Новини

Державна атестація молодших спеціалістів

   29 червня в ДНЗ "Запорізький ПЦПТО" відбулася державна атестація випускників групи ТХ-247 (майстер в/н Джамалова Олена Василівна) зі спеціальності 181 Харчові технології з присвоєнням кваліфікації "технік-технолог з технології харчування".

   Фахові компетентності випускної групи оцінила Державна кваліфікаційна комісія, яку очолила директор ресторану "Санрайз" Жидкова Анна Миколаївна.

1 4   Настрій під час атестації був офіційно-витриманий та водночас і святковий. Студенти впевнено відповідали на питання тестів, на запитання комісії.

   Випускники показали високий рівень підготовки.

   Всі члени комісії підтвердили готовність студентів групи ТХ-247 до самостійного професійного життя, адже отримані знання та навички дають змогу виконувати операції та завдання більної складності, можливість проявити себе на виробництві як кваліфікований робітник, як досвідчений спеціаліст.

5 8

   Підводячи підсумки, Державна кваліфікаційна комісія привітала студентів з успішним закінченням навчання, отриманням кваліфікації.

   Вітання всім випускникам та побажання подальших успіхів!

   За успіхи в навчання та активну участь в житті навчального закладу кращі випускники були нагороджені грамотами, які із задоволенням вручив директор ДНЗ "Запорізький ПЦПТО" Полухін В.Ф.

9 14

   Майстрами не народжуються, ними стають завдяки клопітній праці.

   Ми дуже щасливі, що наші випускники обрали не тільки професію, а й здобули кваліфікацію. Завдяки цьому вони можуть бути корисними не лише для себе, а й для суспільства.

Викладач професійних дисциплін Букреєва Ірина Василівна