Новини

Інформаційно – просвітницький захід присвячений дню космонавтики «Таємниці космосу»

   12 квітня – Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято встановлено на честь першого польоту людини в космос. 15.04.2019 р. в кінозалі відбувся захід присвячений Дню Космонавтики. З цікавою інформацією виступив викладач фізики Король А.С., він розповів про перші запуски штучних супутників Землі і першого космонавта планети – Ю. Гагаріна, який на космічному кораблі « Восток» здійснив перший в історії людства політ навколо орбіти Землі. Політ тривав 108 хвилин і став потужним проривом в освоєнні космосу.

Детальніше...

 Запорізький національний університет запрошує на навчання наших випускників!

   11 квітня 2019 року відбулася зустріч учнів випускних груп спеціальності «Харчові технології» та професії «Лаборант хімічного аналізу» із представником Запорізького національного університету кандидатом хімічних наук, доцентом кафедри хімії Луганською Ольгою Василівною.
   Ольга Луганська розповіла учням про університет, студентське життя, спеціальності які є спорідненими до спеціальностей та професій нашого закладу освіти.
   Викладач окреслила перспективи для тих молодих людей які здобули вищу освіту у національному університеті.

Детальніше...

Тиждень професії "Електрогазозварник"

   В ДНЗ "Запорізький ПЦПТО" з 1 по 8 квітня 2019 року пройшов тиждень професії "Електрогазозварник". Впродовж тижня відбулися конкурс стіннівок, присвячених професії, книжкові виставки, виставка зварювальних робіт учнів, конкурс фахової майстерності серед учнів 1-3 курсів та групи ТУ, а також олімпіада з предмету "Обладнання та технології зварювальних робіт". 

Детальніше...

Вручення дипломів випускникам

   29 березня відбулося вручення дипломів кваліфікованого робітника учням групи 245 за професією «Лаборант хімічного аналізу. Контролер в виробництві чорних металів». Випускників привітав Директор Центру Володимир Федорович Полухін, він наголосив: «Позаду залишилися роки учнівського життя. Веселі, щасливі, наповнені радістю відкритій та незабутніх зустрічей. Ця учнівська пора подарувала Вам вірних друзів, зміцніла віру в себе та окрилила мріями про майбутнє. Попереду пора звершень, пора самостійного та відповідального життя. Нехай Ваша дружба стає міцнішою, а поради майстра виробничого навчання Кудрявцевої Наталії Григорівни ніколи не забудуться, бо Ви дорогі її серцю люди. Сьогодні Ви отримаєте дипломи кваліфікованого робітника і перед Вами розгорнуться двері у великий світ з масою можливостей. У стінах рідного Центру Ви отримали безцінний капітал знань і досвід, які стануть запорукою вагомих здобутків. Кожен з Вас – це особистість, кожен здатний відстояти свою думку та досягти успіху. Бажаю Вам, шановні випускники, особистої перемоги, оптимізму та невичерпної енергії!»

Детальніше...

 Поетапна кваліфікаційна атестація з професії "Електрогазозварник"

   29.03.2019 р. в ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» відбулася поетапна кваліфікаційна атестація за професією «Електрогазозварник» на встановлення 2 розряду. Членами кваліфікаційної комісії у складі голови комісії Міщенко Владислав (старший майстер цеха № 10 ТОВ "ЗТМК"), членів комісії: директор Центру Володимир Полухін, заступник директора з НВР Андрій Ліуш, старший майстер Наталя Юхименко, майстер в/н Світлана Помилуйко, викладач професійних дисциплін Наталія Сагайдак були прослухані доповіді учнів за результатами проходження виробничої практики на підприємствах міста. Перший етап атестації проходив у вигляді іспиту, а другий - у вигляді доповіді.

Детальніше...

Обласний семінар-практикум

   28 березня відбувся обласний семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти Запорізької області на тему «Організація соціально-правового захисту учнівської молоді, забезпечення соціальної підтримки та надання здобувачам освіти якісної професійної освіти та навчання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області.

Детальніше...

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності

   Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та наказу Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, 27 березня 2019 року на базі державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».
   У конкурсі брали участь 8 учнів випускних курсів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області. ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» представляв учень групи ЕМ-126 Дмитро Мошеренков.

Детальніше...