Виховні заходи

Продовжуємо знайомити випускників шкіл з Запорізьким політехнічним центром 

   24.02.2021 року наш заклад освіти відвідали випускники 9 класу 47 гімназії. Наша мета - це надати можливість кожному випускнику прийняти правильне рішення щодо вибору професії, для цього ми організували майстер - класи з професій: Електрогазозварник, електромонтер, машиніст крана металургійного виробництва, кухар, кондитер. Ми організуємо ці майстер - класи для того, щоб кожен міг оцінити свої можливості і здібності. Для того, щоб розібратися у багатьох професіях з ними треба ознайомитися. Вибір професії - це ваш вибір. А наша мета, щоб ви вчилися і в подальшому працювали з задоволенням. 

Детальніше...

Зустрічаємо в Центрі випускників 9 класу загальноосвітньої школи 33

   19 лютого ми радо зустріли випускників 33 школи, для них наші учні разом з педагогічними працівниками підготували майстер-класи з професій, ознайомили з матеріально-технічною базою центру, підготували зустріч з членами учнівського самоврядування, у нас спільна мрія - здобути сучасну професію, зайняти важливе місце в розбудові нашої держави. Наш Центр готує справжніх фахівців своєї справи, які завжди затребувані на ринку праці.Вибирайте наш заклад освіти і ми разом здійснимо наші мрії!

Детальніше...

Вітаємо!

   Вітаємо переможця відкритого чемпіонату з ММА - змішані єдиноборства, в місті Дніпро, учня групи КК 148 Єрмарченко Владислава, який здобув перше місце! Хто здоровий, той сміється, все в житті йому вдається. Здоров'я - найбільша цінність у житті, можливість йти до мети та здійснити її!

Детальніше...

Знайомство з професіями

   Продовжуємо знайомити випускників шкіл з сучасними робітничими професіями, новітніми навчально-практичними центрами. 18.02.2021 року ми радо зустріли випускників 9 класу 75 загальноосвітньої школи, це вже третій клас з цієї школи, для якого підготували майстер-класи, квести учні та педагогічні працівники Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти. 

Детальніше...

Свято закоханих в Центрі

   14.02.2021 припадає в цьому році на неділю, тому ми порадилися між собою та вирішили, що кохання багато не буває і починаємо святкувати 12 лютого. Музика, відео ряд, чудова арка та чарівні хлопці та дівчата - це все про кохання. У чудовому настрою члени учнівського самоврядування Центру привітали своїх педагогів, технічний персонал з днем закоханих, кожному вручили купідончика, завдяки якому наші мрії збудуться і в кожного обов'язково буде справжнє  кохання. 

Детальніше...

Візит учнів школи № 75 до Центру

  12 лютого учні 75 школи разом з директором школи відвідали Запорізький політехнічний центр з метою ознайомитися з матеріально-техгічною  базою Центру та вибрати сучасну професію, яка потрібна на ринку праці. Директор Центру Полухін В.Ф. особисто привітав випускників шкіл.

Детальніше...

Зустріч з батьками випускників шкіл

   11 лютого 2021 ми продовжуємо знайомити випускників шкіл та їх батьків з нашим закладом освіти, можливістю отримання професії, спеціальності, та продовжити навчання в ВНЗ. В цей день ми відвідали ЗОШ 20, розповіли про наш Центр, навчально-практичні центри інноваційних технологій, які відкриті на базі нашого закладу освіти. Батькам та учням було цікаво, вони нас запитували про працевлаштування, стипендію, підприємства. Ми запросили всіх присутніх відвідати наш Центр та наголосили - наш Центр найкращий! 

Детальніше...