Новини

 П р о т о к о л

конференції трудового колективу
ДНЗ «Запорізький політехнічний центр
професійно-технічної освіти»
від 25 .06.2018 р.

Всього працюючих – 95

Присутні - 90
Відсутні з поважних причин - 5
Запрошені:
4 членів батьківського комітету, 8 членів учнівського самоврядування Центру

 

ЧЕРГА ДЕННА:
1. Звіт директора Полухіна В.Ф. за період роботи з 01.07.2017 по 25.06.2018 р.

Тези звіту

Презентація до звіту

СЛУХАЛИ звіт директора Полухіна В.Ф. 

DSC 0843

DSC 0847

ВИСТУПИЛИ:

   викладач математики Бондаренко А.О. – нагадала присутнім, що під час проведення Всеукраїнської конференції у травні вона була присутня на презентації, яку підготував керівник. Поділилася враженнями про його виступ. Звернула увагу присутніх на тому, що керівник користується повагою серед освітянської громадськості, керівників підприємств. Під час обговорення його виступу було задано багато питань, які стосуються успіхів навчального закладу в питаннях співпраці з вищою освітою. Він відверто відповів на питання , окремо зупинився на проблемах, які виникають у ході реалізації освітньої реформи. А головне – розповів, як колектив під керівництвом Полухіна В.Ф. вирішує ці питання. Особливо імпонує педпрацівникам його творчий підхід до вирішення любого питання і вміння знайти вихід. В цьому особливо відчувають його підтримку молоді педагоги, майстри виробничого навчання. Це важлива риса керівника. І завдяки його авторитету складається і авторитет нашого Центру в очах батьківської громадськості і підприємств-партнерів.
Запропонувала признати роботу директора за звітний період задовільною.

DSC 0857

   Викладач Сагайдак Н.О. – звернула увагу присутніх на те, що сьогодні кожний педпрацівник на своїй ділянці відповідальності дуже багато робить. Але нашу роботу очолює керівник. А успішне керівництво не можливе без досконалого знання своєї справи. Наш керівник розуміє, що життя стрімко йде вперед, що за ним потрібно встигати. Брати на себе відповідальність за ризики. Це ті риси, які відрізняють нашого керівника від виконавців. Отже Полухін В.Ф. – сучасний керівник, творча особистість. Я більше 20 років пропрацювала в металургійному ліцеї і майже 2 роки працюю в Центрі. Кожен з нас, хто влився в колектив Центру, побачив різницю у відношенні керівника до своєї справи. Знаю з досвіду, що таких сучасних майстерень, кабінетів немає в багатьох закладах профтехосвіти міста. Саме Володимир Федорович домігся зв’язку з підприємствами і зробив ці зв’язки необхідними не тільки для Центру, а й для підприємств. А результат – це виділення у звітньому періоді мультимедійного обладнання, комп’ютерної техніки підприємствами-партнерами нашому навчальному закладу.
Запропонувала признати роботу директора за звітний період задовільною.

DSC 0868

   Зав.бібліотекою Миколаєнко О.В. – наголосила на тому, що не залишається байдужим наш директор і до проблем бібліотеки. Він докладає всіх зусиль для того, щоб вона була центром інформації і відповідала новітнім вимогам часу. Словом, стала душею навчального закладу, центром в Центрі.
Завдяки керівнику у бібліотеці запрацювали 6 комп'ютерів, підключений Інтернет, Wi-Fi. Будь-який бажаючий учень може безперешкодно ним скористатися. Це сприяло збільшенню у три рази відвідуванню бібліотеки учнями. У наших планах – підключити до жовтня всі комп'ютери до Інтернету.
При тому, що державне фінансування практично відсутнє, наша бібліотека регулярно поповнюється новими навчальними посібниками, сучасною і класичною художньою літературою. Сам Володимир Федорович неодноразово дарував нашій бібліотеці цінні видання.
Кожні півроку навчальний заклад оформляє передплату періодичних видань. І, незважаючи на те, що вартість видань зростає, наш керівник не економить на цьому. Ми не тільки не зменшили кількість примірників, а й навіть збільшили. Це і журнали: «Профтехосвіта», «Охорона праці», «Класному керівнику», «Позакласний час», журнали по спецпредметам: «Зварювальник», «Електрик» і багато інших. Далеко не кожен навчальний заклад може похвалитися такою кількістю періодики в бібліотеці.
З ініціативи нашого директора в бібліотеку придбано новий стенд, який не тільки прикрасив інтер'єр, але і служить інформаційним майданчиком.
Користуючись нагодою, хочу звернутися до Володимира Федоровича з проханням знайти можливість встановити в бібліотеці новий кондиціонер, щоб перебування в стінах бібліотеки стало більш комфортним в різні пори року, а також виконати роботу по утепленню вікон.
І від себе особисто хочу подякувати директора за те, що він ніколи не кидає своїх співробітників один на один зі своїми проблемами, і завжди відгукується на особисті прохання.
Підтримую думки, що лунали про признання роботи директора за звітний період задовільною.

DSC 0858

   Член батьківського комітету Смородіна М.І. – нагадала, що вона більше 20 років тому закінчила наш навчальний заклад, і бачить сьогодні вражаючи зміни, які відбулися за той час, коли роботу колективу очолив Полухін Володимир Федорович. Це – чудова матеріальна база, це світлі кабінети, це оформлені холи, це придбане нове спортивне обладнання. Щорічно тисячі батьків задаються питанням: кому довірити освіту своєї дитини? Добре ім’я Центру збільшує кількість тих, хто хоче привести сюди свою дитину. Авторитет Центру додає психологічна цінність отримання тут освіти. Тому двох своїх синів віддала на навчання в цей навчальний заклад. Особливо опікується керівник проблемами дітей-сиріт та з малозабезпечених сімей. Всі сиріти забезпечені гарячим харчуванням. Малозабезпечені учні матеріально підтримуються. Керівник тримає на постійному контролі їх проходження ними виробничої практики і особисто контролює, щоб ця практика була оплачуваною. Від своїх синів знаю, що учні дуже цінують щомісячні директорські зустрічі, які є традицією цього навчального закладу. На них учні піднімають питання, проблеми. На всі запитання отримують відповіді , у разі необхідності – допомогу. Це – система в роботі керівника. Ще дуже імпонує нам, батькам, що ми залучаємося до проведення загальноучилищних конкурсів, виставок, конференцій. Бачимо дітей у неформальних обставинах. І це дає Центру стабільну конкурентну перевагу на ринку освітніх послуг.
Підтримала пропозиції признати роботу директора за звітний період задовільною.

   Член учнівського самоврядування училища, учень групи 127 – звернув увагу присутніх на те, що при плануванні загальноучилищних заходів директор завжди обговорює їх зміст і форми з учнівським самоврядуванням. Такі наради з учнівським самоврядуванням відбуваються регулярно 1 раз на місяць. Все це сприяє тому, що цікаво проходять загальноучилищні заходи. Дуже цікавою формою є Козацькі забави, які традиційно проводяться у парку «Дубовий Гай». Такі заходи нас зближують, об’єднують, допомагають нам розкриватися. Ще дуже цікавими є уроки Володимира Федоровича. Він викладає Зарубіжну літературу. На них завжди цікаво. Він виховує почуття особистості в кожному з нас. Ми запам’ятали суботники з благоустрою нашої території, Заводського району. На них він запрошує засоби масової інформації, телебачення. Ми знаємо, що він мешкає у нашому районі і намагається зробити його кращим. Він же ще і депутат міської ради. Ми цим пишаємось.
Підтримав пропозицію педпрацівників про признання роботи директора за звітний період з 01.07.2017 по 25.06.2018 р. задовільною.

DSC 0860

   Майстер виробничого навчання Козлова Л.Б. – відмітила, що керівник є обличчям свого навчального закладу. Від його вчинків, комунікаційні з оточенням, від його стилю управління і навіть зовнішнього вигляду залежить те, як будуть сприймати Центр, чи захочуть тут працювати педпрацівники, вчитись учні. Керівник за звітний період ще раз показав, що є кваліфікованим управлінцем, дбає про свою репутацію, оскільки вона проектується на репутацію навчального закладу. Сьогодні йде реформування профтехосвіти. Нині стає очевидним, що рейтинг Центру визначається не лише кваліфікацією педпрацівника, а і рівнем директора нового типу, що вміє відповідати викликам сучасності. Особливо це ми відчули, коли він зміг мобілізувати колектив на створення центру інноваційних технологій зварювання. Керівник домігся підтримки Департаменту профтехосвіти Міністерства освіти і науки України, а також нашого керівника Департаменту освіти і науки Озерової Т.Я. В результаті наш навчальний заклад буде центром по підготовці зварників. Для цього виділені відповідні кошти. Роботи по реконструкції розпочалися. Він зміг залучити кошти підприємств-замовників кадрів: ливарно-механічного заводу, «Запоріжвогнетрива», «Запоріжкоксу» та інших. В результаті особистого контакту з керівниками підприємств у нас з’явився благоустроєний майданчик для проведення загально училищних заходів перед навчальним корпусом. Всі витрати і роботи по благоустрою взяв на себе «Запоріжвогнетрив».
Підтримала пропозицію педпрацівників про признання роботи директора за звітний період з 01.07.2017 по 25.06.2018 р. задовільною.

   Головний бухгалтер Ворко Н.Г. – відмітила велику роль керівника навчального закладу в залученні додаткових коштів, які необхідні були для забезпечення життєдіяльності навчального закладу. Це, перш за все, кошти з інших джерел, рівнів, бюджетів. Всього залучено коштів на суму 736 тис.грн. Вони витрачені на придбання 3 мультимедійних систем для навчального корпусу, на ремонт практичного центру зварників, а також на придбання матеріальних цінностей для забезпечення стабільного функціонування Центру, утримання будівель і споруд. Так, на обладнання майстерень та лабораторій залучено 71 тис.грн.; на придбання інструменту – 4434 грн.; меблі в кінолекційний зал та гуртожиток придбано на суму 93170 грн. та інше. Відмітила, що керівник постійно піклується не тільки питаннями покращення матеріальної бази, а й створенням умов для організації навчального процесу згідно вимог, які вимагаються освітянською реформою.
Запропонувала признати роботу директора за звітний період задовільною.

DSC 0854

   Викладач Шоя В.К. - відмітила, що всі успішні люди починають однаково – з мрії. Треба дозволити стати лідером спочатку у власних думках. Я впевнена, що наш керівник займається улюбленою справою. А коли людина любить те, що робить, вона заряджається ентузіазмом сама, і запалює інших. Відмітила особисту роль керівника у створенні у кабінетах сучасної бази комп’ютерної техніки, обладнання мультимедійними засобами навчання. У звітному періоді таку сучасну техніку отримали лабораторія хімії, кабінет історії, полігон електротехнічних дисциплін, кабінет інформаційних технологій. А ви подивіться, яка гарна слюсарна майстерня. Все це з’явилося завдяки позиції керівника дотримувати слово, яке він дав на минулорічному звіті. Для виховання сучасного працівника в умовах реформування – це дуже важливі складові навчального процесу. Керівник це розуміє. Хочу нагадати про роботу з дуальної системи. Не випадково до нас завітали у грудні представники Європейського фонду освіти України. Вони відмітили високий рівень цієї роботи. Особливо приємно їх вразила наша матеріальна база. Відчувається система в роботі з цього напрямку.
Підтримала пропозицію педпрацівників про признання роботи директора за звітний період з 01.07.2017 по 25.06.2018 р. задовільною

 

Конференція ВИРІШИЛА:

1. Визнати роботу директора Полухіна В.Ф. за період з 01.07.2017 по 25.06.2018 р. задовільною.

DSC 0874

DSC 0881

DSC 0887

DSC 0893 

Голосували: «за» - 102
«проти» - немає
утримались – немає

Голова зборів О.М. Кловська

Секретар О.В. Кравець