Новини

Конкурс відеороликів "Без права на забуття"

   21 жовтня 2021 року в режимі онлайн на платформі Zoom відбувся ІV конкурс відеороликів "Без права на забуття" серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Цей конкурс об'єднав учнів та наукових керівників із 25 закладів освіти області. Серед учасників була і наша учениця 3 курсу Булава Олена з відеороликом "Не маємо права забути", який присвячений нашому випускнику Ушакову Павлу Геннадійовичу, який загинув захищаючи нашу Батьківщину. Учасники показали чудові відеороботи, захищали їх в онлайн форматі. Це безцінний досвід роботи, який допоможе в майбутньому.

Детальніше...

Вітаємо команду центру з міні - футболу!

   ІІ місце - це також перемога. Вітаємо команду  центру з міні -  футболу! Працюємо та перемагаємо!   

Детальніше...

День захисника України

   13 жовтня день розпочався урочистою лінійкою присвяченою прийдешнім святам: Дню захисника України, Дню визволення нашого міста від нацистських загарбників, Покрови пресвятої Богородиці та українського козацтва. Учні щиро привітали зі святами, директор Центру Полухін Володимир Федорович привітав зі святами захисників та захисниць України, подякував їм за їх мужність та побажав здоров'я та миру. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв всіх війн за незалежність України, учні поклали квіти до меморіальної дошки випускнику центру Ушакову Павлу, який загинув за незалежність України в 2014 році в Іловайську та поклали квіти до обеліску загиблих героїв другої світової війни. Мир переможе!   

Детальніше...

Профорієнтаційна робота

   Профорієнтаційна робота на 2022-2023 навчальний рік розпочата. Сьогодні до нашого центру завітав  9 кл.  гімназії № 94. Для школярів були проведені майстер класи з професій та екскурсія по центру.

Детальніше...

Директорська зустріч з учнями Центру

   11 жовтня відбулася чергова директорська зустріч з учнями Центру, вона  розпочала  Європейський тиждень  місцевої демократії. Тиждень організовано за ініціативи влади держав Ради Європи з метою сприяння демократії на місцевому рівні. Директор Центру, депутат Запорізької міської ради Полухін Володимир Федорович проінформував здобувачів освіти щодо принципів та досягнень місцевої демократії, розповів які питання вирішує місцеве самоврядування, запросив учнівське самоврядування Центру приймати управлінські рішення, познайомив з роботою депутатів місцевої ради, робота яких так необхідна.

Детальніше...

Осіння толока з благоустрою території

   Толока - є давнім українським звичаєм, це праця гуртом для швидкого наведення порядку. З радісним настроєм, завзяттям 09.10.2021 року учні груп ЕМ 120, ЕМ 121  та педагогічні працівники Центру вишли на толоку з метою прикрашення свого закладу освіти напередодні свят: Покрови пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня українського козацтва, дня міста Запоріжжя та 77 річниці визволення м.Запоріжжя від нацистських загарбників. Ми вийшли разом, щоб спільними зусиллями зробити територію закладу освіти, нашого Заводського району та міста чистішим.  Всі працювали в атмосфері єдності та дружби, бо ми працювали в команді. Разом - ми сила!  

Детальніше...

Вітаємо!

   Вітаємо команду з міні-футболу (футзалу) ДНЗ "Запорізький ПЦПТО" за І місце в зональних змаганнях! Чекаємо на перемогу у фіналі! Ви найсильніші!     

Детальніше...