Новини

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності “WorldSkills Ukraine”

   З 27 по 29 листопада в Києві, на території Арт-заводу "Платформа" пройде всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills 2018.

   WorldSkills International - це міжнародний некомерційний рух, метою якого є підвищення престижу робітничих професій і розвиток професійної освіти шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів у всьому світі шляхом проведення конкурсів професійної майстерності, як у кожній окремій країні, так і в усьому світі в цілому.

   Конкурс WorldSkills - це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 24 років, що проводяться кожні два роки у міжнародному форматі за 6 секторами світової економіки.
   Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» - важливий засіб розвитку державно-громадського партнерства в системі освіти, сприятиме зростанню престижності робітничих професій.

   В конкурсі буде приймати участь учень нашого центру групи ЕМ-126 Мошеренков Дмитро. В підготовці до нього йому допомагали викладачі Закутіна Зоя Вікторівна та Бачурський Микола Іванович.

1

5

8