Новини

Виховний захід з питань уникнення враження мінами 

   02 квітня в Центрі було проведено інформаційно-просвітницький захід з питань уникнення ураження мінами і вибухонебезпечними предметами. Мета заходу - це підвищення рівня мінної безпеки учнівської молоді та захисту її від вибухонебезпечних предметів.

    4 квітня офіційно проголошено Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням. Небезпеку, яку несе в собі використання цього виду озброєнь, має більш серйозні і більш тривалі соціально-економічні наслідки як для мирного населення так і для тих, хто використовує цю зброю. Натрапити на небезпечну «іграшку» можна скрізь. Небезпека терористичних актів, від яких не застрахована жодна країна світу, робить питання поводження із невідомими, залишеними без догляду речами украй актуальним.

   Викладач предмету «Захист Вітчизни» Петровський С.В. довів до відома кожного присутнього, що належить до вибухонебезпечних предметів, що треба робити у разі знаходження пристрою, та що слід пам’ятати. Нам усім треба запам’ятати: не наближатися, не чіпати, не розкривати і не переміщати підозрілу знахідку, зафіксувати час її виявлення та повідомити працівника поліції чи ДСНС за телефоном «101».

Заступник директора з ВР Живиця М.А.

20180402 080453