустріч керівництва закладу із Віце-президентом Запорізької торгово-промислової палати, доктором економічних наук, кандидатом технічних наук Антонюком Дмитром Анатолійовичем та завідувачем кафедри «Обладнання та технологія зварювання», доктором технічних наук, професором Запорізького національного технічного університету Овчинніковим Олександром Володимировичем.

Детальніше...

 

 

«А пам’ять серце береже»

15 лютого 2018 року в ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» було проведено відкриту виховну годину  присвячену Дню пам’яті воїнів – афганців.

 

Детальніше...

 

Святкуємо разом  День закоханих

У багатьох країнах світу сьогодні святкують День усіх закоханих – День святого Валентина. Історія походження цього свята оповита численними легендами та міфами. В одній із них ідеться про те, начебто був такий собі простий римський священик Валентин, якого під час гонінь на християн схопили, піддали жорстоким тортурам, а потім стратили. Начебто він не тільки проповідував християнство, але й таємно вінчав за християнським звичаєм молодят. 

 

Детальніше...

Профілактичний захід «Куріння- скорочує життя»

12 лютого для учнів політехнічного центру було проведено інформаційно - профілактичний захід «Куріння- скорочує життя».

Детальніше...

 

Державна кваліфікаційна атестація в групі 224

8 лютого 2018 року відбулася Державна кваліфікаційна атестація в групі 224 – 4 курс, за професією: «Машиніст крана металургійного виробництва».

Детальніше...

Зустріч випускників центру - учнів групи 224 з представниками військкомату

В рамках реалізації Концепції національно - патріотичного виховання учнівської молоді, відповідно до Меморандуму між  політехнічним центром  та обласним військкоматом,  з метою формування у молоді готовності до захисту України, розвитку бажання здобувати військові професії та проходити військову службу,  8 лютого в ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно - технічної освіти відбулася зустріч випускників центру - учнів групи 224 з представниками військкомату по Заводському району  з питань ознайомлення  з умовами військової служби,  побутом військовослужбовців.

 

Детальніше...