Виховні заходи

Святкування дня Святого Миколая в Центрі

   Щорічно православний світ вшановує пам’ять Святого Миколая 19 грудня. Це дуже бажаний і очікуваний день. Дітям цього дня прийнято дарувати солодкі подарунки, в цей день кожен повинен задуматися про благородні цінності, про які покликано нагадати свято. В нашому закладі освіти в цей день теж святкували день Святого Миколая.

Детальніше...

Подарунки діточкам від учнів та педагогічних працівників політехнічного центру

   Члени учнівського - козацького самоврядування Центру заздалегідь готувалися до відвідування діточок з інтернату, збирали іграшки. Заступник директора з виховної роботи Михайло Живиця, майстер в/н Володимир Горщинський разом з членами учнівського – козацького самоврядування, в костюмах Святого Миколая, привезли подарунки дітям, яким дуже необхідна увага, любов і піклування.

Детальніше...

 Участь в акції «Святий Миколай 2020»

   У Запоріжжі розпочалися новорічні святкування. Стартували вони з традиційної акції «Святий Миколай 2020». Сьогодні 200 діточок з інвалідністю отримають привітання та подарунки від помічників Святого Миколая. Вісімнадцятий рік поспіль учні Запорізького політехнічного Центру беруть участь у цій акції.

Детальніше...

Новорічний захід, присвячений Дню Святого Миколая

   На виконання наказу Департаменту освіти і науки від 21.12.2018 № 742 «Про організацію масової методичної роботи з педагогічними працівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти на 2019 рік» та з метою забезпечення належного організаційного рівня проведення Новорічно-різдвяних свят 18 грудня 2019 року відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації на 2019 рік в «Запорізькому обласному центрі молоді» відбувся Новорічний захід, присвячений Дню Святого Миколая.

Детальніше...

Інформаційно-просвітницький захід на тему: «Профілактика адміністративних правопорушень серед населення» 

   З метою правої освіти населення, профілактики правопорушень 20 листопада в Запорізькому політехнічному центрі відбувся інформаційно-просвітницький захід на тему: «Профілактика адміністративних правопорушень серед населення». Для проведення заходу заступник директора з виховної роботи Живиця М. запросив старшого лейтенанта поліції, дільничного офіцера сектору превенції Заводського ВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області Целіковську Анастасію Вікторівну.

Детальніше...

Жертв Голодомору 1932 - 1933 років пам’ятаємо!

Згадайте нас - бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не гасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно!

   День пам’яті жертв Голодомору відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі президентських указів 1998 та 2007 років. Учні та педагогічні працівники Центру взяли участь в загальноукраїнській акціїї «Запали свічку» в пам'ять жертв Голодомору. 25 листопада в Центрі відбулася інформаційно – просвітницька година присвячена подіям 1932-1933 років.

Детальніше...

Вшанування великого гетьмана Ураїни Петра Сагайдачного

   Члени козацького куріння «Архангел» на чолі з отаманом Живицею М.А. взяли участь у заходах присвячених вшануванню великого гетьмана Ураїни Петра Сагайдачного. В цей урочистий день зібралися шановні козаки для звітування своєї роботи, планування наступних досягнень, прийняття до лав козацтва та підготовки до козацької справи юнаків - джур, серед яких і учні групи ЕГ 119 нашого закладу освіти Сурело Павло та Ілля Богатирьов, які стали джурами.

Детальніше...