Виховні заходи

Захистимо Свободу!

   21 листопада 2020 року члени учнівського козацького самоврядування Центру провели флешмоб присвячений дню Гідності і Свободи. Прагнення свободи пробуждає гідність. Так було у 2004 році під час Помаранчевої революції та у 2013- 2014 році під час революції Гідності. Це було прагнення України створити европейську державу. Учні політехнічного центру пам'ятають жертв революції. Але свобода варта, щоб за неї боролися й захищати. Ми безмежно любимо рідну Україну, нашу мову, людей, природу... Захистимо Свободу!   

Детальніше...

Всесвітній день прав дитини!

   20 листопада в світі відзначають Всесвітній день прав дитини, його відзначають у річницю прийняття Конвенції про права дітей. Основна ідея - найкраще захищати їх права. Це свято дитячої радості, світового взаєморозуміння, тому в нашому закладі освіти активна молодь провела флешмоб "Наші права!" Захистимо права дітей! 

Детальніше...

Ми різні - але рівні!

   В Запорізькому політехнічному центрі 16 листопада пройшли виховні години в режимі онлайн, присвячені Дню толерантності. Члени учнівського козацького самоврядування взяли участь в акції до дня толерантності, бо кожен знає, що добро, турбота, милосердя, рівність,  повага -  це риси справжнього українця. Виховати людину люблячу, добру, турботливу наше покликання.

Детальніше...

Квіткова Україна

   Незважаючи на дистанційне навчання, наші учні беруть участь в обласних конкурсах. Ми разом здійснюємо мрії наших талановитих хлопців та дівчат. Дар'я Сєрова, учениця групи МК 179, зробила чарівну ляльку на обласний конкурс "Квіткова Україна", чекаємо на результат, приєднуйтесь!     

Детальніше...

Конкурс буктрейлерів 

 "Книжки - кораблі думки, що мандрують хвилями часу" 

Френсіс Бекон 

   Кожен з нас замислювався: як цікаво розказати про книгу, яку прочитав? Як її прорекламувати? Просто переказати це вже не цікаво для нашої молоді. А ось зняти буктрейлер за книгою – це щось нове.

   Вже другий рік поспіль проводиться конкурс буктрейлерів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області «Книга, яка надихає».

Детальніше...

Директорська зустріч на тему: "Що треба знати про коронавірус та як зберегти здоров'я"

   10 березня в Запорізькому політехнічному центрі відбулася директорська зустріч на тему: "Що треба знати про коронавірус та як зберегти здоров'я". Директор Центру Полухін В.Ф. роз'яснив учням, як важливо берегти здоров'я, ознайомив учнів з правилами гігієни та поведінки, щоб не захворіти. Для учнів показали відео роліки "Правда про коронавірус".

Детальніше...

Шевченківський тиждень

   9 березня Україна святкувала 206 річницю з дня народження Тараса Шевченка. Наш Центр долучився до святкування цієї дати, розпочавши 10 березня Шевченківський тиждень. Викладач української мови та літератури Нестеренко Наталія Миколаївна розпочала цей тиждень урочистою лінійкою, на якій ознайомила учнів з планом проведення заходів, а також розказала про цікаві факти з біографії Кобзаря.
   Творчість великого народного поета внесла в нашу літературу незнане багатство тем і жанрів, прилучила їх до кращих досягнень світової літератури. Т.Г. Шевченко відіграв важливу історичну роль у розвитку української літературної мови.

Детальніше...