Запорізький ПЦПТО

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності  «WorldSkills Ukraine»

   Всеукраїнський конкурс професійної майстерності  «WorldSkills Ukraine» у 2020 році відбудеться на початку жовтня  в Запоріжжі на базі державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти». Конкурс «WorldSkills» підвищує престиж робітничих професій і розвиток професійної освіти шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів у всьому світі шляхом проведення конкурсів професійної майстерності у кожній країні.  Ми радо зустрінимо найкращих представників закладів професійної освіти. До зустрічі!

Детальніше...

Реалізація міжнародної програми «EU 4 Skills» в дії

   З метою знайомства з ходом підготовки щодо реалізації міжнародної програми « EU4 Skills»: Кращі навички сучасної України 31 липня 2020 ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відвідали заступник голови Запорізької облдержадміністрації Свистун О.І. (стажування) разом з заступником директора Департаменту освіти і науки Сороченко О.В. Керівники зазначили високий рівень роботи колективу з модернізації і створення матеріально-технічної бази, поспілкувалися з вступниками – випускниками шкіл, які вирішили продовжити навчання й отримати сучасну професію в Центрі. Разом ми обов’язково створимо для молоді Запорізького регіону один з найкращих Центрів професійної підготовки в Україні.

Детальніше...

Зустріч з консультантами програми «EU4Skills» в політехнічному Центрі

   В Україні стартувала спільна програма МОН та ЕС «EU4 Skills». Програма має допомогти оновити обладнання у відібраних для проекту закладах профтехосвіти, розробити нові навчальні плани та підвищити кваліфікацію педагогів. Запорізький політехнічний центр – це один з закладів освіти, де будуть втілені кращі практики реформи і  які ділитимуться досвідом з іншими закладами освіти по всій Україні. 01 липня 2020 року  в Центр прибула технічна група  консультантів у складі громадян України: Шумельмеді О.Б. та Баруліна А.Ф. Розпочався третій компонент програми «EU4Skills» - Кращі навички сучасної України, що реалізується німецьким державним банком розвитку KfW, яким передбачена модернізація освітньої інфраструктури пілотних закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Детальніше...

 Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти зустрічає гостей з Німеччини

   26 лютого 2020 року знову гості з Німеччини в Запорізькому політехнічному центрі. Директор Центру Полухін Володимир разом з заступниками зустрічав почесних гостей: пана Телле - президента торгово-промислової палати з м.Котбус, Німеччина, пана Вольтера - піар директора торгово-промислової палати з м.Котбус, Гречуху Михайла - директора ТОВ "ПК Котломонтаж", Щелкіну Ольгу - відповідального спеціаліста Запорізької торгово-промислової палати. Мету відвідування наголосив пан Телле, це можлива кооперація з питань підготовки спеціалістів робітничих професій. Працюємо разом!

Детальніше...

Візит директора Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради

   18.02.2020 року до ДНЗ "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти" завітав директор Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Станіслав Романчук разом зі своїм заступником Оленою Галкіною з метою ознайомлення з закладом освіти, який кує кадри майбутніх професіоналів металургійного регіону.

Детальніше...

 Запорізький політехнічний центр позмагається за перемогу у європейському проекті

   В Україні вже кілька місяців діє проект «Євро фо скілс». Коштом Євросоюзу заклади профтех освіти зможуть оновити обладнання та підвищити кваліфікацію викладачів. Запорізька область увійшла до сімки претендентів на європейських грант.

   Сучасне обладнання, кваліфіковані викладачі та зацікавлені учні. Це – складові якісного професійно-технічного навчання, впевнені у запорізькому політехнічному центрі. Цього року навчальний заклад став одним з фіналістів проекту «Євро фо скілс» і претендує на європейський грант. Оцінював потенціал закладу заступник міністра освіти Петро Коржевський. У центрі навчають за п’ятьма виробничими професіями. Для практичних занять тут облаштували спеціальні лабораторії і так звані навчальні полігони.

Детальніше...

Візит заступника міністра освіти і науки України Петра Коржевського

   7 лютого 2020 року ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» зустрічав почесних гостей, серед яких заступник міністра освіти і науки України Петро Коржевський, представники Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА, Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, підприємств-замовників кадрів ПАТ «Запоріжсталь» та представники НУ «Запорізька політехніка». Мета відвідування – ознайомлення з матеріально-технічною базою Центру, колективом працівників, для визначення кращих закладів професійно-технічної освіти, де будуть сконцентровані ресурси держави та навчатимуться учні.

Детальніше...