Заходи

 Дзвони Чорнобилю

   26 квітня виповнилося 33 роки з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття. Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.

   03 травня 2019 року в кінозалі викладачем біології Антонюк С.В. було проведено відкриту виховну годину на тему «Чорнобильські дзвони». В підготовці та проведені виховного заходу взяли участь учні групи ЕМ-127 – Лисаков Віталій, Доценко Олександр; КК- 147 – Донченко Єлизавета та Доля Надія.
   Метою заходу було донести до свідомості учнів масштаби Чорнобильської трагедії; розвивати почуття гордості за свій народ, прищеплювати любов до рідного краю; виховувати почуття співчутливості, критичне ставлення до історичних подій.
   Під час проведення було використано документальні фільми, пісні та вірші, присвячені цій трагедії.
   Горе впало не тільки на Україну. Воно зачепило багато країн світу. На забруднених територіях проживає близько 2 мільйонів осіб.
   Велике лихо спіткало нашу землю. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Тож не треба повторювати помилок, давайте берегти оточуючий світ! Настав час усій громадськості бити на сполох, рятувати своє майбутнє, майбутнє нації!!!
   Немало років пройшло з тієї чорної днини, а пам’ять про цей день назавжди залишиться в наших серцях!!!

 Викладач Антонюк С.В.

1 4