Новини

 Підсумки тижня професії "Кухар. Кондитер"

   Підводячи підсумки тижня презентації професії «Кухар. Кондитер», хочемо відмітити, великий інтерес за зацікавленість до обраної професії учнів усіх груп, які отримають професію «Кухар. Кондитер».
   Всі заходи проходили в творчій, активній атмосфері.

   Майстри виробничого навчання: Джамалова Олена Василівна (гр.КК-148), Лукомська Катерина Дмитрівна (гр.ТХ-248), Ніколаєва Олена Анатоліївна (гр.КК-146), Залутіна Світлана Петрівна (гр.КК-147) при організації та проведенні всіх заходів виявили творчий, нестандартний підхід, продемонстрували новітні технології в професії та визвали великий інтерес до професії «Кухар» у учнів інших професій Центру.
   Особливо хочемо висловити подяку учням, які прийняли активну участь у підготовці та проведенні всіх заходів тижня:
гр. КК-148 Беседіній Марії, Чуприні Іллі, Зінченко Яні, Демченко Анастасії, Крюковій Марії, Нікуленко Аліні;
гр. КК-146 Подшиваловій Сандріні;
гр. ТХ-248 Івженко Ользі;
гр. КК-147 Алимову Вячеславу, Долі Надії, Донченко Єлизаветі, Репіной Анастасії.
   В рамках тижня кафедра «Сфери обслуговування» прийняла участь у обласному конкурсі на кращій навчальний фільм з професійно-технічної підготовки «Урок майстра» серед закладів професійної (професійно-технічної освіти) за темою: «Приготування заварного тіста та виробів з нього». Наш Центр представляла майстер виробничого навчання Лукомська Катерина Дмитрівна. Результати конкурсу будуть оголошені у травні місяці.
   А також учениця гр. КК-146 Майборода Таісія прийняла участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Кухар» та посіла призове ІІ місце.
   Тиждень був насичений та цікавий!