ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» прийме участь у конкурсі на створення Центру професійної досконалості

 ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» прийме участь у конкурсі на створення Центру професійної досконалості

   Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля 12 березня відбулася робоча нарада, присвячена актуальності створення центрів професійної досконалості у Запорізькій області за участю зацікавлених сторін.
   У нараді прийняв участь директор ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» Володимир Полухін.

   Присутніх проінформовано, що розпорядженням Кабінету Міністрів України схвалено Угоду з Європейською Комісією про фінансування програми «ЕU4Skills: Кращі навички для сучасної України». Загалом для реформування та модернізації системи професійно-технічної освіти в Україні передбачено фінансування з бюджету Європейського Союзу 58 млн. євро. Програма включає реалізацію трьох компонентів, один з яких – модернізація інфраструктури професійно-технічної освіти. Йдеться про створення Центрів професійної досконалості. На цей компонент заплановано виділити 36 млн. євро для створення семи таких Центрів в Україні. Відбір здійснюватиметься на конкурсній основі.
   За підсумками наради прийнято рішення поінформувати Міністерство освіти і науки України, що на території Запорізької області є потреба у створенні Центру професійної досконалості.
   Після наради директор закладу освіти відмітив: «ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» готує робітничі кадри для ведучих промислових підприємств Запорізького регіону. Серед них: ПАТ «Запоріжсталь», ПРАТ «Запоріжвогнетрив», ПрАТ «Дніпроспецсталь», ТОВ «ЗТМК» та інші. Ми розуміємо, що Запоріжжя є промисловим майданчиком, який потребує нових професійних кадрів та підвищення престижу робітничих професій. Наш педагогічний колектив прийме участь у конкурсному відборі, з метою створення на базі закладу регіонального багатофункціонального центру професійної досконалості. За такими закладами – майбутнє професійної освіти України».

 

1

2

3

4

5