Новини

 Конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» серед учнів групи ЕМ-120

   В рамках тижня електротехнічних дисциплін та професій 02 квітня 2021 року був проведений конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти групи ЕМ-120 за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», який складався з двох турів: теоретичного та практичного.

    Під час проведення теоретичного туру учасники виконували тестові завдання на знання теоретичної підготовки з предметів «Електротехніка з основами промислової електроніки», «Електротехнічні матеріали», «Спецтехнологія», «Охорона праці».

   Практичне завдання виконували згідно до вимог кваліфікаційної характеристики професії, які відповідають ІІ кваліфікаційному розряду. На підготовленому макеті електричної схеми виконувалися роботи із збирання схеми підключення трьох ламп розжарювання через вимикач і підключення розетки.

   Здобувачі освіти виконували роботу із задоволенням і показали позитивні результати в дотримуванні вимог з охорони праці, організації робочого місця, відповідності електросхеми кресленню, якості складання електросхеми.

   З теоретичними та практичними завданнями впоралися всі учасники конкурсу. У конкурсі приймали участь 15 учнів.

   За результатами конкурсу будуть визначені переможці:

за І місце – диплом та грошова винагорода;

за ІІ та ІІІ місце – грамоти.

   Готуємо майбутніх професіоналів!

Майстер в/н Олена Нетреба

1

2

3

4

5

7