Заходи

День працівника освіти в політехнічному Центрі

    У народі кажуть: "Якщо твої плани розраховані на рік - сій жито, якщо на десятиліття - саджай дерево, якщо на віки - виховуй дітей". День Вчителя це особливий день - святкове вбрання, аромат квітів, кольорові кульки, святкова музика і всюди панує святковий настрій. 04 жовтня, біля Головного входу до Центру, учні зустрічали педагогічних працівників кульками, солодкими гостинцями та чудовими піснями. З ранку в Центрі панувала атмосфера урочистості, вітання від учнів піднімали настрій, сповнювали серця радістю.

    Учні підготували святкові стіннівки, прикрасили актову залу та підготували святковий концерт, який не залишив байдужим жодного глядача в актовому залі. Святкова програма розпочалася з поетичних рядків вітання, які прочитали учні вчителям, пролунали чудові пісні в виконанні Данило Соловйова та Анастасії Доновської. Гучними оплесками та щирими усмішками присутні зустріли танцювальний колектив хлопців, які створили справжню атмосферу свята.

   Директор Центру Володимир Полухін привітав усіх педагогічних працівників зі святом, побажав творчих успіхів, людської шани та нагородив Грамотами та Подяками педагогічних працівників за вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління. Стоячі, оплесками учні дякували своїм викладачам, майстрам, адміністрації за любов, за знання, за сердечне тепло. Зі святом шановні колеги!

М. ЖИВИЦЯ

3

7

9

10

12

15

16

21

24

28

30

36

37

48

51