Виховні заходи

 Участь в акції

   17 липня 2021 року члени учнівського самоврядування Центру разом з заступником директора з виховної роботи Михайлом Живицею долучилися до міської акції "Місто - територія без наркотиків". Разом з представниками Заводської райадміністрації, депутатами, волонтерами, заводчанами ми зробимо наш улюблений Кічкас містом здорового способу життя, без наркотиків, приєднуйтесь!
Детальніше...

Урочисті збори на честь гетьмана Дмитра Вишневецького

   16 липня 2021 року отаман козацького куріня "Архангел"  Михайло Живиця прийняв участь в урочистих зборах на честь великого князя, гетьмана Першої Запорізької Січі Дмитра Вишневецького  (Байди) на о.Хортиця біля пам'ятника герою - воїну. В урочистостях взяли участь представники МГО МСК "Запорізька Січ", ветерани АТО, голова Всеукраїнської федерації "Спас", учасники Самооборони, представники 5 областей України. З цікавою доповіддю виступив голова Руху опору Дмитро Сухінін, який презентував вихід четвертого альманаху "Українське патріотичне козацтво", в якому відмічена і робота козацького куріня "Архангел", виступаючі говорили добрі слова на честь гетьмана Д. Вишневецького. Отець Василь Терно провів Молебен. Всі бажаючі мали змогу пройти залами музею, для них відбулася екскурсія по о.Хортиця. Запорізьке козацтво стоїть на захисті країни!   

Детальніше...

Останній дзвоник для випускників Центру!

   Свято, 18 червня свято випускників, красиві, веселі вони прийшли до свого закладу освіти, і радість і жаль в їх очах, час летить швидко, вчора діти, сьогодня вже дорослі, кваліфіковані фахівці. Але все одно наші діти. Пісні, танці, флейта, квіти, відеофільм, слова подяки від випускників, батьків, педагогів. На святі присутні почесні гості, які прийшли запросити молодь до себе на роботу, але всі чекали поздоровлення від важливої для них людини - директора Центру Полухіна Володимира Федоровича. Слова привітання, підтримка, віра, що кожен з випускників здійснить свою мрію обов'язково збудуться! Щасти, Вам, випускники 2021 року!     

Детальніше...

Хороший фізичний стан - це запорука успішного навчання і плідної праці

   В ДНЗ "Запорізький ПЦПТО" в спортивному залі щоденно проходять заняття з фізичного виховання. Усі присутні з добрим настроєм приходять до "Центру здорового способу життя", тут вони зустріли нових друзів, отримали заряд бадьорості. Заняття спортом - це ефективний шлях до здоров'я, самореалізації, дисципліни. Здорова молодь - це рух уперед. Запрошую усіх бажаючих до нас! 

Детальніше...

Доброта - це поклик душі!

   Отаман козацького куріння "Архангел" по Заводському району Михайло Живиця особисто розпочав акцію "Добро починається з тебе". Він зібрав та передав багато гарних речей для людей, які потрапили у складні життєві умови. Разом з козаками, учнями Запорізького політехнічного центру він передав пакунки та закликав молодь слідувати за велінням свого серця, робити щось добре, думати, як приємно це буде для іншої людини. Найважливіше, це бажати робити добрі справи, це надихає молодь.

Детальніше...

Дорогі діти!

   Колектив ДНЗ "Запорізький політехнічний центр професійно - технічної освіти" щиро вітає Вас з днем захисту дітей! Дитинство - пора здійснення мрій, сподівань, вибору професії, ваше майбутнє залежить саме від Вас! Бажаємо Вам бути здоровими, завжди усміхненими, впевнено дивитися у майбутнє! Головне на світі, щоб були щасливі діти! Зі святом!

Детальніше...

Участь членів козацького куріння "Архангел" в роботі першої Міжнародної козацької конференції

   01 червня в Запоріжжі  відбулася перша міжнародна козацька конференція з підтримки вступу України в НАТО. В конференції взяли участь  члени козацького куріння "Архангел" разом з отаманом Михайлом Живицею. Виступили почесні гості серед яких надзвичайний і повноважний посол республіки Литва в Україні Вальдемарас Сарапінас, відомий громадський діяч, колишній посол Польщі в Україні Томаш Симоляк, Верховний отаман МГО МСК "Запорізька Січ" Ілля Лапін, голова Всеукраїнської федерації "Спас", багато учасників конференції, говорили про події в Україні, курс на євроінтеграцію,  відмічали активну патріотичну роботу з молоддю в закладах освіти, відзначили наш курінь та його отамана Михайла Живицю,  якому урочисто вручили Універсал члена Верховної ради українського козацького руху опору інформаційного спрямування. Вітаємо! Ми отримали багато позитивних емоцій, маленький артисти створили гарну атмосферу форуму. Рухаємося вперед! 

Детальніше...