ЗНО

Поради майбутнім учасникам ЗНО-2019

info poradi

ЗНО-2019 - необхідний елемент майбутнього

 Характеристика сертифікаційної роботи з історії України

   Тест зовнішнього незалежного оцінювання з історії України у 2019 році пройде 4 червня і складається із завдань таких форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, завдання на встановлення правильної послідовності і завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді. Робота має дві частини. Частина 1 «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.» містить 30 завдань різних форм. Частина 2 «Історія України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст.» містить 30 завдань різних форм.

Детальніше...

 Характеристика сертифікаційної роботи з української мови та літератури

   Тест зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури у 2019 році  пройде 23 травня і складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності («логічні пари») і завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Структура роботи: "Українська мова", "Українська література", "Власне висловлення".

Детальніше...

 Характеристика сертифікаційної роботи з математики

   Тест зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2019 році пройде 21 травня і складається із завдань таких форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, завдання відкритої форми з короткою відповіддю і завдання з завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю. 

Детальніше...

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року

    Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО, пробне тестування) є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) і проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Детальніше...

Календар ЗНО-2019

   Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2019 році.

Детальніше...