Новини

Візит заступника міністра освіти і науки України Петра Коржевського

   7 лютого 2020 року ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» зустрічав почесних гостей, серед яких заступник міністра освіти і науки України Петро Коржевський, представники Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА, Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, підприємств-замовників кадрів ПАТ «Запоріжсталь» та представники НУ «Запорізька політехніка». Мета відвідування – ознайомлення з матеріально-технічною базою Центру, колективом працівників, для визначення кращих закладів професійно-технічної освіти, де будуть сконцентровані ресурси держави та навчатимуться учні.

    Директор Центру Володимир Полухін особисто ознайомив заступника міністра з матеріально-технічною базою Центру, разом відвідали інноваційні навчально-практичні центри зварювання та електротехнічних технологій, майстерні, полігони, лабораторії, навчальні кабінети та інше.

   Петро Миколайович поспілкувався з представниками учнівського самоврядування Центру. Він наголосив, що «Треба, щоб професійно-технічна освіта стала привабливою та сучасною для кожного випускника школи, а випускники професійно-технічних закладів освіти стали конкурентоспроможними на ринку праці. Для цього треба, щоб вони навчалися в Центрах професійної досконалості, де буде оновлено освітній простір, на новому обладнанні, в якому буде навчено та перенавчено весь персонал».

М. Живиця1

2 3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21 22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32