Виховні заходи

«Запорізькі Викрутаси»

У танці сила, радість, щастя жити,
Краса, натхнення, світлі почуття…
Ми теж красу покликані творити,
Бо танець і для нас – це є життя!

   16 Березня 2019 року в БК «Орбіта» відбувся обласний конкурс хореографічного мистецтва «Запорізькі Викрутаси». Конкурс відкрив голова жюрі, заступник директора Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Захарчук В.М., який тепло привітав учасників та побажав успішного виступу. Від політехнічного Центру виступили колектив «Едельвейс» - Жук Дар’я, група МК 177, Дмитренко Тетяна, група МК 178, Мартинюк Аміна, група МК 178 та «Соло» - Зінченко Яна, група КК 148. Вони продемонстрували свої хореографічні здібності, виступили яскраво та оригінально. Всього взяли участь в конкурсі 90 колективів - це сотні виконавців. На конкурсі дівчат підтримували їх батьки, бабусі, випускник Центру Олександр Фомічов, заступник директора з виховної роботи Михайло Живиця. Кульмінацією конкурсу стало привітання учасників від дружини Президента України Марини Порошенко, яка сфотографувалася з нашими дівчатами на згадку та побажала миру, злагоди та любові.

Детальніше...

Директорська зустріч з учнями

   11 березня в актовому залі Центру відбулася директорська зустріч з учнями. Були підведені підсумки тижня електротехнічних дисциплін . Майстер виробничого навчання Нетреба О.П. презентувала здобуті знання і навички учнів групи ЕМ 127. Предметний тиждень збагатив учнів новими знаннями , навичками та вміннями, а також підвищив інтерес до обраної професії. Директор Центру Полухін В.Ф. нагородив переможців конкурсу професійної майстерності , олімпіади, активних учасників тижня грамотами . Директор відмітив , що тиждень з професії електромонтер - це один з найважливіших чинників , який стимулює творчу діяльність учнів та педагогічних працівників, розвиває пізнавальні здібності учнів, розширює їх світогляд, підвищує рівень теоретичних знань і практичної майстерності учнів, виховує відчуття відповідальності за доручену справу. Та наголосив , що відкриття інноваційного центру електротехнічного напрямку створить можливість для кожного випускника Центру дійти до вершин професійної майстерності.

Детальніше...

Свято 8 Березня в Центрі

   Настала весна, на вулицях з'явилися весняні квіти, в душах мрії та святковий настрій. Для чарівних жінок та дівчат Центру члени козацького самоврядування підготували святковий концерт, який відбувся 7 березня в актовому залі. Наші чоловіки та юнаки декламували вірши на честь жінок з трепетом у душі. Звучали чарівні пісні, музичні подарунки, яскраві танці. Окрасою святкового заходу стало відеопривітання для кожної жіночки. Директор Центру Полухін Володимир Федорович звернувся до жінок та дівчат зі словами: " Добрі, ласкаві, мужні, ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, Ви найдорожче, що є в житті чоловіків, щедрість Вашої душі зігріває, вселяє віру в майбутнє..."
   Вітаємо наших коханих жінок зі святом 8 Березня!

Детальніше...

 Смачне свято Масляна

   Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Це й смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, яке передує настанню Великого посту.
   Перед майбутнім постом в масляний тиждень панував достаток найрізноманітніших смаколиків, головними з яких традиційно були млинці. Пекли їх на масляному тижні щодня, а особливо багато їх готували, починаючи з четверга. Саме рум'яні млинці своєю круглою формою за часів язичництва асоціювалися у людей з сонцем.
   Учні групи КК-147 на чолі з класним керівником Шоя Вікторією Костянтинівною прийняли активну участь у святкуванні Масляної. На великій перерві відбулося частування млинцями усіх бажаючих. Святкування супроводжувалось музичним оформленням. Усі залишились дуже задоволені такою дегустацією.

Детальніше...

 День народження Т.Г.Шевченко

Кобзарю! Знов до тебе я приходжу,
Бо ти для мене совість і закон»
Ліна Костенко

   9 березня 2019 року український народ відзначив 205 років від дня народження Т.Г.Шевченка. Шевченко залишив нам свої неоціненні духовні надбання — твори і світлу добру пам’ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Ми повинні завжди пам’ятати про генія українського народу.

Детальніше...

Всеукраїнська виставка - конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

Учні Центру взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського виставки - конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». На конкурс були представлені роботи з таких видів мистецтва: художнє різьблення по дереву; художнє плетіння, народна лялька, вироби з дерева та металу, бісероплетіння, батік, живопис. Взяли участь в конкурсі учні груп ЕГ 118, ЕМ 128, КК 148, МК 178, ЕМ 127, КК 147, ЕМ 126, КК 146, МК 176, 235. Бажаємо усім учням, творчого натхнення для створення нових робіт. Дякуємо майстрам в/н та класним керівникам, які працювали з митцями. Бажаємо творчої наснаги, подальших успіхів та гарного настрою. Перше місце зайняла робота учениці групи ЕМ 127 Цветковій Марії - «Берегиня» - вітаємо!

Детальніше...

Збори отаманів козацьких куренів

   Міжнародна громадська організація, Міжнародного союзу козаків «Запорізька Січ», координаційна рада козацтва Запорізької обласної державної адміністрації, отамани козацьких куренів зібралися на збори на базі ВПУ «Моторобудівник». Це другий заклад освіти, де створено козацький курінь «ім. П. Сагайдачного», який звітував про свою діяльність. Перший курінь «Архангел» створено в ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» ще в 2016 році. На збори були запрошені отаман куріня Центру Живиця М.А. та члени козацького самоврядування. Мета заходу це відродження національної пам'яті, підвищення рівня готовності молоді до захисту України та планування спільної роботи на 2019 р.

Детальніше...