Заходи

Вітаємо з Днем захисника України 

   11.10.2019 року в ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно – технічної освіти» відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню захисника України. 14 жовтня Україна відзначає відразу чотири видатні події – це свято Покрови пресвятої Богородиці, День козацтва, День захисника України та день визволення м. Запоріжжя від нацистських загарбників.

    На наше запрошення на лінійку приїхала мати нашої учениці, учасник АТО, яка зараз знаходиться на першій лінії – солдат Сєрова Світлана Павлівна. Вона привітала з Днем захисника України майбутніх захисників та передала вітання від побратимів. Ця чарівна та схвильована жінка спасає життя наших воїнів на передовій та навчає їх надавати першу медичну допомогу.

   Директор Центру В.Полухін привітав зі святами усіх присутніх, подякував солдатам, які зараз перебувають у зоні ООС, сказав: «Нехай ваші сила і мужність опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей. Дома Вас люблять і чекають!». Він звернув увагу на те, що учасник АТО Дедіков І.В. є випускником нашого закладу освіти і що він перебував в зоні АТО в тяжкі часи – 2015-2018 роки та повернувся працювати викладачем предмету «Захист Вітчизни» до Центру, де готує до служби в армії майбутніх захисників. Дедіков І.В. також привітав зі святом усіх присутніх та наголосив, що росте справжнє покоління патріотів своєї країни.

   Члени учнівського самоврядування Центру поклали квіти до меморіальної дошки випускнику центру - Ушакову Павлу, який загинув за незалежність України в серпні 2014 року в Іловайську, вони щиро вітали всіх захисників, які виборювали та виборюють право жити під мирним небом. Данило Соловйов та Анастасія Доновська присвятили пісні сивочолим ветеранам і молодим людям, майбутнім захисникам. Зі святом Вас мужні і надійні захисники! Шана і слава захисникам України!

М. ЖИВИЦЯ

1

3

4

5

10

14

8