Заходи

 Подвиг Героїв Крут ми пам’ятаємо!

Під Крутами бій, під Крутами кров...

Про давню трагедію згадаю знов.

Під Крутами смерть, під Крутами плач...

І кулю у серце націлив палач.

Під Крутами юність, під Крутами сум.

Над життям юнацьким надруга і глум.

Під Крутами розум і нації цвіт.

А хто за цей злочин дасть нам відповідь?

   31 січня викладач Букреєва Ірина Василівна підготувала та провела разом з учнями групи КК 140 інформаційно – просвітницький захід присвячений подіям 1918 року. Учні читали вірші про ті героїчні події, відбувся перегляд фільму, присвяченого подвигу героїв Крут. Так формувалася історія Української держави! Подвиг Героїв Крут ми пам’ятаємо!

    29 січня 1918 року. Маленька станція Крути на Чернігівщині. Бій в ім'я ідеї, в ім'я Батьківщини. Якими обкраденими виявилися ми, українці, після стількох років московського панування в Україні. Від нас вкрали, заховавши за товстенною стіною забуття нашу Історію, яка, незважаючи на час, усе ж не перестає кровоточити, як рани тих трьохсот юнаків, які в січні 1918 року піднялися на захист незалежної Української держави, протиставивши до зубів озброєним більшовицьким військам свої гарячі серця.

   Крути - одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років. Після здобуття Україною незалежності подвиг героїв Крут зайняв гідне місце в пантеоні національної слави, став символом патріотизму і жертовності в боротьбі за державну незалежність.

1

2