Запорізький ПЦПТО

До уваги учасників освітнього процесу!

   З 01 листопада 2021 по 01 грудня 2021 в Політехнічному центрі проводиться Місячник безпеки життєдіяльності в режимі он-лайн.

   Місячник безпеки проводиться з метою закріплення знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення  навчальних курсів з охорони праці та безпеки життєдіяльності, дій учнів у випадках виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж.

Детальніше...

Тиждень безпеки дорожнього руху

   В Політехнічному центрі у період з 17 по 21 травня ц.р.  проводиться традиційний Тиждень безпеки дорожнього руху (в рамках виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2024 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.10.2020 р. № 1360-р).

Детальніше...

Безпека життєдіяльності під час відзначення свята Водохреща

   У зв’язку з наближенням свята Водохреща в ДНЗ "Запорізький ПЦПТО" інженером з охорони праці Турбою М.М. підготовлено па’ятку з правил безпеки життєдіяльності під час відзначення свята Водохреща.

Детальніше...

Результати Місячника безпеки життєдіяльності

   З 16 листопада по 16 грудня в Політехнічному центрі проходив Місячник безпеки життєдіяльності. В рамках Місячника проводилися різноманітні заходи та конкурси. За активну участь у заходах та зайняті призові місця у конкурсах оголошується подяка:

Детальніше...

До уваги учасників освітнього процесу!

   З 16 листопада по 16 грудня в Політехнічному центрі проводиться Місячник безпеки життєдіяльності в режимі он-лайн.

   Місячник безпеки проводиться з метою закріплення знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення навчальних курсів з охорони праці та безпеки життєдіяльності, дій учнів у випадках виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж. Класні керівники та майстри виробничого навчання під час виховних годин обговорять з учнями особливості поведінки в навчальному закладі, громадських місцях, у побуті в умовах знаходження Запоріжжя в червоній карантинній зоні та оголошеного карантину вихідного дня.

Детальніше...