Обласний семінар-практикум викладачів української мови та літератури, зарубіжної літератури

Обласний семінар-практикум викладачів української мови та літератури, зарубіжної літератури

   14 березня в Центрі пройшов обласний семінар-практикум викладачів української мови та літератури, зарубіжної літератури на тему: "Інтелект-карти як інструмент ефективної роботи з інформацією на уроках української мови та літератури, координатор - Четверякова Лілія Іванівна, методист НМЦ ПТО У Запорізькій області. Про тенденції розвитку закладу освіти в сучасних соціально-економічних умовах викладачів ПТЗО області ознайомив заступник директора з навчально-виробничої роботи Ліуш Андрій Михайлович та заступник директора з навчальної роботи Недодара Нінель Володимирівна. Члени учнівське самоврядування привітали учасників семінару-практикуму ліричними віршами та піснею.

 1 2 Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, Нестеренко Наталія Миколаївна, провела відкритий урок на тему: "Маргінальні особистості - джерело небезпеки чи щлях до вільної свідомості?" (компаративний аналіз роману В.Підмогильного "Місто", П.Мирного "Хіба ревуть воли, як ясла повні", Ф.Достоєвського "Злочин і кара", Ф.Стендаля "Червоне та чорне"). Колеги, викладачі закладів освіти області обговорили методику проведення теми уроку. Поділилися своїми враженнями, були здивовані активним обговоренням теми уроку учнями групи МК-177 "Машиніст крана металургійного виробництва". Урок мети досяг.

   Майстер-клас "Створення та використання інтелект-карт як спосіб підвищення результативності навчання" Наталія Миколаївна провела в комп’ютерному класі разом з викладачем інформатики, спеціалістом вищої категорії, старшим викладачем, Шоя Вікторією Костянтинівною.

   Також були розглянуті та обговорені доповідь "Якісна підготовка до ЗНО як запорука успішного результату" (Кондрашова Н.Г.) та презентація методичних матеріалів експертної творчої групи викладачів української мови та літератури м.Запоріжжя (Кокіна І.А.).

   Четверякова Лілія Іванівна підвела підсумки семінару-практикуму та ознайомила присутніх з інформацією щодо проведення ІІІ обласної науково-практичної конференції "Україна очима молоді".

3 6

7 10

11 14

15 18

19 20