Навчально-польові збори для групи ЕГ-112: військова підготовка в дії
Учні групи ЕГ-112 пройшли триденні навчально-польові збори в межах предмета «Захист України». Під керівництвом досвідчених інструкторів вони отримали важливі навички, що стануть у нагоді як у військовій справі, так і в повсякденному житті.
День 1: Вогнева та тактична підготовка
Перший день розпочався з інструктажу з техніки безпеки, після чого учні приступили до практичних занять із вогневої підготовки. Вони виконували нормативи зі складання та розбирання автомата АК-74, вчилися правильно поводитися зі зброєю та опановували основи ведення вогню.
Окрему увагу приділили тактичній підготовці: учні відпрацьовували дії солдата у складі бойових груп, облаштовували оборонні позиції та виконували вправи з фізичної підготовки.
День 2: Тактична медицина
Другий день був присвячений медичній підготовці за участю інструкторів ГО «КОЛЕСО». Учні опановували алгоритм «MARCH», навчалися зупиняти кровотечі, оцінювати стан пораненого, відновлювати прохідність дихальних шляхів і проводити реанімаційні заходи.
Важливою частиною занять було вивчення принципів боротьби з гіпотермією та правильного надання допомоги при травмах голови.
День 3: Військова топографія, мінна безпека та стройова підготовка
У третій день учні виконували практичні вправи з військової топографії: орієнтувалися на місцевості, працювали з картою та компасом.
Також відпрацьовували навички стрільби з пневматичної зброї, стройову підготовку та користування засобами індивідуального захисту. Окремим блоком стало навчання з мінної безпеки, де учні вивчали принципи розпізнавання вибухонебезпечних предметів і дії в разі їх виявлення.
Збори стали для учнів ЕГ-112 не лише корисним навчальним досвідом, а й можливістю відчути командний дух, відповідальність і силу волі.
Дякуємо викладачам, інструкторам і всім учасникам за активну роботу! Попереду – нові навчальні виклики та ще більше цікавих заходів.


















