Новини

 Запорізький політехнічний центр позмагається за перемогу у європейському проекті

   В Україні вже кілька місяців діє проект «Євро фо скілс». Коштом Євросоюзу заклади профтех освіти зможуть оновити обладнання та підвищити кваліфікацію викладачів. Запорізька область увійшла до сімки претендентів на європейських грант.

   Сучасне обладнання, кваліфіковані викладачі та зацікавлені учні. Це – складові якісного професійно-технічного навчання, впевнені у запорізькому політехнічному центрі. Цього року навчальний заклад став одним з фіналістів проекту «Євро фо скілс» і претендує на європейський грант. Оцінював потенціал закладу заступник міністра освіти Петро Коржевський. У центрі навчають за п’ятьма виробничими професіями. Для практичних занять тут облаштували спеціальні лабораторії і так звані навчальні полігони.

    Завдяки європейському гранту у закладі зможуть закупити нове навчальне обладнання і для інших спеціальностей, а ще – підвищити кваліфікацію викладачів. Адже бюджетних коштів на такі цілі замало, кажуть у політехнічному центрі. У разі перемоги у проекті на базі цього навчального закладу створять Центр професійної досконалості, який буде готувати кваліфікованих спеціалістів для роботи на запорізьких підприємствах.