Заходи

 Виховна година, присвячена Дню Святого Валентина

   Виховна година, присвячена Дню Святого Валентина - Дню закоханих, проведена спільно з учнями групи ЕГ 117 та майстром виробничого навчання Л. Б. Козловою у святково прибраному приміщенні бібліотеки. Присутні познайомилися з історією свята та його традиціями, з особливостями святкування у різних країнах світу.

   Коріння цього свята сягають далеко в минуле, в часи правителя Римської Імперії Клавдія II. Саме він наказав стратити у 269 році християнського священника Валентина за те, що той таємно вінчав закохані пари. Жорстокий правитель видав указ, в якому заборонив легіонерам одружуватися, щоб вони не тікали від служби в армії.
   Але священник Валентин з міста Терні не побоявся страшного указу і таємно поєднував серця легіонерів з їх коханими. Коли про це дізнався імператор, він наказав стратити Валентина. За день до цього священник написав листа своїй коханій, дочці тюремника і підписав його «Твій Валентин».
   Учні отримали подарунки (валентинки та цукерки), а також написали власні побажання на валентинках, яку зможуть самі подарувати своїм коханим.
   У ході проведення виховної години учні взяли участь у вікторині «Літературні пари», переглянули фрагмент фільму «Ромео та Джульєтта». 

 20200214 082359

20200214 084619