Новини

 

Дякуємо за подарунок до 1 вересня!

Учнівський та педагогічний колективи нашого училища вже давно скаржилися на поважний вік комп’ютерів. Директор нашого училища Полухін Володимир Федорович неодноразово шукав можливості для придбання нового обладнання, але грошей для придбання сучасного комп’ютерного класу нажаль не було.

                  

       Тому нам було дуже приємно, що в наш непростий час директор з інжинірингу ВАТ комбінату «Запоріжсталь» Буряк В.В. за підтримки народного депутата України Кальцева С.Ф. подарували ДНЗ «Запорізьке ВІПУ» сучасний модернізований комп’ютерний клас на 15 учнівських місць та 1 викладацьке місце.

                                         

Під час святкової лінійки, присвяченої святу Першого дзвоника відбулося урочисте відкриття оновленого кабінету інформатики та інформаційних технологій. Червону стрічки перерізали та залишили собі на згадку народний депутат України Кальцев С.Ф. та  директор з інжинірингу ВАТ комбінату «Запоріжсталь» Буряк В.В.

    

Можливість першими попрацювати на новеньких комп’ютерах випала студентам лілейної групи третьої ступені навчання. Вони мали можливість створити комп’ютерні презентації про Єдину Україну та свято 1 вересня, написати листівку вдячності для комбінату.

    

 

Бондаренко Альона поділилася враженнями з кореспондентами телебачення та газет нашого міста. «Комп’ютери не лише зовнішньо відрізняються від тих, що були раніше. Швидкість роботи на них збільшилася настільки, що за урок можна встигнути набагато більше, ніж дотепер. Ми і раніше частенько забігали до кабінету після уроків, а тепер будемо ходити сюди щодня», - захоплено сказала вона.

    

Викладач інформатики та інформаційних технологій Лисенко В.К. ледве стримувала сльози радості та щиро дякувала директора з інжинірингу ВАТ комбінату «Запоріжсталь» Буряк В.В. та народного депутата України Кальцева С.Ф. за дуже своєчасний подарунок. «Все, про що раніше доводилося лише мріяти ми з легкістю можемо виконати на сучасних модернізованих комп’ютерах. Відеороліки власного виробництва тепер допоможуть викладачам більш розгорнуто та яскраво пояснювати новий матеріал. А комп’ютерне тестування можна проводити навіть після вивчення  кожної теми», - сказала Вікторія Костянтинівна.