Новини

 Засідання педагогічної ради

    3 червня 2019 року у державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбулося чергове засідання педагогічної ради.
   У порядок денний були включені питання:

1. Аналіз використання прогресивних технологій навчання у державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти».
2. Творче використання сучасних прийомів навчання у процесі викладання професійних дисциплін електротехнічного та зварювального напрямків.
3. Допуски учнів груп 225, ЕГ-116, ЕМ-126, ЕГТ-118, ЛХТ-188, ПМ-217, ЕЕ-227 до державної кваліфікаційної атестації.
   По першому питанню слухали інформацію заступника директора з навчально-виробничої роботи Ліуша Андрія Михайловича про форми і методи роботи, які використовують у своїй діяльності педагогічні працівники Центру.
   По другому питанню виступили з інформацією голова предметно-циклової комісії електротехнічних дисциплін та професій Закутіна Зоя вікторівна та голова предметно-циклової комісії зварювальних дисциплін та металургійних професій Сагайдак Наталя Олександрівна. Вони поділилися власним педагогічним досвідом використання прогресивних технології у освітньому процесі.
   Заключним питанням педради став виступ викладача кафедри Обладнання і технології зварювального виробництва Запорізького національного технічного університету к.т.н., доцента Куліковського Руслана Анатолійовича, який розповів і наглядно продемонстрував принцип дії авторської запатентованої програми. Дана програма призначена для контролю узгодженої роботи електроніки і механіки у роботів.

 Заступник директора з навчально-виробничої роботи

Андрій ЛІУШ

1 4