Заходи

Батьківські збори в гімназії № 54

   19 січня педагогічні працівники Центру відвідали батьківські збори в 9-х класах 54  гімназії, з метою ознайомлення батьківської громадськості з сучасними професіями та спеціальностями.

   Директор Центру Полухін Володимир Федорович привітав батьків, розповів про можливість отримання сучасної професії в нашому закладі освіти, піднімалися питання соціального захисту, стипендії, організації практики та працевлаштування.

    Заступник директора з виховної роботи Живиця Михайло Аркадійович надав інформацію про навчання на третьому ступені навчання, розповів про роботу гуртків та спортивних секцій, умов отримання стипендії, запросив батьків разом з учнями відвідати Центр. 

   Нестеренко Наталія Миколаївна, яка працювала в 9-б класі класним керівником, з радістю зустрілася з батьками, з якими працювала декілько років, запросила вибирати професії, які можна отримати в Центрі та запросила до нашого закладу освіти.

   Соціальний педагог Кловська Ольга Михайлівна ознайомила з професіями та спеціальностями, роботою приймальної комісії. В доброму настрої пройшла зустріч, батьки задавали питання Володимиру Федоровичу і як директору, і як депутату міської ради. Чекаємо на нових учнів та активних батьків.     

М.Живиця

1

2 min

3 min

4 min