Запорізький ПЦПТО

 Реалізація міжнародної програми “EU4Skills”

   Директор Центру Володимир Полухін прийняв участь в обговоренні програми “EU4Skills” у “Платформі спільних дій”.

   Проєкт “EU4Skills” має зруйнувати стереотипи щодо профтехосвіти і підвищити престижність робітничих професій.

Детальніше...

 Про наш Центр було знято фільм

   Як і обіцяли, нагадуємо, що відомий український продюсер, режисер, дипломат Михайло Бно-Айріян зняв фільм "2045: Нова національна ідея". Його мета - показати шлях до успіху через освіту. Пропоную переглянути фрагмент, присвячений нашому Центру.
Детальніше...

 ШАНОВНІ ДРУЗІ, ЗАВОДЧАНИ!

ПРО РОБОТУ НАШОГО ЦЕНТРУ ЗНІМАЮТЬ ФІЛЬМ!!!
   З метою реалізації Всеукраїнського Проекту - зняття повнометражного документального фільму про освіту України, наш Центр, як один з ведучих у Запоріжжі, відвідали гості з Києва на чолі з продюсером, режисером, дипломатом Михайлом Бно-Айріяном. Його проект з 7 фільмів буде реалізовано на платформі YouTube. Головна ідея 2 фільму - показати шлях до успіху України через освіту, зокрема і через професійно-технічну. Зйомки проходять у 5 регіонах країни. Гості поспілкувалися з керівниками, педагогами, учнями. Говорили і про цінності, які виховуються в учнях закладу, ділилися проблемами і можливими шляхами їх вирішення. На спільне переконання наші випускники-професіонали, зроблять рідну Україну, наш Запорізький регіон сильними і успішними! За ними - майбутнє!
Детальніше...

Інноваційний центр відкрито!

   Вже третій рік поспіль в Запорізькому політехнічному центрі відкриваються навчально-практичні центри під керівництвом Заслуженого працівника освіти України, директора Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти Полухіна Володимира Федоровича. 30 грудня 2020 року відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру інноваційних технологій металургійного виробництва.

Детальніше...
Засідання Робочої групи зі стратегічного планування розвитку системи професійної освіти Запорізької області
   У рамках програми EU4Skills "Кращі навички сучасної України" директор Центру В.Полухін взяв участь у засіданні Робочої групи зі стратегічного планування розвитку системи професійної освіти Запорізької області.
   У засіданні також взяли участь керівники Запорізької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки, провідних підприємств міста, зокрема ПАТ "Запоріжсталь".
Детальніше...

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу "WorldSkils Ukraine"

   07-08 жовтня 2020 року на базі ДНЗ "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти" відбулися змагання ІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "WorldSkils Ukraine" за трьома компетенціями: "зварювальні роботи", "укладка цегли", "експлуатація та обслуговування залізничного транспорту". Під керівництвом директора Центру Полухіна Володимира Федоровича для проведення змагань була підготовлена матеріальна база, кабінети, майстерні, обладнання.

Детальніше...

Вітаємо з нагородою!

   Сьогодні видатну людину, директора ДНЗ "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти" Полухіна Володимира Федоровича нагороджено Почесним орденом "За заслуги" ІІ ступінь Запорізькою обласною федерацією роботодавців за значний особистий внесок в розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, високий професіоналізм!
   Ми пишаємося, що працюємо разом з Володимиром Федоровичем. Бажаємо Вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, відкриття нових інноваційних центрів, невтомного пошуку, перемоги!

Детальніше...