Шановні викладачі, майстри та здобувачі освіти!

 Шановні викладачі, майстри та здобувачі освіти!

 На вас чекають нові підручники.

   До бібліотеки надійшли  підручники, зміст яких відповідає вимогам навчальних програм і переліку професійних компетентностей стандартів професійної (професійно-технічної) освіти. 

   Це:

   Навчальний посібник «Види з’єднань» (автори: Ігор Гуменюк, Ольга Гуменюк, Віктор Паржницький), у якому розглянуто способи з’єднання деталей виробів. Описано трипільні деталі, матеріали, інструменти, пристосування та обладнання, які застосовують під час виконання складальних і ремонтних робіт наведено дані про вироби та їхні складові частини. Розглянуто складання рознімних і не рознімних, рухомих і нерухомих з’єднань, трубопроводів, підшипникових з’єднань тощо.

    У іншому підручнику («Зварювання, різання й контроль якості під час виробництва металоконструкцій», автор О. Биковський) висвітлено технологію зварювання і термічного різання, розглянуто сучасне вітчизняне й імпортне устаткування для цих видів обробки. Наведені відомості із суміжних галузей знань (матеріалознавство, електротехніка, фізики тощо), сприятимуть кращому розумінню суті процесів, що відбуваються в оброблюваних матеріалах під час їх нагрівання й стискання, призначення  оптимальних параметрів режиму й технічних прийомів зварювання й термічного різання. Автором зібрано й систематизовано інформацію про сучасні найбільш поширені способи зварювання і різання деталей та вузлів із різноманітних металів і надано рекомендації щодо техніки і технології їх виготовлення.

1633677062027