Новини

Робота активу бібліотеки та учнівського самоврядування під час зимових канікул

З метою вивчення та відтворення традицій Різдвяних святкувань українського народу в бібліотеці для всіх бажаючих учнів нашого Центру під час зимових канікул було організовано читання повісті М.В. Гоголя «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» та колективного перегляду мультфільму за мотивами цього твору «Ніч перед Різдвом».

Актив бібліотеки під керівництвом Миколаєнко Олександри Вікторівни та керівника гуртка Трофімової Вікторії Миколаївни підготували репертуар Різдвяних колядок та розробили сценарій Різдвяної ходи.

Членами гуртків були власноруч виготовлено святковий реквізит, підібрані костюми. Головним атрибутом свята Різдва стала світла Віфлеємська Зірка, що з'явилася на небі і сповістила про народження Христа. Наша Різдвяна Зірка також була дуже красивою – усі бачили зірочку здалеку.

Кожна репетиція була як маленьке свято. Спільна діяльність так згуртувала нас, що з’явилося бажання і надалі відтворювати та втілювати традиції українського народу. Ці канікули були незвичними, цікавими та творчими.