Виховні заходи

День захисника України

   13 жовтня день розпочався урочистою лінійкою присвяченою прийдешнім святам: Дню захисника України, Дню визволення нашого міста від нацистських загарбників, Покрови пресвятої Богородиці та українського козацтва. Учні щиро привітали зі святами, директор Центру Полухін Володимир Федорович привітав зі святами захисників та захисниць України, подякував їм за їх мужність та побажав здоров'я та миру. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв всіх війн за незалежність України, учні поклали квіти до меморіальної дошки випускнику центру Ушакову Павлу, який загинув за незалежність України в 2014 році в Іловайську та поклали квіти до обеліску загиблих героїв другої світової війни. Мир переможе!   

Детальніше...

Профорієнтаційна робота

   Профорієнтаційна робота на 2022-2023 навчальний рік розпочата. Сьогодні до нашого центру завітав  9 кл.  гімназії № 94. Для школярів були проведені майстер класи з професій та екскурсія по центру.

Детальніше...

Директорська зустріч з учнями Центру

   11 жовтня відбулася чергова директорська зустріч з учнями Центру, вона  розпочала  Європейський тиждень  місцевої демократії. Тиждень організовано за ініціативи влади держав Ради Європи з метою сприяння демократії на місцевому рівні. Директор Центру, депутат Запорізької міської ради Полухін Володимир Федорович проінформував здобувачів освіти щодо принципів та досягнень місцевої демократії, розповів які питання вирішує місцеве самоврядування, запросив учнівське самоврядування Центру приймати управлінські рішення, познайомив з роботою депутатів місцевої ради, робота яких так необхідна.

Детальніше...

Осіння толока з благоустрою території

   Толока - є давнім українським звичаєм, це праця гуртом для швидкого наведення порядку. З радісним настроєм, завзяттям 09.10.2021 року учні груп ЕМ 120, ЕМ 121  та педагогічні працівники Центру вишли на толоку з метою прикрашення свого закладу освіти напередодні свят: Покрови пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня українського козацтва, дня міста Запоріжжя та 77 річниці визволення м.Запоріжжя від нацистських загарбників. Ми вийшли разом, щоб спільними зусиллями зробити територію закладу освіти, нашого Заводського району та міста чистішим.  Всі працювали в атмосфері єдності та дружби, бо ми працювали в команді. Разом - ми сила!  

Детальніше...

Свято учителя в Центрі

   Жовтень розпочався справжнім святом, учні вітали своїх педагогів та дякували за набутті знання та силу-силенну приємних миттєвостей, наш Центр став справжнім домом для тисяч хлопців та дівчат і для мене самого.

Детальніше...

Святковий концерт для учителів

   01 жовтня для всіх працівників освіти відбувся концерт. Хлопці та дівчата підготували чудові запальні танці, для нас співала чарівна Ліза Михайловська, ведучі - учні групи ЕГ 110 Вітковський Кирило та Функ Олександр створили атмосферу свята для кожного, хто знаходився в залі. Випускник Центру Соловйов Сергій співав для всіх і для кожного, слова подяки, побажання - все для учителя. Підготувала це свято викладач Нестеренко Н.М., святкова презентація, прикраса залу, гарний настрій вклала наша Наташа у підготовку свята. Учні Центру  вручили "Золоте серце" на знак подяки та любові своєму директору Полухіну Володимиру Федоровичу, який  на концерті  привітав ветеранів, працівників Центру та подарував колективу неповторну подорож по Дніпру на кораблі "Борисфен". Свято відбулося!         

Детальніше...

Товариський матч з міні-футболу

  29.09.2021 був проведений товариський матч з міні-футболу між командами Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту та Запорізького політехнічного центру професійної технічноі освіти, в якому ВПЕВНЕНУ перемогу отримала збірна команда нашого центр!!! Футбольний матч був радо підтриманий адміністрацією центру. Адже, ми завжди намагаємося популяризувати спорт як складову здорового способу життя. Дякуємо гравцям! Так тримати!

Детальніше...