Виховні заходи

Навчання навичкам надання першої домедичної допомоги

   04 квітня 2022 року в ДНЗ"Запорізький ПЦПТО" для працівників відбулося навчання навичкам надання першої домедичної допомоги, які провела волонтер, інструктор з лікарні скорої медичної допомоги. Такі навчання - це наша програма національного супротиву, бо наші знання, уміння можуть врятувати життя, особливо в умовах війни. Навчаємося  та відпрацьовуємо необхідні навички надання медичної допомоги.

Детальніше...

 Подвиг Героїв Крут ми пам’ятаємо!

Під Крутами бій, під Крутами кров...

Про давню трагедію згадаю знов.

Під Крутами смерть, під Крутами плач...

І кулю у серце націлив палач.

Під Крутами юність, під Крутами сум.

Над життям юнацьким надруга і глум.

Під Крутами розум і нації цвіт.

А хто за цей злочин дасть нам відповідь?

   31 січня викладач Букреєва Ірина Василівна підготувала та провела разом з учнями групи КК 140 інформаційно – просвітницький захід присвячений подіям 1918 року. Учні читали вірші про ті героїчні події, відбувся перегляд фільму, присвяченого подвигу героїв Крут. Так формувалася історія Української держави! Подвиг Героїв Крут ми пам’ятаємо!

Детальніше...

День Соборності України

   Однією з найважливіших історичних дат є саме 22 січня - проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР — День Соборності України.

   24.01.2022 В ДНЗ «Запорізький ПЦПТО»  було проведено інформаційно-просвітницький захід   присвячений цій знаменній події. Захід підготувала  майстер виробничого навчання Нетреба Олена Петрівна  разом з  учнями групи  ЕМ-120:  Гуденко Ангеліною., Канєв Данилом., Михайлов Карнеліаном., Сафронов Євгеном.

Детальніше...

Зустріч членів учнівського самоврядування Центру та металургійного фахового  коледжу Запорізького Національного університету

   24 січня на базі нашого Центру відбулася робоча зустріч членів учнівського самоврядування , зібрання було організовано для впровадження в життя важливих виховних заходів, акцій, участі у волонтерському русі, піднімалися питання залучення здобувачів освіти до участі у міських та обласних конкурсах,  навчання майбутніх лідерів, розвиток компетентностей, формування активної громадської позиції. Планів багато, бажання є, будемо співпрацювати для розвитку наших закладів освіти, міста.   

Детальніше...

Вітаємо!

   Вітаємо ученицю групи МК 179 Олену Булаву, яка зайняла перше місце в обласному конкурсі дитячого малюнка "Казкова Феєрія", керівник Гончарова Н.А. Буде далі!

Детальніше...

Інтерактивна виставка Steel TOK

   20 січня в БК "Металургів" продовжила свою роботу інтерактивна виставка Steel TOK, яку організувала  компанія "Метінвест" для учнівської молоді 8 та 9 класів. Виставку відвідали шановні гості: заступник міністра освіти і науки Олександр Костюченко, директор директорату професійної (професійно-технічної ) освіти Ірина Шумік, голова комітету з питань професійно-технічної освіти та фахової передвищої освіти Комітету Верховної ради з питань освіти, науки та інновацій Ольга Коваль, вони ознайомилися з 7 локаціями, де  імітована діяльність робітничих професій та ознайомилися з навчальними закладами, які під час виставки запрошують випускників загальноосвітніх закладів на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "Кваліфікаційний робітник" та освітньо-професійного рівня "Фаховий молодший бакалавр". Гості приділили увагу необхідності реформування професійної (професійно-технічної) освіти. Планів багато, робота продовжується.   

Детальніше...

 Профорієнтаційна виставка

   З 12 січня в БК "Металургів" проходить профорієнтаційна виставка  мета якої ознайомити учнівську молодь з сучасними професіями, для школярів  підготували локації на яких вони зможуть відпрацювати навички професій, пройти квести, отримати подарунки.
   19 січня виставку відвідав Генеральний директор компанії "Метінвест" Юрій Олександрович Риженков, який пройшов всі локації та зустрівся з представниками закладів освіти, його цікавило багато питань, і який контингент учнів навчається, і за якими професіями, і як наші заклади співпрацюють з підприємствами компанії "Метінвест", а на останок  наші найкращі учні сфотографувалися з Юрієм Олександровичем. 
Детальніше...