Заходи

Відкрита виховна година до свята Перемоги

Пам'ятайте, друзі, цих людей довіку,
Тих, хто повернувся і поліг в боях.
І вклонімось всі ми низько до землі їм,
Квітами устелим їх тернистий шлях.

    5 травня 2017 року в ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбувся виховний захід, присвячений Дню перемоги. Підготували та провели захід учні групи 244 під керівництвом класного керівника Дуди Ірини Олександрівни, майстера в/н Козлової Людмили Борисівни. Учні Волков Андрій, Дерій Миколай, Крилевська Ганна, Меценко Ірина з вдячністю та повагою до героїчного подвигу декламували вірші про великий подвиг, Жукова Валерія проспівала пісні воєнного часу. Учні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та було покладено квіти до меморіальної дошки загиблому герою, випускнику - Павлу Ушакову.

DSC 0762  DSC 0773

DSC 0777  DSC 0783

   9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті.
   Для українців, як і для всіх інших народів війна з нацизмом в роки другої світової війни була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє.  Це була справедлива, визвольна, священна війна проти підступного і жорстокого ворога, який виношував плани перетворити на рабів слов'ян та інші народи.
   Понад 40 місяців - з червня 1941 р. по жовтень 1944 р. - палало на українській землі полум'я Великої Вітчизняної війни. Лилася кров, нищилися матеріальні й культурні цінності, духовні надбання народу. На бій ішли мобілізовані й добровольці, чоловіки й жінки.
   На долю України та її народу випали нечувані страждання і жертви. Окупанти винищили 3,9 млн. мирних жителів і до 1,4 млн. військовополонених, а 2,4 млн. молодих найбільш працездатних українців вивезли на примусові роботи до Німеччини.
   Пам'ять про ці жертви, про подвиг народу зобов'язує нас перейнятися усвідомленням того, що, якби не було Перемоги над фашизмом та нацизмом, покоління, що прийшли в життя після війни, взагалі й не народилися, і не було б не лише України як суверенної держави, а й української нації, оскільки за планом нацистів населення України підлягало знищенню або мало було виконувати рабську працю.
   Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей. Будемо ж гідні подвигу наших дідів. Зробимо все від нас залежне, щоб розквітала, ставала красивішою та заможнішою рідна Україна.

Рада учнівського самоврядування