Новини

Свято Останнього дзвоника в політехнічному Центрі

   31 травня 2019 року в Центрі відбулося свято Останнього дзвоника. Випускники 2019 року з букетами квітів, різнокольоровими кульками прийшли на свято, якого немає в жодному календарі, але, як наголосив заступник директора з виховної роботи Живиця М.А., поєднує в собі і біль розставання і радість зустрічі з майбутнім.

   Привітати випускників прийшли почесні гості:
Голова Заводської районної адміністрації - Баєв А.І., депутат Запорізької обласної ради - Бусько В.М., директор НМЦ ПТО в Запорізькій області - Паржницький О.В., начальник управління підбору, комплектування та розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» - Койпиш Сергій Володимирович, заступник директора з управління персоналу і соціальному розвитку ТОВ «ЗТМК» - Артеменко Л.І., начальник відділу найму і розвитку персоналу ПРАТ «Запоріжвогнетрив» - Гогун М.Ю., начальник відділу кадрів ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» - Іванов О.В. Гості запросили випускників на роботу до підприємств та відмітили, що сьогоднішнім випускникам належить майбутнє України.

   Директор Центру - Заслужений працівник освіти України, депутат Запорізької міської ради Полухін Володимир Федорович привітав зі святом випускників Центру, він сказав: «Гордість переповнює мою душу. Я бачу красиві і радісні обличчя. Я бажаю кожному з Вас знайти своє покликання в житті, знайти себе, подарувати собі цілу скриню корисних знань, отримавши диплом кваліфікованого робітника і молодшого спеціаліста. Спілкуйтеся між собою, ставайте з кожним днем ще краще, тому що немає межі досконалості!». Від імені випускників виступила відмінниця навчання Івженко Ольга, яка вручила кубок «ЗІРКУ ОСВІТИ» директору Центру Полухіну В.Ф. та подякувала викладачам, майстрам та адміністрації за турботу, знання та любов.

   Свято Останнього дзвоника співпало з 50 - річницею створення Заводського району, на честь мешканців району, учнів, працівників підприємств учні відпустили в небо число 50 та різнокольорові кульки та заспівали пісню з фільму «Весна на Заречной улице». Свято принесло радісні хвилини, добрий настрій та надію на щасливе майбутнє.

Учнівське – козацьке самоврядування

1 4

5 8

9 12

13 16

17 20

21 24