Виховні заходи

Вітаємо з Днем вишиванки

   З Днем вишиванки, рідненька Україна!

   НЕЗАПЕРЕЧНОЇ ПЕРЕМОГИ!

Детальніше...

Минають роки, відлітаючи у вічність…

   Все далі і далі відходять від нас грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто ціною власного життя захистив нашу країну від гітлерівської агресії. «Ніхто не забутий, і ніщо не забуте!..» В День пам’яті та примирення викладач суспільних дисциплін Дунаєва Ольга Ігорівна провела відкритий виховний захід, де нагадала здобувачам освіти про завершення Другої Світової війни та її жахливі наслідки для світу і України; ознайомила дітей з історією відзначення в Україні Дня пам’яті та примирення. Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками. Про це варто пам’ятати.

Детальніше...

Церемонія покладання квітів до меморіалу захисників України

   Щороку 8 травня в Украні відзначається День пам’яті та примирення з метою вшанування всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років. До вшанування пам’яті всіх загиблих у війні долучились викладачі ДНЗ «ЗПЦПТО». Була здійснена церемонія покладання квітів до меморіалу захисників України в роки Другої світової війни біля ПРАТ «Запоріжвогнетрив». В День пам’яті та примирення, вшановуємо кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. Ми пам'ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями багатьох країн. Пам'ятаємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Слава Україні!

Детальніше...

День пам'яті та примирення

   8 травня 2023 року в ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбулися інформаційні заходи, присвячені дню пам'яті та примирення.
   Згадуємо про героїв Другої світової війни, які боролися з нацизмом. Віримо, що незабаром переможемо страшне явище рашизм та в календарі з'явиться нове свято - День Перемоги над Росією. З вірою в ПЕРЕМОГУ!     

Детальніше...

Вітаємо призерів обласного етапу VІ Всеукраїнського конкурсу "Гуманне ставлення до тварин"

   У цьому світі є тільки одна річ, перед якою слід упасти на коліна - це доброта. Дбати про тварин, віддавати їм частку свого серця, можуть тільки добрі люди, допомагати безпритульним тваринам пережити зиму - це робити добру справу, а зараз, коли багато людей виїжджають з  країни і покидають своїх тварин під час евакуації,  коли  під час ракетних атак гинуть люди, наші брати менші залишаються беззахисними і ми їм допомагаємо вижити. Хтось бере до себе додому, хтось шукає нових господарів,  ділиться їжею, лікує,  хтось допомагає притулкам медикаментами та кормами.

Детальніше...

 Літопис «Війна змінила наше життя, але не змінила нас»

                                                                                    Наша віра єднає серця

                                                                                  Україна навіки жива.

                                                                                     Україна- це наша земля

                                                                                 Україна єднає серця!

   До річниці протистояння України воєнній агресії рф члени педагогічного колективу та учнівського козацького самоврядування Запорізького політехнічного центру  взяли участь у створенні Літопису «Війна змінила наше життя, але не змінила нас» - реальні історії з емоціями, почуттям, діями та рішеннями!  Разом до Перемоги!

Детальніше...

Наші учні переможці та призери І етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край!»

   З метою пошуку та підтримки здібної, обдарованої та талановитої молоді, патріотичного виховання, збереження культурної спадщини, залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва проведено І етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край». Наші переможці:

Детальніше...