Новини

Привітання від випускників Центру 2020 року

   Шановні наші рідні викладачі, майстри виробничого навчання, адміністрація, технічні працівники, бібліотекар, медична сестра, секретарі! Ми дякуємо Вам, що завжди були поруч з нами. В Центрі ми дружили, сперечалися, допомагали один одному, раділи успіхам. Ми дякуємо особисто директору Центру Полухіну Володимиру Федоровичу за розуміння та допомогу, за добро душі, за знання. Центр став для нас не тільки місцем, де ми отримували знання, а й другим рідним домом куди завжди бажаємо повернутися.
   Ми дякуємо Вам! Наш Центр найкращий! Це відео-поздоровлення для Вас!

З повагою,
Учнівське самоврядування Центру

Вітаю з Днем Конституції!

   Україна має багатовікову історію, Конституція гетьмана Пилипа Орлика 1710 року стала однією з перших европейських Конституцій. Сучасна історія Конституції України розпочалася 28 червня 1996 року, 321 голосом було введено в дію Основний Закон України.
   Щиро вітаю членів учнівського козацького самоврядування Центру, членів педагогічного колективу, батьків з правом на вільне життя у рідній Україні!

Михайло Живиця

konst

Выпуск 2020 року

   Шановні випускники!
   Бажаю кожному з Вас жити яскраво і цікаво, впевнено і стрімко йти назустріч своїм мріям, завжди досягати всього, що задумано.
   Удачі Вам на шляху пізнання улюбленої професії.
   Щасти Вам!

Володимир Полухін

Державна кваліфікаційна атестація в групі КК-147

   22 червня 2020 року в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбулася державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти з робітничої професії 7412 Кондитер (кваліфікація ІІІ розряд) у групі КК-147.

Детальніше...

Запрошуємо!

ЗВІТ З ВР

Державна кваліфікаційна атестація в групі ЕГТ-119

   Сьогодні відбулася ДКА в групі за професією Електрогазозварник, наші хлопці стали кваліфікованими робітниками за цією необхідною сучасною професією. Директор Центру Полухін Володимир Федорович привітав майбутнє України з чудовим захистом дипломних проектів, побажав знайти своє місце в житті та запросив продовжити навчання в Запорізькому політехнічному центрі для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня фаховий молодший бакалавр, технік-технолог зварювального виробництва. Він наголосив, що створення інноваційного центру зварювання, можливість отримати безкоштовно професію та спеціальність, "це все для Вас", в Заводському районі є заклад освіти з сучасною матеріально-технічною базою та можливістю отримання міжнародного сертифікату зварника. Щасти Вам, хлопці!

Детальніше...

 Навчальна практика студентів на базі навчально-практичного центру інноваційних технологій зварювання

   З першого червня 2020 року студенти кафедри обладнання і технології зварювального виробництва національного університету «Запорізька політехніка» проходять навчальну практику на базі навчально-практичного центру інноваційних технологій зварювання.

   Це стало можливим завдяки тісній співпраці у рамках угоди між двома закладами: ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» та ВНЗ НУ «Запорізька політехніка».

Детальніше...