Новини

Святкуємо день Знань!

                                                                           Знов вересень ступив на наш поріг,

                                                                                  Святкує свято вся наша країна,

                                                                                  Своє майбутнє, зміну молоду,

                                                                                  Благословляє нині Україна!

   Щороку барвиста осінь зустрічає нас важливим, урочистим, незабутнім святом. Починається новий навчальний рік. Радо зустрічають своїх учнів майстри виробничого навчання, викладачі, адміністрація. Схвильовані учні та їх батьки. Справжня мета свята - налаштувати учнів на  навчання, сформувати розуміння важливості знань у житті кожної людини, значущості професії, яку обрали.

   В державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно- технічної освіти» створили справжню атмосферу свята, щоб учні відчули себе членами великої родини центру, незважаючи  на дощ, який тільки надав нам святкового настрою. Ранок першого вересневого дня повнився мелодіями українських пісень. Урочиста лінійка розпочалася вокально-хореографічною композицією «Україна» та виконанням Гімну України.

  1ver1  1ver2

  1ver3  1ver4

   Ведуча надала слово для привітання Заслуженому працівнику України, директору політехнічного центру Полухіну Володимиру Федоровичу, який зазначив, що початок нового навчального року завжди означає відкриття нової  і водночас нелегкої дороги до знань та до нових  звершень. Побажав досягти мету у житті і стати справжніми професіоналами, зустріти добрих і надійних друзів і стати родиною. Він сказав: «Попереду у вас важкі, але щасливі роки».

  1ver5  1ver6

   На свято прийшли шановні та почесні гості – представники  провідних підприємств нашого міста, замовники кадрів:  ПАТ «Запоріжсталь», ПАТ «Запоріжкокс», ВАТ «ЗТМК», ПАТ «Укрграфіт», ПАТ «Запоріжвогнетрив»,  ВАТ «Ліварно-Механічний завод», «Укрпошта», які вручили директору та колективу центру подяки за підготовку сучасних робітничих кадрів та подарунки для учнів, такі необхідні для  отримання нових знань: мультимедійну дошку, зварювальний апарат, кондиціонер та інше. Дякуємо!

  1ver7  1ver8

   Директор науково-методичного центру ПТО Паржницький О.В., заступник голови Заводської районної адміністрації Печонкіна Н.А. побажали учням, щоб зерна науки, які отримають вони під час навчання, дали добрі сходи і зросли у їхніх душах урожаєм мудрості і натхнення.

   Випускник училища Сергій Соловйов не тільки подарував нам усім чудові пісні, а й вірний своєму навчальному закладу привів на перший курс свого молодшого брата Соловйова Данилу. Президент учнівського самоврядування Івженко Оля передала символічний ключ Знань першокурсникам, які  були дуже схвильованими  і щирими. Антонюк Кіра проспівала пісню для тих, хто вперше прийшов до навчального закладу.  Свято було справжнім - співали і танцювали всі:  і наш рідний директор, і директор з персоналу ЗТМК Василега Л.В., і  учні центру.

  1ver9  1ver10

     Право надати перший дзвоник отримали учні центру - Шматко Владислав та Голубка Надія. Дзвоник подав свій голос, а це означає, що в центрі починається перший урок.

1ver111ver12

До знань, дорогі друзі! Під золотий дощ першокурсники увійшли до навчального закладу.    

   1ver13

Наша мрія нам зіркою світить,

Кличуть вдаль всі дороги твої.

Україно, ми всі твої діти!

Тож прийми нас в обійми свої.   

                                                                                      Рада учнівського самоврядування