Зустріч із представниками Європейських банків та Федерації металургів України

 Зустріч із представниками Європейських банків та Федерації металургів України

   13 лютого 2019 року у Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбулася зустріч педагогічних працівників закладу з представниками Федерації металургів України, представниками німецького державного банку  розвитку КfW  (Kreditanstalt für Wiederaufbau —Кредитна Установа для Відбудови), Європейського інвестиційного банку.  

    У зустрічі прийняли участь:

Олена Колеснікова  - заступник Генерального директора галузевої ради Федерації металургів України;

Йордас Флотер, Штефан Холцкнехт, Ірина Зайчук – представники німецького державного банку розвитку KfW;

Мартін Хумбург – представник Європейського інвестиційного банку;

Віктор Захарчук – заступник директора Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації;

Олександр Овчинников – завідувач кафедри «Обладнання та технології зварювального виробництва», ЗНТУ;

Олександр Паржницький – директор Запорізького Науково-методичного центру професійно-технічної освіти;

Євгенія Савенко – провідний менеджер з професійного навчання "Метінвест Холдинг";

Сергій Койпиш – начальник управління підбору, комплектування та розвитку персоналу ПАТ "Запоріжсталь"; Олексій Бакалов – начальник відділу розвитку персоналу ПАТ "Запоріжсталь";

Людмила Савюк – представник ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод».

   Сьогодні KfW є третім за величиною активів банком  Німеччини. За дорученням німецького уряду банк фінансує програми розвитку у всьому світі, є одним із провідних банків, що інвестує розвиток освіти у світі. Представники банку знайомляться із підготовкою робітничих кадрів для металургійної промисловості України, відвідуючи заклади професійної освіти Запорізької, Донецької та Луганської (підконтрольні уряду райони) та інших областей. Метою ознайомлення із закладами професійної освіти є подальша співпраця та надання інвестицій для модернізації професійної освіти.

   Директор ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» Володимир Полухін ознайомив гостей із матеріальною базою закладу, окреслив перспективи найближчого майбутнього, розкрив задуми створення Центру професійної досконалості. 

    У ході візиту директору Центру Полухіну В.Ф. було передано запрошення Шав’є Матеу де Кортада, Начальника відділу політики, Відділу впровадження програми ETF Working together Learning for life, взяти участь у семінарі Європейського фонду освіти: «Створення центрів професійної досконалості та інновацій в Україні», який відбудеться 5-6 березня 2019 року в м.Київ.

2222222

   Члени учнівського - козацького самоврядування  з любов'ю до рідного краю,  мови, традицій українського народу зробили своїми руками обереги - давнії символи,  які захищають  людину, приносять  щастя, удачу та подарували шановним гостям на згадку про Україну та наш заклад освіти.

   Зустріч пройшла у теплій невимушеній атмосфері та завершилася надією на подальшу тісну та плідну співпрацю.

4

MyCollages

MyCollages 1

MyCollages 2

MyCollages 3

MyCollages 4