Новини

Шановні педагоги, учні, батьки!

   Наближається велике свято - 75 річниця великої Перемоги над нацизмом. Колектив Центру щиро вітає Вас зі святом! Ми нація переможців, які заплатили за цю перемогу 7 мільйонами життів, вони загинули за наше щасливе майбутнє, за те, щоб ми, наступні покоління, жили в міцній та квітучій державі.

    За роки війни 2 тисячі українців здобули звання Героїв. Мій батько пройшов війну від Запоріжжя до Праги, як і мільйони українців, які боролися з нацизмом. Ми пам'ятаємо і ніколи не забудемо цей великий подвиг українського народу та його вклад в здобуття перемоги. І в нашому славному Заводському районі проживають люди, які брали участь в боротьбі з нацизмом в роки війни, ми пишаємося ними! Я особисто не міг напередодні свята не відвідати наших героїв, учасників бойових дій. Особисто привітав Швець Ольгу Яківну, 1921 р.н., Ребус Миколу Назаровича, 1926 р.н., Черниша Григорія Івановича, 1925 р.н. 

   Шановні ветерани, ми пишаємося Вами, бажаємо довгих років життя.
   Президент учнівського самоврядування Лисаков В., учасник АТО, викладач Дедіков І.В., передали свої вітання всім ветеранам.
       Будь славен День - Переможний День!

Володимир Полухін

111

222

333

444