Виховні заходи

Стипендія для українських студентів!

   Команда veliki.com.ua оголошує про початок конкурсу для студентів українських вузів! Наша мета, підтримати студентів у непростий час, змотивувати їх до навчання, подарувати приємні емоції від творчого процесу.

Детальніше...

Участь у роботі Міжнародного Конгресу Українського Козацтва

   24 січня 2023 року відбулася онлайн конференція Міжнародного Конгресу Українського Козацтва за вступ України до ЄС та НАТО. В конгресі взяли участь військові діячі, історики, науковці, учасники освітнього процесу, отамани козацьких куренів. Обговорили ситуацію, яка склалася у нашому регіоні через повномасштабне вторгнення РФ, масове поширення ворожої пропаганди.

Детальніше...

 Педагогичний колектив Запорізького політехнічного Центру щиро вітає з Новим роком здобувачів освіти та батьків!

   Бажаємо щоб у ваших серцях завжди жила надія на світле майбутнє та здійснення бажань!

   Нехай все найпрекрасніше і чудове трапиться в вашому житті !

   Разом до ПЕРЕМОГИ!

Детальніше...

Вітаємо переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Декоративний розпис у культурі України"!

   Почуття колірної гармонії, фантазії, художні компетенції, інтерес до культури свого народу, все це вклали учні в свої роботи.

Детальніше...

Міжнародний день волонтера!

   5 грудня волонтери в усьому світі відзначають день волонтера, заснований у 1985 році. Доброчинна діяльність во благо і люди, яким не байдуже.  Я вітаю всіх членів учнівського козацького самоврядування та працівників Центру, які під час повномасштабної війни Росії проти України,  вносять свій вклад у перемогу. Нас  об'єднує віра у перемогу і гасло - Діяти! Дякуємо всім, хто долучається до Перемоги! Ми - сильні! Ми - Україна!

Детальніше...

Участь в акції "Оберіг для героя-захисника України"

   Здобувачі освіти Центру взяли участь в акції "Оберіг для героя-захисника України". Учні разом з керівниками груп з любов'ю та теплом зробили своїми руками оберіг, патріотичні браслети на життя, на перемогу, на любов, на витримку нашим захисникам. Взяли участь учні та керівники груп ЕМ 121, Закутіна З.В., Спірідоноіа З.І., ЕГ 112, Антонюк С.В., Кудрявцева Н.Г., КК 141, Шоя В.К., КК 142, Донченко Є.Е., Нестеренко І.В., ЕМ 122, Нестеренко Н.М. З вірою разом до Перемоги!

Детальніше...

Голодомор 1932 - 1933 років пам'ятаємо!

   В 2022 році вшанування жертв Голодомору 1932 - 1933 років відбувається в умовах повномасштабної війни Росії проти України. Як 90 років потому, так і зараз, мета Росії - це знищення української нації. Запалюючи свічку в пам'ять про загиблих, ми стверджуємо, що вистоїмо, переможемо! Україна - понад усе! 

Детальніше...