Запорізький ПЦПТО

Висока  нагорода ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» – гран-прі «Лідер професійної (професійно-технічної) освіти України»

    14 – 16 березня 2019 року в м. Києві відбулася десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2019». Організатори виставки – компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

   Міжнародна освітня виставка – найбільший представницький форум нашої країни, який презентує досягнення та досвід у реформуванні всіх рівнів освіти, розширенні міжнародної співпраці для подальшої інтеграції в освітній і науковий простір, засоби навчання, програми та рішення для підвищення ефективності освітнього процесу.

Детальніше...

Спільна нарада керівників закладів освіти

   19 березня 2019 року у Запорізькому коледжі радіоелектроніки Запорізького національного технічного університету відбулася спільна нарада директорів закладів освіти (вищої, коледжі, училища, центри професійної освіти), керівників закладів освіти обласного підпорядкування. Голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль подякував освітянам за роботу та наголосив, що саме від них залежить майбутнє України. А також вручив директору ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» Володимиру Полухіну Диплом десятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» яким нагороджено наш Центр за активну участь у реформуванні національної системи освіти.

Детальніше...

 ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» прийме участь у конкурсі на створення Центру професійної досконалості

   Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля 12 березня відбулася робоча нарада, присвячена актуальності створення центрів професійної досконалості у Запорізькій області за участю зацікавлених сторін.
   У нараді прийняв участь директор ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» Володимир Полухін.

Детальніше...

 Участь директора ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» в семінарі європейського фонду освіти (далі-ЄФО)

   5-6 березня 2019 року в Києві проходив семінар ЄФО «Створення центрів професійної досконалості та інновацій в Україні: розгляд передових практик з метою впровадження політики». За запрошенням команди європейського фонду освіти для участі в експертному обговорені на тему «Ради навчальних закладів ПТО, їх роль у децентралізації професійної системи і навчання, в автономії закладів ПТО» було запрошено директора ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» Володимира Полухіна, який висловив особисте бачення відповідно запровадження центрів професійної досконалості, налагодження партнерства та процесів співпраці для підвищення якості освіти, співробітництва між закладами освіти, бізнесом і впровадження елементів дуальної системи.

Детальніше...

 Зустріч із представниками Європейських банків та Федерації металургів України

   13 лютого 2019 року у Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбулася зустріч педагогічних працівників закладу з представниками Федерації металургів України, представниками німецького державного банку  розвитку КfW  (Kreditanstalt für Wiederaufbau —Кредитна Установа для Відбудови), Європейського інвестиційного банку.  

Детальніше...

Розвиток професійної освіти – вимога часу!

   01 лютого 2019 року, в рамках роботи регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів), засідання якої відбулося у Запорізькій обласній державній адміністрації, Державний навчальний заклад «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відвідали: Ірина Шумік - директор директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України, Тетяна Озерова - директор Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Світлана Ципріанова - головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Олександр Паржницький - директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, Олександр Овчинников - завідувач кафедри «Обладнання та технології зварювального виробництва» Запорізького національного технічного університету, представники підприємств-замовників кадрів ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Запоріжвогнетрив».

Детальніше...

 Урочисте відкриття навчально-практичного центру

«Інноваційні технології зварювання»

   Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 27.02.2018 № 206 «Про затвердження Переліку закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри у 2018 році», від 04.05.2018 № 456 «Про затвердження Переліку сільськогосподарської техніки, обладнання, матеріалів та устаткування, яке передбачається придбати за бюджетні кошти» та на виконання наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 23.06.2018 № 447 «Про створення на базі ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» навчально-практичного центру» було створено у грудні 2018 року навчально-практичний центр «Інноваційні технології зварювання». Цьому передувало те, що відповідно до Закону України «Про Державний бюджет на 2018 рік» була передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на модернізацію матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів у розмірі 2,3 млн грн.

Детальніше...