Заходи

Виховний захід, присвячений Великій перемозі

   Все більше спогадів і менше сподівань...
   І на чолі утрат сліди глибокі...
   Як непомітно ближчає та грань,
   що жде за нею прикінцевий спокій...
   10 травня 2017 року в ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбувся виховний захід, присвячений Великій перемозі над нацизмом у другій світовій війні.

    На святі була присутня Дикая Людмила Яківна, якій на початку війни було 6 років, ветеран праці, яка багато років працювала в нашому навчальному закладі. Підготували та провели захід учні груп: ЕМ-126 Полинніков Сергій, ЕМ-125 Фомічов Олександр, учениця гімназії №46 Воржанська Єлизавета під керівництвом викладачів Бондаренко Альони Олександровни, Лебеденка Сергія Олександровича та керівника гуртка Єременко Тетяни Володимирівни.
   Учні декламували вірші присвячені матерям, коханим та листи з фронту до рідних та близьких. Чарівна Воржанська Єлизавета співала пісні про перемогу та цінність миру на землі; Єременко Тетяна проспівала чудову пісню про героїчний подвиг солдат другої світової війни.
   Учні та викладачі намагалися передати, що війна забирає у людей все: рідних та близьких, надії, мрії, все...
   Пам'ять загиблих було вшановано хвилиною мовчання.
   Директор політехнічного центру Полухін Володимир Федорович привітав усіх присутніх з Перемогою над нацизмом, побажав миру в нашій рідній Україні та прочитав вірш про героїв Великої перемоги.
   Дорогою ціною нам дісталася та далека перемога! І від усіх нас залежить, щоб це залишилось у пам’яті наступних поколінь. Бо без пам’яті немає майбутнього. Уклонімося ж тим, хто поліг у бою... Хто покрив рідну землю собою...

Рада учнівського самоврядування

1  3

9  11

16  17