Новини

День Знань в Центрі

   1 Вересня 2020 року в Запорізькому політехнічному центрі відбулося особливе для учнів, педагогів, батьків свято - День Знань! Яскраво, емоційно, хвилююче розпочався організаційний захід - зустріч з роботодавцями, майстер-класи з професій. Голосно лунала музика та теплі привітання в адрес першокурсників. Директор Центру Полухін Володимир Федорович привітав зі святом усіх присутніх, наголосив, що знання, здобуті в Центрі, завжди залишатся з кожним, хто вибрав наш заклад освіти, побажав зустріти добрих та надійних друзів.

   Учні Центру подарували своєму директору Кубок: "Найкращий вчитель" та подякували за любов, терпіння та повагу до кожного.
   На заході були присутні почесні гості, голова Заводської районної адміністрації Баєв А.І. привітав учнівський та педагогічний колективи Центру з Днем Знань, та відмітив, що першокурсники зробили вірно, коли вибрали цей сучасний заклад освіти. Директор НМЦ ПТО в Запорізькій області Паржницький О.В. побажав учням натхнення, затвердив, що Центр є провідним закладом професійної освіти. Роботодавці, як завжди, прийшли з подарунками - це грошовий сертифікат, інтерактивна дошка та ін.
   Особливо зворушливою була зустріч з випускником Центру Сергієм Соловйовим, який подарував чудові пісні, які заспівали всі присутні на заході. Вперше вітали піснею першокурсників батьки учнів та благословляли на щастя, на долю, на любов! Енергійні танці, чудовий настрій, золотий дощ - це частина свята. Ми радо вітаємо наших першокурсників!

 М.Живиця

1

2

3

4

5

6

8

10

11