Запорізький ПЦПТО

Охорона праці в малюнках

   Здобувачів освіти ДНЗ "Запорізький ПЦПТО "Охорона праці - це заходи і засоби спрямовані на збереження життя, здоров'я та працездатності працівників у процесі трудової діяльності...

Детальніше...

Олімпіада з охорони праці 

   Сьогодні в Олімпіаді з охорони праці прийняли участь  педагогічні працівники: Антонюк С.В та Кудрявцева Н.Г., Нестеренко Н.М. та І.В.Нестеренко, Ярова О.М, Голуб Е.І та Ткаліч Т.П., Петровський С.В. та Журік Л.І., Закутіна З.В., Шоя В.К. та Сагайдак Н.О., Самарський О.Ю та Горщинський В.С, Нетреба О.П., Дунаєва О.І та Вальчук В.О., Король А.С., Букреєва І.В та Нікітіна І.І. Переможці усі... так, як усі відповіли на тестові завдання. Бажаю усім нам творчого натхнення, безпечних умов праці та мирного неба...

Детальніше...

Обласний вебінар "Організація безпечного та здорового освітнього середовища"

   28 березня зступник директора з НВР Ліуш А.М. разом з інженером з ОП Маланяк Д.В прийняли участь в обласному вебінарі на тему: Організація безпечного та здорового освітнього середовища. Питання охорони праці, організації безпечного освітнього процесу постійно розглядаються на інструктивно-методичних нарадах при директорі В.Ф.Полухіні та на нарадах з колективом.

Детальніше...

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»-2023 

   У межах відзначення Дня охорони праці Державна служба України з питань праці спільно з ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» проводять XII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»-2023. Попри війну, конкурс відбудеться та зробить свій внесок у перемогу України.

Детальніше...

До уваги учасників освітнього процесу!

   З 01 листопада 2021 по 01 грудня 2021 в Політехнічному центрі проводиться Місячник безпеки життєдіяльності в режимі он-лайн.

   Місячник безпеки проводиться з метою закріплення знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення  навчальних курсів з охорони праці та безпеки життєдіяльності, дій учнів у випадках виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж.

Детальніше...

Тиждень безпеки дорожнього руху

   В Політехнічному центрі у період з 17 по 21 травня ц.р.  проводиться традиційний Тиждень безпеки дорожнього руху (в рамках виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2024 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.10.2020 р. № 1360-р).

Детальніше...

Безпека життєдіяльності під час відзначення свята Водохреща

   У зв’язку з наближенням свята Водохреща в ДНЗ "Запорізький ПЦПТО" інженером з охорони праці Турбою М.М. підготовлено па’ятку з правил безпеки життєдіяльності під час відзначення свята Водохреща.

Детальніше...