Новини

Круглий стіл з представниками Європейського фонду освіти

   05 грудня 2018 року ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відвідали представники Європейського фонду освіти: головний спеціаліст з систем кваліфікацій Ар’єн Дей, міжнародний експерт з питань змісту та якості освіти Відмантас Тутліс; державний експерт директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Галина Пономарьова, начальник відділу Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Віктор Паржницький, Тетяна Озерова, директор Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Світлана Ципріанова, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Олександр Паржницький, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, представники підприємств-замовників кадрів.

1

   Особисто директор Центру Полухін Володимир Федорович провів екскурсію по закладу освіти, гості ознайомилися з матеріально-технічною базою, поспілкувалися з учнями та педагогічними працівниками. Побували на полігоні електротехнічних професій, полігоні машиністів крана металургійного виробництва, ознайомилися з новітнім сучасним обладнанням, яке встановлюється для навчально-виробничого інноваційного центру зварювання.

1 4

5 89 1213 17

   Члени учнівсько-козацького самоврядування центру привітали усіх присутніх запальною українською піснею, підготували для гостей український оберіг та найщиріші побажання. 

18 21   У ході відвідин було проведено два круглі столи: малий - на базі методичного кабінету Центру - з головами предметно-циклових комісій, майстрами виробничого навчання, викладачами, методистом. У розмові обговорювались питання розроблення, апробації та впровадження стандартів П(ПТ)О, що базуються на компетентнісній основі, нових підходів до розробки навчальних планів за дуальною формою здобуття професійної освіти.

22 25   Питання реалізації та ефективності соціального партнерства учасників освітнього процесу з питань реформування професійної освіти обговорювались на засіданні великого круглого столу у залі засідань. 

26 29