Новини

Державна кваліфікаційна атестація учнів групи КК-145

   28.12.2018 р. в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» була проведена Державна кваліфікаційна атестація учнів групи КК-145, які навчалися за професією "Кухар. Кондитер".
   Група повернулася з тривалої виробничої практики, де учні працювали у відомих закладах ресторанного господарства нашого міста, а саме: ресторан «Аристократ», «Bul», «Bilini», кафе «Крыша», а також в кафе та підприємствах харчування.
   Державна кваліфікаційна атестація – завершальний етап навчального процесу, що проводиться з метою визначення рівня кваліфікації та підготовки випускників до самостійної роботи з обраної професії, вміння орієнтуватися в різних виробничих ситуаціях.
   Завдання до атестації розроблено відповідно до ДС ПТО по даних професіях.
   На ДКА були представлені письмові екзаменаційні роботи учнів.
   Відповіді відбувалися за допомогою презентацій, які відображали не тільки відповіді, а і кроки творчості.
   До уваги комісії були представлені практичні роботи з отриманої теми, які учні обирали за допомогою майстра виробничого навчання Лукомської Катерини Дмитрівни.
   Підготовлено пакет документів виробничої практики.
   Під час виконання ДКА учні демонстрували свої вміння та навички у організації робочого місця в процесі роботи, первинну обробку сировини для приготування виробів, вміння естетично оформити вироби.
   Учні з відповідальністю віднеслись до виконання робіт і успішно їх захищали, здобуваючи вищі розряди за професіями.
   За результатами атестації учням присвоєно відповідні кваліфікації.
   В наш час професії «Кухар», «Кондитер» дуже перспективна.
   Наші випускники продовжують навчання в вищих навчальних закладах, а також творчо працюють кухарями, кондитерами в сучасних підприємствах ресторанного господарства і мають гарні результати.

Голова ПЦК Букреєва І.В.

1

1 4

5 8

9 12

13 16

17 18

viber image