Виховні заходи

Спортивний захід "Козацькі розваги"

   Життя триває, традицій Центру не змінюємо! В рамках Олімпійського тижня провели з учнями 1 курсу, з додержанням вимог воєнного стану, спортивний захід "Козацькі розваги". Його мета: згуртування учнів, виховання здорового способу життя, національної свідомості. Але важливо, що вони повніше розкрили свої здібності у неформальній обстановці. Команди змагались. А перемогли: дружба, посмішки, бажання бути гідними спадкоємцями нашого волелюбного українського козацтва! Велика подяка директорці гімназії 33 Булат Л.Л. за допомогу у створенні безпечних умов при проведенні заходу!

Детальніше...

День знань у Центрі

   Традицій не змінити. Життя триває! З додержанням вимог воєнного стану провели у нас Свято, яке близьке кожному. День знань! Привітали більше 200 першокурсників, прийняли їх у нашу дружну родину. Давайте разом з Вами побажаєм їм підкорити нові вершини, зустріти надійних друзів, досягти омріяної мети, стати професіоналами. Переконаний, Вони захистять і відбудують нашу Країну. Щасти їм!

Детальніше...

26 річниця Конституції

   28 червня цього року Україна відзначає 26-ту річницю Конституції, головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов'язки громадян. День Конституції України — це державне свято, історія якого почалася з 1996 року та супроводжувалась довгими обговореннями та дебатами. Тоді, у ніч на 28 червня, на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання парламент прийняв Конституцію незалежної України. Її ухвалення стало важливою віхою українського державотворення, адже це день, коли було затверджено демократичні цінності, права і свободи громадян нашої країни.

Детальніше...

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

111

Директорська зустріч для випускників 2022 року!

   Сьогодні, 17 червня, в оновленому актовому залі Запорізького політехнічного центру відбулася директорська зустріч для випускників 2022 року.  Для випускників і педагогів, цей день мав своє значення, для випускників - це нове самостійне життя, нові знання, амбітні плани, для педагогів - це гордість за кожного випускника, за виховання справжніх патріотів, за підготовку висококласних фахівців. Зустріч відкрилася урочисто, всі присутні  заспівали Гімн України. Випускників Центру привітав директор центру, Заслужений працівник освіти України, депутат Запорізької міської ради Володимир Полухін. "Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну, переможе ворога, відбудує сильну, незламну, незалежну Україну", наголосив Володимир Федорович та побажав усім миру та здійснення мрій. Керівники випускних груп, адміністрація привітали випускників та подарували їм на згадку відео про їх життя в Центрі.

Детальніше...

Директорська зустріч з учнями другого курсу 17.06.2022 року

   Директор Центру Володимир Полухін провів для другого курсу інструктаж з БЖД на літні канікули під час воєнного стану  та відповів на усі питання учнів. Він наголосив, що людське життя, є найвищою цінністю людства і треба його зберегти. Слава Україні!!! Ми переможемо!!!

Детальніше...

Директорська зустріч з учнями першого курсу 15.06.2022 року

   Директор Центру Володимир Полухін провів для першокурсників інструктаж з БЖД на літні канікули під час воєнного стану та відповів на усі питання учнів. Він наголосив, що людське життя, є найвищою цінністю людства і треба його зберегти. Слава Україні!!! Ми переможемо!!!

Детальніше...